2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Geçmiş olsun canım. O azrodan 1 kere bende kullandım azıcık oldu ve partiküllüydü baya. Bende şüpheye düşmüştüm yanlış mı yaptım diye 10 kere okumuştum talimati
Evet canım aynen bende çok stres oldum dün gece profilden yardımcı oldular eczacı bi abla varmış şükür elim ayağıma dolanmıştı valla
Oğlum su çiçeği oldu iki gecedir yatmıyoruz gündüz toplasan yarım saat uyumuştur.. şükürki ateş cok cıkmıyor
aa çok geçmiş olsun canım nasıl oldu ki yaa kıyamam yavruya çabuk atlatır inşallah doktor bşy verdi mi nasıl geçecek ki

Geçmiş olsun canım, inşallah kolay ve çabuk atlatır. Nasıl olacakmış şimdi, doktor bişey dedimi? Aşısınıda henüz olmadılar, sorun olurmuymuş? Ne aksilik ya, canım çok heçmiş olsun tekrardan

Doktora sordum canım yere koyma olayını, elini koy yere bikaç saniye tut, soğuksa bırakma dedi. Bizim alt katta boş, haliyle soğuk oluyo. Bırakamıyorum o yüzden.. belim koptu bugün. Sevibebenin yürüme yardımcısını almıştım, kullanamamıştık ilk zamanlar, şimdi bugün onu çıkardım. İyi oldu biraz, geziyo onunla

Artik takatim kalmadi.bir saniye bile bensiz durmaz mi bi cocuk yaa.bazen ku agimda olsa bile baskasiyla konusmama izin vermiyor.hemen kafasini önume dogru egip anne anne diye sesleniyor bana bak diye. Cok sukur li havalar iyi vidiyor.kah altiyi yapip atiyoruz kendimizi disari. Gecen babaanneyle ciktik.arabasini babaannenin tutmasini bile istemiyor. Bensiz hic durmuyor.
Bir hafta sonra 11 aylik olucaz. Ama bensiz hic durmuyor. Dis yok. Azcik geri geri gidiyo yerde.ayakta sadece bi yere tutunarak durabiliyor. Bensiz katiyen durmaz. Ama çene masallah.hic susmuyo.tum derdini anlatiyor. Iki heceli her kelimeyi soyluyor. Fotograflardan insanlari taniyip isimlerini soyleyip gosteriyo.artik hangi kelimeyi soyledi diye sasirmiyorum. Bensiz bir saniye durmuyor. Biz hatta 3 hecelilere gectik sayilir.arabammm diyor bebek arabasini gorunce mesela.
Ama bensiz hic durmuyor söylemis miydim.

Valla gülerken alıntı yapamamışım:)))
Ama sıkma canını, bizimkide aynı. Buara böyle demekki.. arıycaz bugünlerini

Cimcimeye bak sen :)) Biz evde sürekli 3 kişiyiz ben çıkınca ağlıyo biraz ama sonra alışıyo seninki kadar deĞil sanırım. Zamanla alışır sanırım, umarım inşallah :)

Atales kopardın beni gece gece :))))
Aynıyız cancağazım merak etme yalnız değilsin bu yolda :) oyuncaklarıyla oynasa bile benim dibinde oturmamı istiyo, kalkıyomuyum diye de göz ucuyla beni takip ediyo bücürüm. Benimkinin bonus olarak bir de gece uyumaması var. Yani uyuyor ama saat başı uyanıyor. Sabaha karşı on dakkada bire düşüyor uyanması. Sabır çeke çeke evi turluyoruz uyusun diye.

Cimcimeye bak sen :)) Biz evde sürekli 3 kişiyiz ben çıkınca ağlıyo biraz ama sonra alışıyo seninki kadar deĞil sanırım. Zamanla alışır sanırım, umarım inşallah :)
Valla gecen babasi ben kizim salondayiz. Elif cik oyuna dalmisti. Esim disari cikacakti.dedim dur salondan once ben cikayim.sen sonra cik.senin arkandan aglasin. Moral bulayim azcik :) yoo kizim ben gidiyorum dedi. Elif el salladi. Arkasindan anneee diye bana sesleniyo.

Gececek di mi bugunler. Annem de teselli veriyo gecen. Amaaaannn sanki baska cocuk dogurmaya niyetin var. Kucaginda dolastir hep bunu da bol bol napcaann. Dedim tamam.azcik geleyim de bakayim demezsin. Ben de annemi istiyorum.

Bizde evdeki halıları salona topladık parke soğuk diye alt kat bizim de boş soğuk oluyor yerler yoksa kucakta durmuyor emeklemek istiyo şu aralar hasta yine pek gezmek istemiyor evde

Bizde aynı böyleyiz hepsi aynı heralde bi tek bizimle vakit geçiriyorlar ya ondan bağımlı oldular bize babaanne anneanne bakan bebekler daha az arıyor anneyi gibi sanki

Evet canım Demir eksikliği tedavisi için. Kızımında dişi yok henüz ama hiç kullanmayan bi sürü arkadaşımın çocuklarının 4dişi var şuan bizden küçüklerin bile. vicdanın rahat olsun bence bununla pek bi alakası olduğunu sanmıyorum :)

Kızlar eğitici oyuncaklardan fisher price in eğitici köpekciğin direksiyonunu almayı düşünüyorum var mı kullanan? Farklı önerilerde alabilirim. Aktivite masası almadım ondan mı alsam diyorum bide

Krem ve surup verdi kaşıntı için başkada bişey yok.. allahtan cok ağır geçirmiyoruz.. çok kötü geçirenlerde varmış

Sağol cnm bişey yok çekecek işte krem sayesinde azcık rahatlıyor.. sorunla ilgili bişey demedi ama şunu söyledi erken cıkarmak iyiymiş büyüyünce daha ağır geçiriliyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…