2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
O anlamda vakit bulurum mescit de var bakalım priz varsa :) bir de kadın erkek paravana ayrı öğlene kadar sorun olmaz da sonra muhakkak birileri oluyor

Mescid'te sagım yapsanız olmaz mı acaba,temiz bi ortam enazından
Benim de aklıma geldi priz var mi hatırlayamadım benim pompa elektrikli. Sadece 1.5 saat sut iznim olacak ve en azından 2 kere sağmam gerekecek. Bakalım ortam müsait olursa çünkü kadın erkek arasında paravan tarzı bisey var ve ses çok net gidiyor.

Içinde var kızın:) benim esim de edirneli bizimki erkek olmasa senin kızla kapışırdı bu da az oynak değil müzik ses vs bayılıyor alkış yapıyor. Geçen gece uyanmış alkış yapıyor artık neye yapıyorsa:)

Sadece 1 kilo kalmış benim o da sanırım rahim bacak kısmında. Zaten oldum olası basenim vardı. Bakım konusunda benim de çok acil ihtiyacım var ama vaktim yok en son 4 ay önce kuaföre gitmiştim saclarim için. :)

Kız bzimki ne emekliyor ne sürünüyor..dadada bababa dede.. değişik kelimeler cıkarıyor. Güzel oturuyor oyuncaklara uzanıyor
Bizimki de birkaç gündür kendini iterek oyuncakları alıyor ve iyi oturuyor. Bir de çok tatlı bi şekilde poposunu havaya kaldırıyor zorlanınca:) Aryazin sima bence her bebek farklı belki emeklemez seninki de ben de hiç emeklemeden 11 aylik yürümüşüm bu kadar takma ve kendinde kusur arama

Aynen yaa gece emmeye uyaniyor.bi 5 10 saniye oturur pozisyona gelip alkis yapiyor. Aferin kizima cok guzel emdi bravo elife alkisss diyorum daha da hizli yapiyor.cok komik

Cevremde cok var ememklemeden yürüyen.. ama bizimki baya tembel.kilosuda var. Artık takmamaya çalışıyorum desem yalan olur

800mü o nasıl bi tahlil miş,saglık ocagında yaptırdık,sonucları aldım .ama sen heralde özel baska tahlil de mi istedin?kan degeri HGB 11.alt sınır da 12.9 cok düsuk degl dedi.kan ilacı da kullanmıyoruz bana kalırsa normalaz daha c vitamini takviyesi yapayım diyorum demir emilimi icin
D vitaminini ölcmemistir heralde,var mı bi kısaltması.bi de enfeksiyon görunuyormus ama grip degil,pek de önemsemedi

herkese merhabalar nisan anneleri kızım 9 aylık ve bir haftadır ishal ateş yok halsizlik yok böyle bir durum yaşayan var mı

Yaşına kadar aşı yok takvimde ama aşı kampanyası yapmıs devlet.11aylık olana kadar tek bir gun belirleyip KIZAMIK aşısı yapcaklarmıs.haberi olan var mı bu durumdan,neden yani erkene almıslar?

Aynen yaa gece emmeye uyaniyor.bi 5 10 saniye oturur pozisyona gelip alkis yapiyor. Aferin kizima cok guzel emdi bravo elife alkisss diyorum daha da hizli yapiyor.cok komik
Neşeli kızanlar:) bir de kafa sallama öğrendi müzik duyunca kafa sallıyor neşelenirse kolları falan da çırpıyor gülüyor çok sevimliler:)

D vitamini için özel bir test var sanırım uzun sürede çıkıyormuş

Yaşına kadar aşı yok takvimde ama aşı kampanyası yapmıs devlet.11aylık olana kadar tek bir gun belirleyip KIZAMIK aşısı yapcaklarmıs.haberi olan var mı bu durumdan,neden yani erkene almıslar?
Bnde suriyelilerden dolayı die biliyorum ama sağlık ocağı aşısı var demedi arayacaklar heralde sormadım da seviniyordum yaşına kadar aşı yok rahatız diye ama bklm arayacaklarmı evden çok nadir çıkıyorz ama yine illada yapılacak derlerse yaptırcz mecbur

Şükür güzel çıktı sonuçlar Demiri bıraktık bayağ iyi çıktı demiri referans üstü... doktor istemediyse de yaptırmanı tavsiye ederim boşuna yükleme çocuğa , ben bir kutuyu tam bitirmedim ,

Atales
Alın bıdıkları gidin kuaföre değişik ortam duruyorlar, son ikidir öyle yapıyorum mekanda tanıdık ilgilenen de var hijyen falan içim rahat yani son gidişte kucağımdaydı sürekli manikürcü pedikür izledi o sırada boya yapıldı vs :) bi deneyin tavsiye olunur ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…