2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu gecenin talihsizi benim sanırım aylar sonra ilk kez yediğim kurufasulye çocuğa gaz yaptı kıvranıyo çocuk ben uykusuz koca evde yok delirmeme ramak kaldı.. gaz olur mu yaa tekrardan..

Özelden bayağ anlamsız tepki mesajı aldım çok biliyormuşum vs vs , 2 arkadaşımın bebeğine teşhis kondu , 2 yaş altı teşhis konurmu ilginç diyen arkadaşlar oldu ama konuyor eğer varsa zaten mümkün olduğunca erken teshiş konsun artık farklı yöntemlerle tedavisi mümkün...
Allah sağlık sıhhat akıl fikir versin,
Hayırlı birer evlat büyütelim hepimiz inşallah ...
Çok mu biliyormuşsun :) ee zaten burada bilgilerimizi paylaşma amaçlı bulunmuyor muyuz..Enteresan kişiler var hayatta..

Ayy annem iişte annemlerdeysem gece oğlumu emzirmeye kalksam kızım bi yelek giyseydin sırtına sabah olunca oğlumun tulumunu çıkarınca hoop hemen üst baş değiştirilir yelek giydirilir :))))
Yataktan kalkar kalkmaz hemen yelek giy-üşütme,insan böyle hasta olur işte :) klasik anne sözleri..

Hayirli aksamlar herkese.
Nasilsiniz arkadaslar kuzularda iyidir insallah ,soyle biraz gecmisi okudum sorun yok gibi sukur:anne:

Bizde durumlar yigit halen hasta burnumuz akiyor gece oksurugude var sanirim geniz akintimiz var.:işsiz:
Bugun babacigimin mevludunu okuttum.
Rabbim haberdar etsin insallah.:KK61:

@Tostikdana cnm rabbim niyetini gerceklestirsin insallah hakkinda hayirlisi olsun.Insallah yakin zamanda ogrenirsin kurani kerim okumayi.
Sana nacizane tavsiyem gun icinde bakara suresini ac netten evde dinle.bakara suresi kari koca muhabbetini artirirmis butun eve yayilsin hikmeti insallah:dua:
Sen okumayi bilmesende dinlersin bak nasil rahatlatacak seni allahin izniyle:dua:

Esler demisken hangisi farkliki arkadaslar benim esim kadar anlayislisi olmax derken bir bakmisim cileden cikariyor beni:63:
Bugun evde mevlut okundu evde var 70 kisi mutfakta ikramliklari hazirliyorum.
Tlf ariyor beyim benim isim var cikicam gelde yigiti al.Dedim allah alllah anneler 24 saat bakar babalar surda 2 saate pelt :63:
Almadim tabi siz siz olun kavga etmeyin evdeki huzur kacarda heee heee diyin ama kendinizide kullandirmayin:KK50:
Hadi optummm hepinizi :KK15:
Benimkinin ismi de Taha Yigit bi nevi adaslar

Canım benim beni çok duygulandırdın Allah razı olsun inşallah Allah niyetlerimi gerçeğe dönüştürmeye yardım eder bu dünya da hiç birşey gözümde degil bende kapanacagım inşallah herşey boş gelip geçici en büyük üzüntüm Kuran ı Kerim i bilmemem ama kızım büyüsün onuda ögrenicem inşallah bugun hepimiz saglıklıyız ama yarın ne olacak Rabbim den başkası bilemez Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın bizide hayırlı anne baba yapsın amin
Kızın biraz büyüsün,Kuran kursuna git,sana tavsiyem..Hem Kuranı Kerimi öğrenirsin,hem sureleri,hem fıkıh-ilmihal bilgileri...ve de ortam güzel oluyor,arkadaşlık olarak iyi..Geçmişte Kuran kursu öğreticiliği yaptım,oradan biliyorum..Ayrıca tesettüre girmek istediğinden bahsetmişsin,tebrik ederim,hakkında hayırlı olsun..Allahın razı olduğu bir hayat yaşarız umarım hepimiz..

Selam kızlar bebişlerinin kakası değişen varmı hiç ek gıdadan diye düşünüyorum kokusu kıvamı rengi değişti zümrüt yeşili rengi oldu ekşi ekşi kokuyor yetişkin kakası gibi emiyor aslında ama ek gıda alıyor ondan sanırım merak ettim değişen varmı acaba diye

Mrb kızlar.. mide bulantıları başladı iki gündürve cok halsizim.. oğluşun bırnu akıyor soğuk almış sanırım ne yapsam kızlar yardımcı olurmusunz.. bide oğlum çok dikkat kesiliyor mesela kitap okıyım sarkı söyliyim nasıl dinliyor dudaklarımı okuyor.. bide sanki ben üzgün olduğumda anlıyor geçen gün ağlıyordum bana bakıyordu uzun uzun arada gülümsüyordu.. sizinkilerde böylemi

Mrb kızlar.. mide bulantıları başladı iki gündürve cok halsizim.. oğluşun bırnu akıyor soğuk almış sanırım ne yapsam kızlar yardımcı olurmusunz.. bide oğlum çok dikkat kesiliyor mesela kitap okıyım sarkı söyliyim nasıl dinliyor dudaklarımı okuyor.. bide sanki ben üzgün olduğumda anlıyor geçen gün ağlıyordum bana bakıyordu uzun uzun arada gülümsüyordu.. sizinkilerde böylemi
Dudaklarini okumaya basladiysa konuşma cakismalarina başla. Ba-ba diyoruz biz artık üç gün söyledim dinledi o da başladı . Keşke önce çalıştırsaydim hiç aklıma gelmemisti :)

nznyldz nznyldz
Benim oğlumda alerji yaptı bıraktık ara verdik bir süre
A ARTVINLI9876 verdim çok severek yedi. Allaha şükür alerjik bi durum da olmadı. zaten alerjisi olan bi bebek değil Meyra. Allahım bütün alerjisi olan bebeklere şifasını versin inşallah. onların yazısını okurken içim parçalanıyo resmen

X