2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Dun cahilligin dibine vurdum kizlar, olan biricik ogluma oldu. babaanneye gittik. yemekte fasulye vardi. yavrum da aliskin tabi uzaniyor yediklerime yemek icin. dedim bunu yediremem yogurt istedim. kvalidem dedi ben onu haslayip ilk suyunu doktum. zarari olmaz dedi. ben de suyundan verdim cok az. birkac kasik da yogurt yedirdim.
Gece boyunca agladi. sabah kakasini da yapmadi. simdi zorla uyuttum
Benim sorumsuzlugum yizunden yavrum neler cekti ya
Bir de ne zaman kalabalik bir ortama girsek hep grcesinde aglama krizlerine giriyoruz. tesadufmu oluyor bilmiyorum.

Ben yapicam annem istiyor öyle akrabalar arasında bisey düşünüyorum bir kaç arkadaş belki
Annem dış buğdayı yaparız dedi ama yanına da biseyler yapılır muhakkak. Sen ne düşünüyorsun

Benimde annem ne gerek var diyip duruyor ben istiyorum sadece,ne guzel senin destekcin varmis.

Dis bugdayi buyuk ogluma yapmamistim yigite istiyorum icimde kalmasin diye.
Ilk kez yapicam bugdayini netten arastiricam sanirim.
Cayin yanina ikramliklar yaparim ayrintilari paylasirim istersen.
Hediyelik istiyorum ama ona karar veremedim daha.
Dis suslemeli tabak balonlar susler alicam masayi ve cevresini suslerim.Sus olmadan olmaz:))
Birde dis seklinde pasta siparisi vericem okulda bir veli yapiyor.
Simdilik aklimdakiler bunlar.
Ama once cuma gunu babacigimin senesi onun icin mevlut okutucam evimde (sonra disbugdayi hazirliklarim

7 aylik boy ve kilolarını z nelerdi? birde kızlar biz alerjiden dolayi hala bir d vitamini kullanıyor değiliz. Bu durumda canımı sıkıyor. acd3 ve carlons baby drops arasında kaldım. carlons da yardımcı madde Hindistan cevizi yagi y mis bilemedim ki acaba o da dokunur mu?

8,5 kg 67 cm kız bebek ben gecen d vıtamını azaldı dıye acd 3 aldım bıraz pahalı geldı dıgerlerıne gore ama kullanımı yaygınmıs eczacıdan aldıgım bılgılere göre ama henuz baslamadık onu kullanmaya...

İyi haftalar herkese

Cumartesi doktor kontrolümüz vardı 9,5 kilo 73 cm iz.

Kıymaya et suyuna geç artık dedi.

Balık yumurta beyazı 9 aydan sonra dedi.

Dedim herşeyi öyle iştahla yemiyor doyurma değil tadım sürecindesin asla ısrar yok dedi zaten anne sütünü yoğun alacak hala dedi.

Hafif ses geliyordu nefes alıp verirken öksürük ateş olmadıktan sonra ilaç kullanma dedi hiçbişeyde vermedi sadece xclear burun damlası verdi.

Yoğurt babymix sade aldım bugün ilkkez vericem umarım yer. Doktora söyledim yemesi şart değil anne sütü alıyor zaten sen hergün teklif et dedi.

Eti, kıymayı, et suyunu severek tüketiyor et suyuna ekmek doğruyorum biraz, yiyor hepsini.

Ama ekmek konusunda fikir almak istiyorum nasıl ekmek vermek gerekir ekşi maya ekmek veriyorum ama kararsız kaldım

Sabah hergün yumurta yemesin düşüncesiyle peynir avakado ceviz üçlüsünü verdim ama yemedi. Bende beğenmedim avakado tadı bi değişik yapmış :)

Başka alternatif tarifleriniz var mı kızlar kahvaltı için

Buğday işine annem bakar. Çok kalabalık olmayacak bizim öyle o yüzden annem biseye gerek yok diyor ama ben de dis şeklinde pasta istiyorum en azından oğlumun bir anısı olsun diye. Pastayı da kendim yaparım daha önce yaptim dış şekli de zor olmasa gerek. Ikramlik da çok sey yapmam. H3diyelik düşünmüyorum ben bakalım
Allah babana rahmet eylesin
Ayrıntıları paylasirsan sevinirim fikir olur :)

Ben kendim marmelat yaptim şekersiz ondan veriyorum az peynir 2 günde bir yumurta sarısı bir de kendim kurabiye yapıp veriyorum ihlamurla

Ben de bu kıyma işini merak ediyordum bu ay kontrole götürmedim henüz. Nasıl vereceğiz kıyma et suyu. Çorbalara mi katicaz

8.5 kilo. 43.5 baş çevresi. 72 boy

Ben de bu kıyma işini merak ediyordum bu ay kontrole götürmedim henüz. Nasıl vereceğiz kıyma et suyu. Çorbalara mi katicaz
Az sonra sebze haşlıcam ona içine kıyma atıcam sonra rondodan çekicem. Et suyunuda haşladım şimdi bimden bölmeli torba aldım ona boşaltıp buzluğa atıcam lazım olduğu kadar koparırım.

Bizim 7.ayda 7800 68 cmdi. Carlson kullaniyorum ben kızımda da alerji var ama o dokunmadı bize.

Bizimde diş halen yok.. kilomuz olduğu için ekmek hiç vermiyorum arada eline veriyordum onuda kestim.. kıyma ilk defa corbasına kattım yedi.bizimki etrafını incelemeyi cok seviyor pür dikkat izliyor herşeyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…