2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hayırlısı kayınvalidem de sabah kesin kız diyordu. Bu arada nereden anladın ben de hep erkek hissediyorum da.

Tabiki hayırlısı :) arkadaş bi ayrıntı söylemişti nasıl tarif edicemi bilmiyorum yanımda olsan anlatırdım ama hislerimde öyle canım herşeyin hayırlısı sağlıklı olsun bebislerimiz yeter

Merak ettim doğrusu ayrıntıyı Hayırlı insan hayırlı evlat olsun da cinsiyeti umrumda değil.

Kızlar bişi sorcam yaa ben yatıyorum ya kese etrafındaki lkanama yüzünden 4 gündür duş alamadım korkudan alsam bişi olurmu

Kızlar bişi sorcam yaa ben yatıyorum ya kese etrafındaki lkanama yüzünden 4 gündür duş alamadım korkudan alsam bişi olurmu
Seni çok iyi anlıyorum ama bnm doktorum 10 gün koymadi duş almama izin vermedi kanamayi arttırabilir gerekçesiyle bnde yapmadım çok zordu ama daha geçmedi tehlikem haftaya kontrolüm var inşallah bitti der Rabbim yardimcin olsun canım

Çok tesekkür ederim canm Allah seninde yardmcın olsun inşallah senin tehliken geçmiştir. O zaman bende almıyım nolur nolmaz biraz daha sabredeyim saçlarımı yıkıyım vücudumuda silerim artk.. o iyi olsun yeter.. senin kanamanda varmı dıştan.

bosver cnm alma dus fln simdi sabret hatta sacini bile yikama egilme yani onun icin birak pis olsun yagli olsun kime ne tehliken gecince alirsin bol bol en az bi 10-15gun bekle, benim kardesim tup bebek tedavisi olmustu 20gun banyo yapmadi surekli vucudunu siliyorduk kiyafetini degistiriyoduk hep yatiyordu kanamasi ve dusuk riski vardi ama kazanan o oldu sonra bol bol yikandi cok zorlandi kokmasada kokuyorum diye rahatsiz olurdu yaz gunuydu bide inanilmaz sicakti havalar simdi gene iyi havalar vok bunaltici degil hersey geciyo buda geccek hayirlisiyla insallah bebeklerimiz icin oyle dusun hayirlisiyla saglikla kucagimiza aliriz insallah yavrularimizi

Burda havalar cehennem canm ama yinede almayayım o zaman silinirim bende napayım doktora gdene kadar idare edeym öyle.. çok tesekkür ederm canm inşallah bende kazanan olurum..

bende geceleri bazen kabus goruyorum dr gidiyorum kese yok kalp atislarini duyamiyoruz baska dr gidiyoruz iste burda diyo kalp atislarinida duyuyoruz fln etkileniyorum cok daha dr gitmeme 2 hafta var insallah sagliklidir saglikla buyuyodur bebegim keske bi ultrason cjhazi olsa evimizde hergun baksam dursam

Burda havalar cehennem canm ama yinede almayayım o zaman silinirim bende napayım doktora gdene kadar idare edeym öyle.. çok tesekkür ederm canm inşallah bende kazanan olurum..

dogrudur canim nebilim ben evden pek disari cikmadigimdan serin saniyorum heralde bide ben normaldede cok terliyorum akabinde usumeye basliyorum hemen uzerimi degistiriyorum buara pek bi usur oldum hormonlardan midir nedir bilemedim pikeyle yatiyorum aslinda esimde sicak diyor bilemedim ki

sen hic kafana takma buarada banyo isini birak ya hic dusunme bile hayirlisiyla geccek insallah bu gunlerde

Kizlar hepinize kucak dolusu sevgiler,
Hepinize tek tek yazabilmeyi cok isterdim ancak hepinize bir ozet gecmek istiyorum.
Bebegini kaybeden melek anneler sizin haberlerinizi alinca icim aciyor allah sabrini versin, allah bebegini alan anneleri direk cennetine alirmis... Keske icinizi rahatlatabilsem, Rabbim bir daha oyle bir aci yasatmasin size insallah...
Kanamasi olan arkadaslarim, normal adet seklinde kanamasi olan cok oluyormus bende duydum siz gene de doktorunuzla hep irtibatta kalin derim. Ve butun anne adaylarina tavsiyem his stres yapmayin zor biliyorum ama biz stres yaptikca bebislerimiz de geriliyormus.
Sola yatma konusuna gelince ben sola yattigim zaman agrim oluyor surekli bende vucudumu dinleyip nasil rahat ediyorsam oyle yatiyorum ne bileyim vucudumuz zaten bizi yonlendiriyor gibime geliyor.
Yiyecek isimleri paylasmazsak aynen cani cekebilcek arkadaslarimiz var daha iyi olur katiliyorum ya da benim gibi direk kokusunu duyup ogurebilecek :)
Isim konusunda erkek olursa hic isim bulamadim ki zaten erkek gibi hissediyorum ama Allah bilir:)

Bir de kizlar ultrason resimlerinden cinsiyet tahmini yapiliyormus ve buyuk bir oranda tutuyormus. Simdi ultrason resminde bebis kesenin sagina yakin duruyorsa erkek soluna yakinsa kizmis :) benim kiz yegenim oldu 1 yasinda simdi onun ultrason resmine baktim hakikaten o da solda duruyordu :) Ama bunlarin hepsi tahmin tabiki :) hepinizi sevgiyle kucakliyorum :*

Hormonlardan hayatım benmde bacaklarım buz kesiliyo bu sıcakta.. banyo işinde rafa kaldırdım gitti :)))

CANIM yapma hersey bebişler için .bnm kanamam durdu 4 KERE açıldı oldum serum lar iğneler progestan günde 3 é çıkarttı doktorum yaklaşık 25 gündür yatıyom çok zor bugün kalktım eve bi süpürge yaptım belim ve kasigim çok ağrıdı progestan koydum yatıyom şimdi :)

Benim bebeğim hep ortada ben napıcam. :)))

11.haftadan sonra anlaşılıyor. özellikle doktorlar biliyolarda soylemiyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…