2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hormonlardan hayatım benmde bacaklarım buz kesiliyo bu sıcakta.. banyo işinde rafa kaldırdım gitti :)))

aynen ayaklarim bacaklarim buz kesiyo corap giyiyorum yaniyorum hicbi turlu yaranamiyorum kendime :KK48:

CANIM yapma hersey bebişler için .bnm kanamam durdu 4 KERE açıldı oldum serum lar iğneler progestan günde 3 é çıkarttı doktorum yaklaşık 25 gündür yatıyom çok zor bugün kalktım eve bi süpürge yaptım belim ve kasigim çok ağrıdı progestan koydum yatıyom şimdi :)

benim evim les gibi :KK53:hamile oldugumu ogrendigimden beri hic elekttik supurgesi tutmadim en cok ondan korkuyorum herkes cok tembihledi cunku guc isteyen bisey ben bide temizligi insan gibi yapmiyorum abaniyorum supurgede guclu illa egil kalk oluyor esim 2 kere supurdu yalap sap bisey oldu pis valla evim ne yalan soyliyim cok sinir oluyom baktikca ama yardim edenimde yok azar azar yapiyorum yemek bulasik utu ortaligim toplu ama pis yani esim yaparsa supurge oluo yapmazsa olmuyo onada kiyamiyom isten geliyo yorgun oluyo bayramdan sonra bi yardimci almayi dusunuyorum sonra da su ilk 3 aylik sureci atlatinca yavas yavasyaparim sizde cok is yapmayin kizlar ozellikle elektrik supurgesi gibi egilerek yapilan islerden uzak durun birakin pis olsun :KK51:

CANIM yapma hersey bebişler için .bnm kanamam durdu 4 KERE açıldı oldum serum lar iğneler progestan günde 3 é çıkarttı doktorum yaklaşık 25 gündür yatıyom çok zor bugün kalktım eve bi süpürge yaptım belim ve kasigim çok ağrıdı progestan koydum yatıyom şimdi :)
Kız sen naptın bana diyene bak yaa benden beter olmuş 4 kere kanaman açılmış bide evmi süpürdün sen ah şu kadınların temizlik takıntıları..

Kizlar hepinize kucak dolusu sevgiler,
Hepinize tek tek yazabilmeyi cok isterdim ancak hepinize bir ozet gecmek istiyorum.
Bebegini kaybeden melek anneler sizin haberlerinizi alinca icim aciyor allah sabrini versin, allah bebegini alan anneleri direk cennetine alirmis... Keske icinizi rahatlatabilsem, Rabbim bir daha oyle bir aci yasatmasin size insallah...
Kanamasi olan arkadaslarim, normal adet seklinde kanamasi olan cok oluyormus bende duydum siz gene de doktorunuzla hep irtibatta kalin derim. Ve butun anne adaylarina tavsiyem his stres yapmayin zor biliyorum ama biz stres yaptikca bebislerimiz de geriliyormus.
Sola yatma konusuna gelince ben sola yattigim zaman agrim oluyor surekli bende vucudumu dinleyip nasil rahat ediyorsam oyle yatiyorum ne bileyim vucudumuz zaten bizi yonlendiriyor gibime geliyor.
Yiyecek isimleri paylasmazsak aynen cani cekebilcek arkadaslarimiz var daha iyi olur katiliyorum ya da benim gibi direk kokusunu duyup ogurebilecek :)
Isim konusunda erkek olursa hic isim bulamadim ki zaten erkek gibi hissediyorum ama Allah bilir:)

Bir de kizlar ultrason resimlerinden cinsiyet tahmini yapiliyormus ve buyuk bir oranda tutuyormus. Simdi ultrason resminde bebis kesenin sagina yakin duruyorsa erkek soluna yakinsa kizmis :) benim kiz yegenim oldu 1 yasinda simdi onun ultrason resmine baktim hakikaten o da solda duruyordu :) Ama bunlarin hepsi tahmin tabiki :) hepinizi sevgiyle kucakliyorum :*
Benimki dün soldaymış bugün sağda :-)

• Beğen
Reactions: cle
Annem geldi 15 gün baktı öyle rahattim ki ama şimdi çok zor esimde yardimci Allah razı olsun ondanda sizdende ne elti ne kaynana gelip sormuyor bile :KK43:

Son düzenleme:
Kız sen naptın bana diyene bak yaa benden beter olmuş 4 kere kanaman açılmış bide evmi süpürdün sen ah şu kadınların temizlik takıntıları..
Utanmiyom işte annem aramış bni oraya getirme kızıyor dedim keskeeee gelsen :)
Bnada bi yardimci kadın şart ama etrafımda öyle kimse yk buraya yeni taşındık heryerde kapanmisimin

Utanmiyom işte annem aramış bni oraya getirme kızıyor dedim keskeeee gelsen :)
Bnada bi yardimci kadın şart ama etrafımda öyle kimse yk buraya yeni taşındık heryerde kapanmisimin
bırak süpürme ben eşime yaaptırıyom arada kirli olsada yapcak bişi yok valla bebişlerden önmli değil temzlk.. durumun müsaitse kadın tut bayrama yakın dip köşe temzlesin yeteR yorma kendni

bırak süpürme ben eşime yaaptırıyom arada kirli olsada yapcak bişi yok valla bebişlerden önmli değil temzlk.. durumun müsaitse kadın tut bayrama yakın dip köşe temzlesin yeteR yorma kendni

aynen bende esim yaparsa oluyo yoksa yok :) bayramdan sonra insallah birini bulabilirim bende alcam bi yardimci kadin bayramda burda yokuz ozaman kadar esim yapabilirse yapar ondan bayram donuste evimi bi dip kose temizlensin istiyorum

aynen bende esim yaparsa oluyo yoksa yok :) bayramdan sonra insallah birini bulabilirim bende alcam bi yardimci kadin bayramda burda yokuz ozaman kadar esim yapabilirse yapar ondan bayram donuste evimi bi dip kose temizlensin istiyorum
İyi bak bayramı atlatcan yani :) valla ben toplycam kızlardeşlerimi annemi gelip yapsnlar torunu yeğenleri sonuçta zaten cağırmasamda gelrler Allah razı olsun.

Benimde bugün kontrolüm vardı. 8+2 deyiz ama bebiş 8+3 haftalık,boyu 1,9mm .kalp atışları 140 civarı. Doktorum gayet iyi dedi. Tek moralimi bozan şey kese etrafında kanama oluşmuş.doktorum çok önemli değil dese de ilaca başladık.benim içim rahat olsun diye 10 gün sonra yine çağırdı. İkili testi de bayramdan sonra yaparız dedi.

Merhaba hanımlar beni biliyorsunuz bebeğim gelişmediği için bebeğimi kaybetmekle karşı karşıyayım. Acaba diyorum bebeğimin kalbi dursa karnımda, bana sağlığıma bir zararı olur mu? Bir bilgisi olan var mı:KK42:

Merhaba hanımlar beni biliyorsunuz bebeğim gelişmediği için bebeğimi kaybetmekle karşı karşıyayım. Acaba diyorum bebeğimin kalbi dursa karnımda, bana sağlığıma bir zararı olur mu? Bir bilgisi olan var mı:KK42:
Canım belli bir süre sonra seni zehirleme ihtimali var die biliyorum bence Dr Una danış canım

X