2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Allahımm bu nekadar şirin heyecanlandırıcı bi görüntü kalbim pır pır attı yemin ederm inşallah rabbim sağlıkla doğurmayıda nasip etsin bizde fasulyelerimi böyle görürüz inşallah benm bidahaki kontrolüm 10. Haftamda böulemi görcem bende inşallah heyecandan bayılırım:KK36:

Elleri ayakları hareket ettiriyordu birde :-) Allah sana da nasip eder inşallah haftaya.

Elleri ayakları hareket ettiriyordu birde :-) Allah sana da nasip eder inşallah haftaya.
Amin canm bütün hamileler inşallah böyle mutlu anları yaşar.. hareketlenmeye başlıyomu en son 8 haftalıkken gitmiştm daha çok küçüktü vücudunu göremedim bu defa babasıdaa gelsin o zaman madem hareketli.

Kızlar rüyalarımın içeriği değişti hep doğurduğumu ve bebek emzirdiğimi görüyorum ağrısız bi doğum yapıyorum rüyalar tersine mi çıkar sizce birde cinsiyet gören varmı Rüyasında oda mı tersine çıkıyor dersiniz

Kızlar rüyalarımın içeriği değişti hep doğurduğumu ve bebek emzirdiğimi görüyorum ağrısız bi doğum yapıyorum rüyalar tersine mi çıkar sizce birde cinsiyet gören varmı Rüyasında oda mı tersine çıkıyor dersiniz

Ben rüyamda erkek gördüm ama nedense herkes kızımın olacağı iddiasında, normalde başkasınınkini hep doğru tahmin ederim ama kendime ilişkin bir fikrim yok :)

Hayırlısı olsun gerçi kız erkek farketmez ama insan merak ediyor :)

Ben oglumda ruyamda erkek bebek gormustum simdikindede kiz gordum bakalim cikicakmi

Ayy bende hep erkej çocuk görüyorum bilezik görüyorum galiba benm kızm olacak annemde kesin kız diyor bekliyoruz merakla gerçi babası erkek istiyor ama önce sağlıklı olsunda.

ben de aynen gecen gün yazmıştım hatta agrısız acısız dogurdum diye. sürekli bunla ilgili düşündüğümğz için oluyor bence.

Ben hep altın görüyorum rüyamda ne bebek ne doğum hiçbişey göremiyorum rüyamda

X