2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar iyi geceler bugün kimle karşılaşsam tanıdık tanımadık hamilemisin dedi ya aşırı kilo filan da almadım daha ilk aydan nasıl anlaşılır biraz Şişlik hissediyorum alt karnımda ama herkes hemen nasıl farkediyor üzülsem mi sevinsem mi bilemedim böyle direk hamile olduğunuzu farkediyorlar mı sizde de
Canim herkesin farkli oluyor uzulcek birsey yok bebisin burdayim diyor benim hic anlasilmiyor hafif cikti ama ayva gobegi gibi duruyor
Kızlar geldim doktordan çok şükür gelişimi iyi hatta 3 gün önde. Dünkü doktor 1.2 cm yanlış ölçmüş nasıl ölçmüş onu da bilemiyorum korkusu yetti sabaha kadar.
Gozun aydin maşallah bebise

kizlar bende fazla bulantı yok
acayip mide kazinmasi oluo eger ufaktan atistirmazsam o zaman midemde bulantı oluo
başkada olmuo
benim gibiler varmi acaba merak ediorum hakkaten?

SELAM KIZLAR BENDE NİSAN ANNESİ OLACAĞIMIN HABERİNİ ALDIM BUGÜN :) İLKİ TÜP BEBEKLE 4 YAŞINDA BİR KIZIM VAR. TEDAVİYE BAŞLAMAYA NİYETLENMİŞKEN KENDİLİĞİNDEN GELEN BİR MUCİZE OLDU.ŞUAN 6. HAFTADA GÖRÜNÜYOR. HENÜZ KALP ATIŞI YOK.HAFTAYA KISMETSE.BİLDİĞİM HERŞEYİ UNUTMUŞ GİBİYİM. YAŞAYIP GÖRECEĞİM TEKRAR. HEPİMİZE SAĞLIKLI DOĞUMLAR OLSUN İNŞALLAH

Kızlar ne oldu benim hicbirseyden haberim yok hic tv ye bakmiuorum ben üzülüyorum dayanamiyorum :KK43: Zaten gece beşten sonra hic uyumadim sekiz gibi uyudum yeni kalktimo_O

Kızlar merhaba öncelikle herkes sağlıklı bir şekilde yavrusunu kucağına alır insallah bende doktordan biraz önce geldim.sat a göre 7+2 günlük hamileyim ama ultrasyona göre 6+4 imiş.kese göründü ama içinde bebek görünmedi karından muayenede alttan yapmadı doktor iki doktora gittim ikiside karından yaptı.halbuki burdan okuduğum kadarı ile alttan bi sıkıntı olmuyormus ve net gözüküyormuş ben sıkışık gitmedim zaten bide kiloda olunca göremedim dedi.acaba boş gebelikmi filan da dedi.moralim bozuldu ne yapsam acaba beklesem mi biraz daha başka doktor araştırmasınamı girsem ki

SELAM KIZLAR BENDE NİSAN ANNESİ OLACAĞIMIN HABERİNİ ALDIM BUGÜN :) İLKİ TÜP BEBEKLE 4 YAŞINDA BİR KIZIM VAR. TEDAVİYE BAŞLAMAYA NİYETLENMİŞKEN KENDİLİĞİNDEN GELEN BİR MUCİZE OLDU.ŞUAN 6. HAFTADA GÖRÜNÜYOR. HENÜZ KALP ATIŞI YOK.HAFTAYA KISMETSE.BİLDİĞİM HERŞEYİ UNUTMUŞ GİBİYİM. YAŞAYIP GÖRECEĞİM TEKRAR. HEPİMİZE SAĞLIKLI DOĞUMLAR OLSUN İNŞALLAH
Hayırlı olsun

20150907_095526.jpg
Çok ilginc gerçekten. Maşallah bu arada Hemde 3 gün ilerde. Darısı bizim basimiza

ya nasıl yanlış yapabilir insanın ömründen ömür gidiyo. neyse ki iyiymiş :) gözün aydın :)
ş

Valla bende anlayamadım 3 cm lik çocuğumun 1 cm sini nasıl eksik ölçtüğünü. Bu da 3 cm lik çocuğum teyzeleri.

Kızlar merhaba öncelikle herkes sağlıklı bir şekilde yavrusunu kucağına alır insallah bende doktordan biraz önce geldim.sat a göre 7+2 günlük hamileyim ama ultrasyona göre 6+4 imiş.kese göründü ama içinde bebek görünmedi karından muayenede alttan yapmadı doktor iki doktora gittim ikiside karından yaptı.halbuki burdan okuduğum kadarı ile alttan bi sıkıntı olmuyormus ve net gözüküyormuş ben sıkışık gitmedim zaten bide kiloda olunca göremedim dedi.acaba boş gebelikmi filan da dedi.moralim bozuldu ne yapsam acaba beklesem mi biraz daha başka doktor araştırmasınamı girsem ki
Benimde 6+6 da zorla kese içinde nokta gibi gordu bebeği acele etme en az bir hafta bekle

Canım ben de biraz kiloluyum ve sıkışık gitmediğimde doktor alttan baktı. Çünkü karından kese bile görünmemişti. Alttan bakınca keseyi gördük, bir hafta sonra da bu kez karından bebeği gördük. Bence imkanın varsa başka bir doktora git. Boşuna kendini strese sokma gitmeyip de. Bu kez bol su içip sıkışık git, yine karından görünmezse sen rica et vajinal bakılsın. Yüzüne karşı emin olmadan acaba boş gebelik mi diyen doktora da bir daha gitme. İleride daha çok moralini bozar bu patavatsızlıkla.

Selam kızlar

umarın herkes iyidir,geçmiş sayfaları okuyamayacak kadar kötüyüm.Hem grip hem mide bulantısı,kusma beni fena vurdu :KK43:

Bebeğimin kalp atışlarını çok şükür duyduk,1,8 cm olmus.Regl tarihimle aynı zamanda gidiyormuş.Vitamin eksikliği çıktı bu yüzden hafta 1 defa iğne vurunacağım.Doktoru iğne öneren var mı aranızda? doktoruma güveniyorum ama nedense endişeliyim iğne yüzünden.

Yasin dağıtılmaya başlandı mı?haber verirseniz sevinirim.

Bana bir nebze iyi gelen şeyleri yazayım bari

Yoğurt
Naneli yoğurt
Naneli ayran
Balık kraker (15 dk da bir bikaç tane)
Meyveli buz tarzı dondurmalar (Algida Twister gibi)

Yine kötü bir gün sahipsiz ülkemde :KK43: Acısız, kansız geçen bir gün bile yok neredeyse. Rabbim başta şehit ailelerine sabır versin :KK43:
Kızlar bir şey soracağım, ben hamile kalmadan önce biraz kilo aldım. Pantolonlarım bel kısmından biraz sıkmaya başladı. Sizce bir zararı olur mu? Ama yüksek bel giyiyorum genelde yani düğme kısmı göbek deliğimde falan oluyor ama sıkıyor. Acaba alışverişe mi çıksam?

Eki Görüntüle 1625999

ş

Valla bende anlayamadım 3 cm lik çocuğumun 1 cm sini nasıl eksik ölçtüğünü. Bu da 3 cm lik çocuğum teyzeleri.
Allahımm bu nekadar şirin heyecanlandırıcı bi görüntü kalbim pır pır attı yemin ederm inşallah rabbim sağlıkla doğurmayıda nasip etsin bizde fasulyelerimi böyle görürüz inşallah benm bidahaki kontrolüm 10. Haftamda böulemi görcem bende inşallah heyecandan bayılırım:KK36:

Yine kötü bir gün sahipsiz ülkemde :KK43: Acısız, kansız geçen bir gün bile yok neredeyse. Rabbim başta şehit ailelerine sabır versin :KK43:
Kızlar bir şey soracağım, ben hamile kalmadan önce biraz kilo aldım. Pantolonlarım bel kısmından biraz sıkmaya başladı. Sizce bir zararı olur mu? Ama yüksek bel giyiyorum genelde yani düğme kısmı göbek deliğimde falan oluyor ama sıkıyor. Acaba alışverişe mi çıksam?
Canm bende senin gibi azck dar giyiyordum doktorum giyme artk dedi bende rafa kaldrdm şimdlk yaz olduğu için rahat elbise etek tarzı gycem kışada artk bikaç pantolon almak zorundaym

X