2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar testler için devlet hastanesine gittiğimde bu 2li3lü 4lü testler kanuni hastanesinde bedava yailiyomus bu kağıdı verdiler bana durumu olmayanlar buradan randevu alabilirler. Okmeydanı SSK hastanesinde sadece 2liyi yapmiyomus kuzenim orda çalışıyor ben oraya gidicem

Eklentiler

• IMG_20150903_142651.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 58
Tesekkur ederim inş sorunsuz hamilliğimiz olur dediğim gibi ilk hamileliğim çok sorunlu dediler inan şimdi daha riskli kan uyuşmazlığı var hemde pozitif gene de allahın dediği olur 12. Haftada belli olaca k

Allah yardımcın olsun cnm. Herşeyde var bir hayır. İnş bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecek buna inan.

Simdi esimede sordum.hamile oldugumuzu ogrendigimizden beri 1 kez vermisik.digeri yumurta takibi yaparkendi.hamile kalmadan once.

Kızlar önemli olan bebeğin ense kalınlığı gerisini onemsemiyorum benim 1/6 çıkmıştı oran ama ense kalınlığı 1.3 mm idi 3 mm geçmemeli. Sınır benim ense iyi test çok kotu çıktı çokta itibar etmeyin sonuçta istatistik bir veri bu 2li 3lu testler

Kızlar bu aralar sinirleriniz ne durumda? Ben iki gündür çok gerginim aslında çok iyiydim ama çevremdeki insanlar sinirimi bozmaya başladı.Okulda seminerler basladi hamile oldugumu bildikleri halde iş veriyolar. Kötü oldugum bigün izin aldim trip yaptilar.sanki hamile olan ben değilim onlar.Sözde ailemle de aynı şehirdeyim ama destek yok eşimin ailesi de herseye muhalefet bilmiş ve ukalalik diz boyu. Midem bulaniyo desem heralde yani bulancak deyip birkaç sinir bozucu cümle.Yemek yiyemiyorum arkadaş zaten açım moral ve destek yok kimseden.Babam bana küstü diye annemede gidemiyorum.Hamile kadina küsülürmü ya? Arkadaş benim dışımda herkes hamile. Valla yurtdışına gidesim var orda neşe vercek bi aile bulcam kendime.Oturup ağladım biraz önce kendi çocuğuma söz verdim konuştum onla sana hayatın boyunca destek olcam ve mutluluğun için elimden geleni yapcam diye.... Yine ağladım ya offf sulu göz oldum iyice

Cnm kimse halden anlamıyor malesef bir bencillik ki herkes te sorma gitsin. Çok ii anlıyorum seni aynı meslek te olmasak da aynı dertten muzdaribim
Ama varya hiç kimseye hakkım helal değil.

Durumlarimiz okadar cok benziyor ki.yalniz degilsin canim. Cok cok yakin akrabalar bile.hirslarindan dolayi sadece sinir etmeye calisiyorlar.ben pek takmiyorum ama Allaha biraktim.vicdan lazim once.

Cnm kimse halden anlamıyor malesef bir bencillik ki herkes te sorma gitsin. Çok ii anlıyorum seni aynı meslek te olmasak da aynı dertten muzdaribim
Ama varya hiç kimseye hakkım helal değil.

Hadi ya sizde de aynı durum var çok şaşkinim cidden insan bi dönem sadece destek istiyor ama malesef toplum yapımız bu....

Durumlarimiz okadar cok benziyor ki.yalniz degilsin canim. Cok cok yakin akrabalar bile.hirslarindan dolayi sadece sinir etmeye calisiyorlar.ben pek takmiyorum ama Allaha biraktim.vicdan lazim once.

Ay o akrabalara noluyo ya anlamadım gitti herkes çocuk yap diye başımın etini yedi şimdi bi tuhaflar hatta bi arkadaşım hiç aramiyo artık sebepsiz durduk yere. Ben çevremdeki hiçbi hamileye yapmadım bunu dediğin gibi vicdan lazım özellikle anne olup bu durumu anlamayanlara. Benim asıl kızdığım kendi ailem

Simdi esimede sordum.hamile oldugumuzu ogrendigimizden beri 1 kez vermisik.digeri yumurta takibi yaparkendi.hamile kalmadan once.
Keşke benim hamileliğimde düzgün bi şekilde ilerleseydi de ben de varımı yoğumu ona harcasaydım. Başından beri hiç gülmedi şu yüzüm. Her kontrolüm sorunlu, her dr a gidişimde daha kapıdan çıkar çıkmaz saatlerce ağlıyorum. Hatta bazen nerden hamile kaldım diyorum. Eşim de hiç destek diil. Çok uzağız soğuğuz birbirimize. Ben bu bebeği çok istiyordum, mucizem diyordum ona. Ama sanırım bu hafta vedalaşıcaz yavrumla

Yapmasan 41. Tercihi. Puanin iyiyse belki istedigin yerler gelir. Ortalik cok karışık ya ne bileyim insan korkuyor
Yapmasam bir sene daha çalışacak gücüm yok canım puanıma yazık etmek istemiyorum tek duam yazdıklarımın gelmesi bebeğim şanslı gelir inşallah birde bugün öğrendim ücretli izin adaylık süresini uzatmıyormuş Eylül'de eş durumu isteyebilirim inşallah Mart ayında izne çıksam çokta kalmamış olacağım gideceğim yerde

Daha önce var sanirim kayiplarin. Ama bana inan burda nerdeyse herkesin var kötü bir anısı. Ben de kontrollerden once stres yapiyorum.her seferinde diyorum ki şu kontrol bi gecsin bi daha rahatim.ama yok.senin sıkıntı sadece bu bebekteyse boşuna yipratiyorsyn kendini.

#cnn59 Allah sabır versin canım çok üzgünüm

Arkadaşım her şerde bir hayır var. Sen hayırlı olan için dua et Allah'a. İnş bebeğin sağlıkla sana tutunur ve eşinle aran da düzelir. İşine karışmak istemem tabi ama eğer bebeğin senden giderse bence bebekten önce eşinle problemlerini aranı düzelt. Böyle zor bir zamanda yanımda değil soğuğuz diyosun, sana uzak nasıl olur ki. Çok üzücü bir durum Allah yardımcın olsun.

Onu iyice ogren tatlim.cunku adaylik sinavi falan var ya. Garantiye al kendini.

Geçen 2014 Aralık ayında da bir düşük yapmıştım canm, o bundan ufaktı, 5 yada 6 haftalık falandı. Artk bu zamanda hamile kalmakta çok zor, sağlıklı bi şekilde devamını getirebilmekte...

Geçen 2014 Aralık ayında da bir düşük yapmıştım canm, o bundan ufaktı, 5 yada 6 haftalık falandı. Artk bu zamanda hamile kalmakta çok zor, sağlıklı bi şekilde devamını getirebilmekte...
Maalesef öyle.daha oncede yazmistim burda.onceden bebeklere cok seker diyip geciyordum.simdi ne guzel saglikli sihhatli diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…