2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu çocuk uykuya dalarken çok sıkıntı çıkarıyor ya bi yandan salla bi yndan pışpış. Nasıl ne zaman kendi kemdine uyumasını öğrenecek. Yada uykusu geldiğinde emerken uyucak ona bile razıyım. Uykusu var zırlayıp duruyor sallarken.

Selamlar kızlar uzun zamandır giremiyorum birikmiş 676 msj diyo boşluk buldukça okurum artık.
Bizden haberler:
İstanbul seyahatımız bitti dönüşümüz biraz zor oldu meyra uçak inerken çok ağladı basınçtan kulakları ağırdı sanırım. Evin halini hiç sormayın 10 gündür temizlikteyim ancak bitti. Babamız kirletmiş evi bayağa.

Kızlar size sormak istediğim bişey var bugün farkettim Meyranın alt damağında azı dişinin olması gereken yerde sert bi beyazlık var diş değil sivilce gibi ama anlayamadım böyle bişey yasayan var mı? Resimini çekmeye çalıştım ama müsade etmiyor küçük hanım

Azıların yerleri de belli olmaya başladı, dişin yeri olabilirmi acaba

Kızlar oğlum yüzüstüyken sırt üstü dönüyor artık iki gündür yapıyor nasıl mutlu oluyorum gidip gelip yüzüstü bırakıyorum onu sırt üstü bulunca cok mutlu oluyorum
Hey allahım ya 6 bucuk aylık oldu öyle yaptı tembel oğlum
Bide kızlar saçlarım inanılmaz dökülüyordu kafamda saç kalmadı ben kendim bildim bileli hep uzun saçlarım kısa saç hiç kestirmezdim dün ilk kez kısacık yaptım omzumun üstü yakıştı sanki :) ombre yapmıştım 4 ay önce gitti hepsi çok üzüldüm ama inş işe yararda dökülmez

38+0 da oldu 2400 gr 46 cm.ilk ay 850 gr aldi 5 cm uzadi.yani henuz yakalamis degil. Bu ay daha da az aldi gibi.
Merhaba yazinizi okudum da ben de suan da hamileyim 37+1haftalik ve bebegim 45 cm.Fl kisaligi var cok yavas uzuyor.Ve muhtemelen en fazla 46 cm olarak dogacak.Sizin bebeginiz de 46 cm dogmus.Herhangi bir saglik sıkıntısı cıktı mi acaba?Boy uzaması nasıl oldu.Yakalayabildi mi yaşıtlarını?

Dost acı söyler aynı şekilde dökülmeye devam ediyor :) bende gittim kısa kestirdim uzun saçlarımı hiç değişmedi dökülmesi üzerine keratin bakım yaptırdım yine etki etmedi. Dökülecek bu saç artık kabullendim. Şu sıra d vitamini içiyorum bide evde kalan kan ilacını içeyim diyorum başka bişey yapmıcam hormonal dökülme çünkü

Canımcım üzülerek söylüyorumki aynı hızla dökülmeye devam bende omuz üstü kestirdim ve her zaman bakım yaparım tesettürlüyüm ama saclarıma çook önem veriririm hala banyoda avuç avuç elime geliyo kel kalcam diye korkmuyo değilim 6. Ayda düzelr demişlerdi bekliyorum bir umut..

askbahcem A after_before bnde inananılmaz bakarım saçlarıma keratin yaptırmıştım daha mersindeyken ama dökülmeler inanılmaz derecede devam ediyor dediğiniz gibi banyo yapmaya korkar oldum açık bile bırakamıyordum saçkesimi işe yaramazmı ya.. hangi d vitamini aile hemkimliğünin bebişler için verdiğinimi kullanıyorsun

Arkadaslar bu duayı etmenizi tavsiye ederim cok faydali

Kusursuz bir abdest al! Sonra, ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et

Benim biraz azaldı kızlar dökülmesi.sizin de yoluna girer yakında.adet olamadım o nolcak bakalım

Kızlar 6.ay aşısı ne zormuş 4.ay aşısında 4 gün uyumamıştık beraber. Dış asi atak derken mahvolduk.
Oğlumun yapısal bir rahatsızlığı vardı çok şükür rabbime geçmiş iyileşmiş ameliyat denildi gerek kalmamış çok şükür herkesin evladı iyi olsun inşallah
Okuyorum herkesin minikler dis sürünme vs başlamış benimki tembel galiba sadece dönüyor yüz üstü geri dönemiyor sürünme yok. Dış de yok henüz. Gerçi ben de sürünmemişim bakalım
Bu ay oğlum kilo almamış cok üzüldüm tek nedeni acaba ac mi bıraktım diye düşünüyorum ek gıda konusunda 6.ay tamamlasın diye bekledim emsin istedim arada meyve suyu verdim ama hiç kilo almamış bu ay. Boyu uzamıyor diye üzülmüştüm 68 cm olmuş çok şükür biraz uzamış.
Doktor kahvaltıya başla 1 çay kaşığı yumurta sarısı fındık kadar labne ver dedi. Sizler başladınız mi.ben 3 gün kuralına göre tadım yaptiriyordum elma ayva armut kabak yoğurt denemiştim. Tadima devam ederken öğün gibi kahvaltı da verilmeli mi sizce sizin doktorlar ne dedi

Ögün yaptırmıyor bize de 6ay bitene kadar.merak etmeyin,bu aylarda artık kilo-boy gelishmi yavaslayacakmış

Kızlar su konusunda tutumunuz nedir. Doktorum ısrarla su Verme 7. Ay bitene kadar diyor. Onun yerine emsin mantiginda anlıyorum ama çok istiyor çocuk . Suyu görünce cildiriyor verince de Ohh Ohh diye diye içiyor :) aElinden almayalim diye de deli gücüyle yapısiyor şişeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…