2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bizim doktor daha o şekil mama tarif fln vermedi canım sdece yoğurt meyvelerden ve sebze çorbaları ver dedi 6 ay kontrolünde muhallebilere ve kahvaltılara başlıcaz ve öğün olarak vereceksin dedi o kdr şimdilik tatsın alışsın ek besinlere dedi baya alıştı çok şukur su da veriyorum ama bizim tartı yanlışmış galiba kızlar eşim baktı inceledi 1 kilo eksik tartıyomş yani 9.400 gr mış bizim oğlan muhtemelen yine doktora gitmeden emin olamayacağım. Aşıya ne zaman gideceksiniz canım ben gitmeye korkuyorum bu ay fazla hasta oldu bide aşı stresi var bende yaa):

Hoş geldin canim

Kizlar oglumun yüzünde bu çıkti bisey mi isirdi bilmiyorum ama 1 haftadir nerdeyse gecmiyo ve su topluyo surekli. Kabugu kopunca da su akiyo nedir sizce napiyim

Sonunda kendini kasimaktan yüzü gözü üstü başı kan içinde. Hala daha hic bir gelisme yok. Acile götürduk çok küçük hicbirsey yapamayiz deyip eve götürdüler. Çok izdirabi var bebeğim in .

Rabbim tez zamanda sifa versin kuzucuga ve diger hasta kuzular(
Cocuk gul gibidir degilmi hemen solmusdur kuzum kiyamam(
Icim ciz etti okuyunca evlat bu otesi yok insan ona gelmesin bana gelsin diyor.
Rabbim dermansiz dert vermesin insallah.

Hosgeldin.Keske daha once katilsaydin aramiza bizde senin tecrubelerinden faydalanirdik.

Kızlar yürüteç icin ne düşünüyosunuz. Bir kaç gündür benim oğlum çok sevdi 6 buçuk aylık olduk.

Benin oglumda 6.5 aylik yaklasik 10 gundur yurutece koyuyorum ama cok uzun degil.ilk zamanlar 5 dk.simdi en fazla 15 dk.
Buyuk oglumdada kullandim sukur bir zararini gormedim.

Kizlar oglumun yüzünde bu çıkti bisey mi isirdi bilmiyorum ama 1 haftadir nerdeyse gecmiyo ve su topluyo surekli. Kabugu kopunca da su akiyo nedir sizce napiyim Eki Görüntüle 1901331

Sanki sivilce gibi ama mikrop kapmista olabilir bilemedim l.
Ucuklu biri optumu ondanda olabiliyormus.
Gecmis olsun kuzuya.

Biz mesela corbalara baslamadik daha. Once meyve ve yogurt birde kasik mamasiyla basladik. Belki bu ay corbalara baslatir. Haftaya persembe gidicez bizde. Bende korkuyorum ama yapilacak birsey yok canim. Bizimkininde kesin atesi cikacak bakalim bizimki kac kg oldu... yazarim haftaya.

Biz hala ayniyiz. Vücuda alerjen gireli 5. Gün bugün. Bir gelisme yok. Sanırım egzama da başladı. Şu an bulunduğum şehirde değilim hafta ortasinda dönücem. Gazi Üni. Prof a goturucez inş. Şifa olur bu sefer. Kızlar size birsey danisicam. Şu an bebeğin kaşıntısını az da olsa giderebilmek için ne yapabilirim. Dr lardan hiç bir çare bulamadım. Çocuk Dr umuz u aradim acil e götürdüm hiç biri birsey demedi. Sanırım sorumluluk almak istemiyorlar. Atopik ciltti bebeği olan mutlaka vardır aramızda neler kullanıyorsunuz. Çıkıp hemen alayım. Yüreğim ne hale geldi tarifi zor. Her yerini kanatiyor artik gözlerini oyuyor. Birsey yapmak zorundayim

Tamam canım bende yazcm mutlaka bklm bebişlerimizin durumu ne bizim ki de her aşıdan sonra muhakkak ateşleniyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…