2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aşımızı olduk. 4 tane aşı oldu. 3 bacak 1 ağız. İnşallah çok sıkıntı vermez

Birdahaki aşı randevunuz ne zaman verdiler

Sonunda kendini kasimaktan yüzü gözü üstü başı kan içinde. Hala daha hic bir gelisme yok. Acile götürduk çok küçük hicbirsey yapamayiz deyip eve götürdüler. Çok izdirabi var bebeğim in .
Canım Allah sabır, şifa versin. Kıyamam kuzuma, Mısır nişastasıyla banyoyu bende okumuştum, nemlendiricimiz yarayınca denemedim ama. Nemlendirici babe kullanıyorum atopik ciltler için olanı...

Mrb kizlar.. Sizleri hamile oldugumu ilk ogrendigim andan itibaren takip ediyorum..o kadar sey kattinizki bana hastane cantasi mi desem pisik cozumu desem ek gida tarifleri mi desem ..... cok gec de olsa uye olmayi basarabildim..2 nisan dogumlu bi oglum var adi kağan...hepinize tesekkur etmek istedim farkinda degilsiniz ama benim gibi yaninda esi disinda kimsesi olmayan insanlara cokkkkk yardiminiz dokunuyor..artik ben de okuyup takip etmek yerine uye oldum uzun oldu biraz kusura bakmayin..

Ozaman hoşgeldiin

Bizde 2 nisan doğumluyuz hosgeldin :)

Bende pek çok şey öğrendim buradan. Yazdığım pek çok şeyin sebebi de tam da senin bahsettiğin. Birsürü farklı sebepten dolayı bazı bilgilere ulasamadigimiz durumlar ola lbiliyor. Mesela ben öğretmenim şuan ankaradayım ama Şark görevi yapıyor da olabilirdim. Nerde bulucsktim deneyimli bir doktor yada birseyler sorabilcegim birilerini. Buradaki paylaşımın böyle şeylere vesile olması çok güzel. Bende kendi adıma herkese teşekkür ederim; )

Aynen... Bende ogretmenim aydindayiz ve malesef bulundugum ilcede dogru durust bir cocuk doktoru bile yok ve burali olmayinca insan guvenipte bakiciyada birakamio 1 yil ucretsiz izin aldim bende

Doktoru ne tavsiye etti cnm? Doktor degilim ama bencede 2 kere hasta olduysa etkilemistir kesin. Tadimlik vermende etkilemis olabilir. Ben mesela 5.ayda basladim ilk 1 hafta 30 cc kadar yoyebildigini verdim. Suan tadimlik degil doyumluk pozisyonundayiz artik. Oncelik anne sutu. Sabahlari anne sutu iciyor yoksa aptamilin devam sutu olabilir. Oglene kadar sutle gune basliyoruz. Ogleden sonra aptamilin tahilli kasik mamasindan veriyoruz. Sonra elma, armut, uzum veya 50 cc anne sutuyle karistirdigimiz muzlu sut veriyoruz. Bu sekilde aksami yapiyoruz. Bazen aksamlarida uyumadan once bir ufak kase icerisinde mama veriyoruz bazende ben emziriyorum. Mama verince tok tutuyor zaten uzun bir sure. Bence sende agzina vermeye calis zaten azar azar derken daha cok miktarda yemeye baslayacak. Birde inat et sabirli ol canim. Yemek istemiyor mi birak 15 20 dk sonra yine teklif et. Sut mu istemiyor zorlama 20 dk sonra uyur uykusunda ver biberonu agzina. Sen hakkindan gelirsin ve kisa surede toparlarsin annesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…