2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sekin yoğurt için olan günlük sütüyle yaptım. Mayada dost yoğurt :))) sütten bence güzel olması maya tırt :))

Bende o yüzden parçalı veriyorum canım. Biraz daha büyüsün eline vericem blw çakması biraz :))

Hayırlısı olsun canım rabbim kolay hamilelik kolay sağlıklı doğum nasip etsin inşallah

Inşallah herşey güzel olur :)

9.ayda çağırdı hemşire bir de hemogramina bakılacak dedi. Sağlık ocaginda baktirmayi düşünmüyorum benim bile kolumu mosmor yapmıştı sağolsun üstüne 3 tüp kani da kaybetmişlerdi

Canım pütürlü oluyosa sütün sıcaktır parmağını koy süte yediye kadar say yedi olunca çok sıcak değilse elin yanmıyorsa mayala.. bide mayanızı sıcak sütle ılıtın süte koyuncada bir kere karıştırın sarın 5-6 saat bekletin ve buzdolabında ağzı acık bikaç saat daha bekletin kapağını kapattıktan sonra hemen bozmayın en az 6 saat dinlensin afiyetle yiyin.. tutmaması imkansız benim yoğurdumda hep tas gibidir..

Sen Allahın verdiği cana kıymadın şükrettin Rabbim seni iki evladınla kocanla mesud etsin bence çok takdir edilecek birisin.. Allah sağlıkla sıhhatle bu pıtırcığıda kucağınaalmanı nasip etsin canm :)

3 gün oldu bıçak yarası gibi kabarma Larimi z hala geçmedi. Emzirdik ce artıyor. Birsey de yemiyorumki anlamıyorum ciddi. Çok kaşıniyor tırnakliyor artık vücudunu. Uyku konusunu açmiyirum bile.
Bizede de bugun alerji dedi kan tahlili yaptı diyet yapıyomısın drun ne dedi

Sabır inş. Büyüyecekler.ama sizin eşiniz duzeldi mi,şiddet var diyodun?sakin 2.cocuk arayi duzeltir sözlerine kanmayın nolur.adam düzelecek önce adam.
Uyumuyorlar bu ara,çogumuzunki büyüme atagnda galiba
Aman ne düzelmesi dengesiz bazı hallerini görsen bu adam pamuk dersin iyice dengesizleşti
ay bugun bizim tostiği gezdirirken karnımda tekme hissettim elledim bekledim sertlik vardı tövbe tövbe dedim her ay adet oluyorum ki zaten tekme olayı falan anca en erken18 19 haftalarda neyseki geçti midem falan heralde dedim ama korktum bi an hayırlı olsun kuzum saglıcakla al kucagına

Aynen çatal devam. Cikio bizde de kaka da çıksın bişey olmaz

Gazdır canım o gaz:))

9.ayda çağırdı hemşire bir de hemogramina bakılacak dedi. Sağlık ocaginda baktirmayi düşünmüyorum benim bile kolumu mosmor yapmıştı sağolsun üstüne 3 tüp kani da kaybetmişlerdi
Aynen bende hastanede alınmasını istiyorum benimde kanımı aldıklarında kolum çok kotu olmuştu
Hmm anladm canım bu tüyoları da uygulayacağım mutlaka çok sağol bidaki dememide paylaşcm inşallah güzel olur :)

Selam herkese

Artık 7.ayımıza girdik :)
Bugün aşılarımızı olduk,
Ek gıda listemizi aldık, yarın başlıyoruz,
Başlangıç olarak;
-patates - havuç - kabak haşlama,
1.gün 1 kaşık , 2.gün 2 kaşık , 3.gün 3, ,4.gün 4, 5.gün 5
5 günden sonra yoğurt ekliyoruz,
Devamını yazacağım...
Ana besin kaynağımız süte devam tabi...

Ayy hep duyuyorum bu 6.ay niyeyse huzursuz yapıyomuş.aglamasınlar kıyamam.bizimki de haftaya

Resim istiyoruz masallah,sizin de erken cıkmıs mıydı ,genetikmis ya diş meselesi.

Uyumuyor uyumuyoor!başlıcam büyüme atagına da sıcaklık aramasına da he geldiler gece artık bana.yanımda,kucagmda yatıyo,kendi yatagnı hepten bıraktı.şımarıklık artık puf
Büyüme atağı mı benimki de aynı son iki haftadır 6.aydan itibaren uyumaya direniyo gece sabaha kadar deliksiz uyurdu değişti gündüz de gece de uyumuyo günde üç saat uyursam şükür ediyorum okula da başladım iki aydır ilk defa giriyorum kıçım yere değmiyo 1 de kendimi yatağa zor atıyorum çok zormuş yaaaaaaa ölmek üzereyim ne bu kızlar geçer mi ne zaman geçer bu arada herkese selam inşallah iyisiniz dir siz ve Bebekleriniz ben çooook kötüyümmmmmmm kafayı yiycem

En cok şunu merak ediyorum,dogumdan sonra vücut 2senede topaplanır diyolar ya,doktorunuz bu konuda bi sey söyledi mi? Bi de emzirmeyi bırakmak zorunda kaldınız mı

Öyle karyolası yok ki yanıma cekeyim,koltukta yatıyorum oglumla guvenli diye,kendi yatagnı bıraktı,yanımda emziriyorum öyle.nezaman bitecek ben de tahmin edemiyorum

Sonunda kendini kasimaktan yüzü gözü üstü başı kan içinde. Hala daha hic bir gelisme yok. Acile götürduk çok küçük hicbirsey yapamayiz deyip eve götürdüler. Çok izdirabi var bebeğim in .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…