2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ah bu adamlar
bizdede başladı ağız dalaşmaları
allahım çocuk oldu kavga
kaynananın tripleri
geçen baya kavga ettik
allahım şu cumanın hürmetine ne olur evlerimize huzur ver

ah bu adamlar
allahım çocuk oldu kavga
kaynananın tripleri
geçen baya kavga ettik
Amin amin. Bizde de çocukla kavgalar kaynana tripleri tavan yaptı. Lohusalikta bile sanki o lohusaydi.
Sanki çocuk olunca eşler daha mi düşkün oldu kendi ailelerine bir dönem ben bunu sezdim eşimde.
Sonra baktım onların yanında farklı benimle farklı çıkmaz bir hal aldı. Görüyorum ki hepimiz benzer durumdayız

1 paket kakaolu pandispanya. 2 paket kremşanti ben kakaolu seviyorum sade de olur. Krema, 2 paket 2 si bi arada neskafe. 2 bardak sut. Kremşanti 2 bardak sütle çırpılır içine nescafe ve krema eklenip 3 dk daha cirpilir. Sonra 1 bardak sute 1 tatlı kaşığı türk kahvesi eklenir. Bununla pandispanya ıslatılır. Yarısıyla üst yarısıyla alt. Içine hazırlanan krema konulur.bir kısmını üstüne sur ve uste çikolata rendele. Çok güzel oluyor tiramisu tadında:)

Tiramisuya bayılırım zaten,enfesss...

Ben de verdim 2. Gün öksürük geçti canım.

Bu erkeklerin hepsi aynı,bağırıp çağırarak bir sonuca varamayacaklarını bilmiyorlar,bağırınca haklı olduklarını mı sanıyorlarki..

İçten içe kırılıyorum... Gittikçe kendinden uzaklaştırıyor sadece.

ah bu adamlar
allahım çocuk oldu kavga
kaynananın tripleri
geçen baya kavga ettik

Amin canım.

Çok haklısın bunu ben de fark ettim.

ŞİMDİ SIRASI DEĞİL

Endişelenmenize hiç gerek yok.
Çocuklarınız sizin çok zamanınızı almaz. Sadece birkaç yılınızı…

Gün gelir de çocuklarınız;
O tatlı tebessümlerini,
Evi çınlatan kahkahalarını,
Işıl ışıl gözlerini,
Mutlu ya da mahzun bakışlarını,
Sizi yoran isteklerini,
Bıktıran şikayetlerini…size “miras” bırakıp yuvalarından uçup gittiklerinde emin olun ki çok zamanınız olacaktır.

Hem evi derleyip toparlamanız için,
Hem odalarınızı sürekli düzenli tutmanız için,
Hem eşinizle atışmak için… Hem hüzünlenmeniz, hem de göz yaşı dökmeniz için…

Ama şimdi sırası değil.
Çocuklarınızın yanında;
“Gepgeniş” olmaya bakın.
Ne hamaratlığın… Ne titizliğin… Ne de aceleciliğin zamanı değil.
Çünkü, çocuklarınızın “kaygısız” yetişmesi lazım...
Yaşar Kuru

oğlumun 4. ayda 4 dişi vardı 9 aylık koşmaya başladı
genelleme uymuyor bebeklere
ayrıca erkek bebekler geç konuşur derler yine oğlum 1 yaşında 2 kelimeli 1,5 yaşında 6 kelimeli cümleler kuruyordu
arkadaşın ki 3 yaşında hala sıralı konuşmuyor
keyfe keder : ))

Malesef ertesi gun hapina ragmen bende hamileyim cok uzgunum cok mutsuzum sabahtan beri agliorum simdi size sorum daha 4 haftalikmis bebek ben kurtaj olmak istiorum yanliz kesesi falan daha zmn var bunlar olusmadan canlanmadan yaptirmak istiorum aceba bu haftada kurtaj olurmu?

Hicbir bebek bu tatsiz tuzsuz yemem demez 1 yasina kadar tuz verilmemelidir sonrada cok cok az. Ama bir kere tuzun tadini alinca tabiki yemez hata yapmissin
Ya haklisin Ama tuz katmadigim mn hic yemedi okdr az kattimdi serpistirdim cok cok az varla yok arasi seklinde zaten sik sikta vermiorum genellikle meyve pureleri yapiorum

Cnm aldırma bence evt zor evt dışardan konuşmak kolay ama bi bakıyosun büyüyüveriyorlar..ben suan düşünmüyorum ama hamile kalsam asla aldırmam hatta süpriz olsun istiyorum

Cnm aldırma bence evt zor evt dışardan konuşmak kolay ama bi bakıyosun büyüyüveriyorlar..ben suan düşünmüyorum ama hamile kalsam asla aldırmam hatta süpriz olsun istiyorum
Vicudum toplanmadi sezeryanla dogurdum zaten ameliyat esnasinda kanamami durduramadilar olumden dondum cok riskli evreler yasadim zaten az cok biliosinuz 9 ay yatarak hamilelik gecirdim dusuk riski erken dogum riski vs..hala kanim 8 bi turlu yukseltemedik calisamiorim evdeyim ceset gibi yuruorum halim yok simdi tekrar hamilelik sagligim acisindan uygun deil

Biran evvel doktorunu ara canım. Aldırmak istiyorsan dediğin gibi canlanmadan hallet.

İstemeyenler, çok dikkat edin kızlar ya doğurmak mesele aldırmak mesele iki ucu boklu değnek misali. Benimde en büyük korkum bırakın şimdiyi 2 yaşındayken bile hamile kaldığımı düşünemiyorum

Pazartesi gidicem cnm haplami igneylemi yoksa kurtajlami nasil olcaksa halledicem ins..
Ama inan dikkat etmekte cozum deil benim esim korunuo onun sucu deil kondom yirtildi ve en fazla 5 6 saat aorasi ertesi gun hapi ictim adetime 10 gun vardi yani teorik olarak olmasi imkansizdi nasil oldu nasil geldi bilmiorum cok uzgunum kendimi katil gibi hissediorum ama kendi vicudumun sagligi icin ve oglum icin buna mecburum kendimi cok kotu hissediorum

Kondom nasıl yırtılıyor ya kusura bakmazsan merak ettim. çekiştirirekten Test etmişliğim var yırtamadım ben o.k markaydı sizinki ne markaydı dava açma hakkın oluyor böyle durumlarda aklında olsun.

ıslatmıyorum canım. yetiyor benim için ama sen dilersen biraz ıslatabilirsin. zaten koyarken tabağa şekli dağılıyor :)
Kondom nasıl yırtılıyor ya kusura bakmazsan merak ettim. çekiştirirekten Test etmişliğim var yırtamadım ben o.k markaydı sizinki ne markaydı dava açma hakkın oluyor böyle durumlarda aklında olsun.
Cnm benim esim eczaci ordan famili die bi marka getiriodu inan uc senelik evliyim ilk baslardada hep bununla korunduk hic bole bisi olmadi sanirim paketin icinde delikti die dusunuorum cikarttiginda farkettik disa akimdan ve hemen ertesi gun hapini ictim inan tabiri caizse mal gibiyim kafam dopdolu nasil olur nie olur bende anlamadim

allah allah. kullanmadan önce deneyebileceğin birşeyde değil. kötü olmuş ve ne diyeceğimi şaşırdım. bende aynı senin gibi hissederdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…