2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben ankara da yaşıyorum en Iyi Dr dan en kotusune kadar gittik. Kaka da kan varsa ilk akla gelen genellikle alerji oluyor. Birde sana tavsiyem bu alerji yi normal uzman Dr lar çok anlamiyorlar. Alerji alanın da ihtisas yapmış olan Dr lara götürmek te fayda var. Hatta alerji nereyi etkiliuor sa oranın bu konuda uzmanları var. Mesela bizim bağırsak olduğu için gastreentooloji bölümü ilgileniyor. Deri olunca farklı solunum olunca farklı Dr lar bakıyor.

Kızlar ya ben doğum yaptıktan sonra istisnasiz her ay mantar oluyorum. Adet olmadan 10 gün önce filan başlıyor kaşıntı. Dr a gittim fitil verdi. Tüm tahliller yapıldı temiz çıktı. Dedi ki her olduğunda kullan bu fitili. Ama artık fayda etmiyor. Ve sınırlerim çok bozuluyor. Şu an mesela kasintidan uyuyamiyorum çok sinir bozucu. Birine beddua etmek isterseniz mantar ol diyebilirsiniz o derece. Ya aranızda benim gibi olan var mı ne yapiyorsunuz. Sirkeli şu karışımı harici. Ya da hangi ilacı kullandınız.

Kızlar ben annemin yanına gidiyorum pek giremeyenilirim artık allah herkesin evladına şifa versin benimde tAbi

Canim yapacağın tarifi bana da yazar misin bende o şekilde bir denemek isterim
Canım tarifler çok fazla aslında bu mama herşeye katılıyor bizim tarif 100 cc suya 1 tatlı kaşıgı pirinç unu 3 ölçek mama suyla pirinç ununu pişirip ılıyınca mamayı katıyorsun aynı şeyi meyve prelerinede yapabiliyorsun araştır istersen

Kızlar dün gece hiç uyumadık hep ağladı.. Simdi daha iyi günde iki defa baticon sürüyoruz.. Bardak izin vermedi eşim kaynanam..

Evt öyle yapıyorum

Canm fitili kullandıktan sonra şikayetin bitmedyse eşinede vermesi gerekir ilaç biz karı koca olarak kullanmştk geçmşti.. doğumdan beri olmadım daha çok şükür ki bende her ay olurdum.. birde her yıkamadan sonra sac kurutmayla kurut kendini asla günlük ped kullanma sirkeli su oranın ph dengesini bozuyo kullanma derim saf suyla yıkaman daha doğru.. geçmiş olsun canm..

Kızlar dün gece hiç uyumadık hep ağladı.. Simdi daha iyi günde iki defa baticon sürüyoruz.. Bardak izin vermedi eşim kaynanam..
Kıyamam ya çok zor.gececek sabır. Bize ve burdaki arkadaşlara bardak.kurtarici olmuştu. Çünkü pipi beze değmiyor. Gerçi sizinkini sargı varmış. Sargı alınınca degince yine feryat edebilir. Bez bizimkinde tahris etti. Ben 3.gun dayanamayip 2 tane acil dolaştım. Dr lar bu böyle kanaya kanaya iyileşecek, bardak koy duzenli takip et, altini sik degistir dediler. Batikon fayda ediyor. Biz her alt açmada sürüyorduk.

Ayrıca niye izin vermiyorlar ki? Ben de Dr u dinledim inat ettim 2 gün. Ama 3.gun annemle Kayinvalide sözüne gelip bardağı koydum. Burdaki arkadaşlar da önerdi. Hatta bende senin gibi kahrolun buraya yazıp duruyordum.

Arkadaslar ize bir sey daniscam eger ben sezeryan olursam gittigim hastane bir gub yatiriyor bir baska hastane var o hastanede sirf sezeryan yapan bir doktor var alaninda iyi orda iki gun kaliniyor simdi 7 ay boyunca bir doktora gozukup sezeryan olcagim kesinlesirse son zamanda doktor degistirmek mantiklimi birde hastanenin iki gun yatirmasi sezeryan icin cok arti biseymi normal dofumdada doktorum eger gece dogumun olursa nobetci kimse o geliyor dedi kafam karsti ama bir normal dogumda sabaha kadar sanci surdugu icin yetisirim dedi ya surmezse bu doktorum konuskan o sezeryanci cok sessiz doktor degistirsemmi degistirmesemmi bilemedim

Aynen:/ kilo konusunda degil ama
Gece nn yaridan fazlası meme de. Yatarak emzireyim dedim ter içinde kalmış. Uykusuzum bende. Ama onlara daha yazık :/ çok sıkıntı veriyor demekki
Aynen çok zorluyor bızım ılk dişimız artık belırgınleştı teyzesı :))ıkıncısıde damagı yardı ama gorunmuyor daha deli gıbı kasınıyor damakları ama

Eger doktorunuzu degistircek olursanız,bilgilerinizin old.kartı hep yanınızda tasıyın derim tansiyon,bebegin duruşu filan yeni doktor da bilmek ister.
Sezeryanda 2gun normal bence.özel hastane mi?normal dogum degisiyor genelde nöbetci doktor geliyor gece olursa dogru

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. Yarın ise gideceğim ve 1 ay izin alacağım. Evde mama yok oğlum emiyor ama sut ancak yetiyor sağsam dolaba koysam en fazla 80 cc birikir. Isten ne zaman döneceğim belli değil yani akşam mesai bitimini bulabilir. Sizce ne alayim. Sütlü pirinçli mama gördüm aptamil. Kullanan var mi bunlardan

Deydiği gbi cığlığı basıyor bugun düne göre iyi.. İlk bikaç bez açmada ağladı acıtmayınca dmekki şimdi ses etmiyor.. Ne yaptımsa izin vermediler bardak koyim oğlumda ağlıyordu şimdi eski kafalı olunca uğraşamam deyip diğer odaya gittim sargıyı rahat cıkardık çişi değince zaten acılmış cok korkuyordum ama hiç ağlamadı korkarak gözümün içine bakıyordu yavrum benim.. Bize doktor günde iki defa damlat demişti.. Siz her alt açmada sürünce cabuk kurudumu pipisi

Cnm pirinçli kabızlık yapar diğer çeşitlerinden alabilirsin..

geçmiş olsun

Sorun sade ve sadece bende. Çünkü doğum dan sonra başladı eşimle hiç bir alakası yok canım. Daha önce doğumdan önce de ikimizde kullanmıştık geçmişti. Ancak bunda durum biraz farklı. Dr hormonal dengesizlik yen kaynaklanıyor dedi. Sanırım emzirme adet olmayı geciktirici etkisinden dolayi mi bilemedim ya. Sanırım tekrar gidicem Dr. Çok sinir bozucu birsey

Biz 3 gün Dr u verdiği furacin adlı kremi sürdük. Ama kremi sürmek eziyetti. Elime yapışıp duruyordu. Pipiye sürünce de sanırım yakıyordu. Kuzenim ısrarla batikon sür dedi. Sonra 2 acil dolaşınca batikon süreyim mi diye sordum. Sür sıkıntı olmaz dediler.her alt açmada sürüyorduk öyle dediler bana.... 3 gün ağlama oluyor. 5.gun pipinin üstüne döndü kendisi. Acıması filan geçiyor. Bardağı da 6.gun çıkarmak zorunda kaldım. Pişik yaptı. 7. Gunde normal hayata dönmüştü. Pipinin kızarıklık 10 günü buluyor. İlk 3 gün zor. Hele ağlamaları çığlıkları çok fena...Benim bebegim hiç ağlamaz normalde, onu öyle görmek beni çok üzmüştü...bin pişman olmuştum. Biz keyfi yaptırdık çünkü..büyüyünce sıkıntı olmasın dedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…