2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hunnap eczanelerde var bende onu kullanıyorum arada hipp alıyorum iki üç günde bir veriyorum oğlum seviyor

Kızlar 6 aylık asinizi Ne zaman yaptırdınız. Tam 6 aylık olduğunda mi?
Ben dün saglikocagina gittim.asi tarihimiz 10 ekimdi.7 sinde yaptırsak olur mu diye? Bilgisayarda 6 Ekim ve 10 Kasım arası yaptırılabilir uyarısı vardı. 6 Ekim tam 180 güne denk geliyor. Hemşire de uyarıyı görünce tamam yaptırabilirsiniz dedi. Yaptırdık. 3 bacaktan 1 ağızdan. Yazık bacaklar çok acıdı agladi valla. Ben de tetanoz aşısının 3.dozunu oldum.1 yıl sonra 4.kez , sonra da 5.yi tamamlayıp ömür boyu korunacağım.

Ah işte anlıyorum da bizimki emzik almıyor bu sebeple memede uyumak zorunda kalıyor.önceden uykusu varken emzik vermistim pıt diye uyudugu olurdu.3aylıkken filan.yalancı meme var bennyine de sagolasın
Simdi de 20:00da yattı mesela.gece 10defa kalkar artik

Canim allahin izniyle korkma. Benim kuzu 1 aydir gribi atamadi ustunden. Grip oncesindede surekli gogus hiriltisi sandigim ses geliyodu dr'umuz surekkli endiselenicek bisey yok burnunu temizle diyodu surekli. Bende nedense inatla yapmiyordum. Griple iyice sumuk kivami olustu ve hirilti tavan yapti. Gercekten burnunu temizledikce kuzum hem daha huzurlu hemde hiriltisiz oldu. Yanarim yanarimda akil tutulmasi yasayip neden onceleri o temizligi yapmadigima yanarim

Once kizim grip oldu canim oksuruk vardi hemen goturdum hafif grip geciriyor demisti bol bol emzirmeye calistim. Sonra ben cok agir bir grip gecirdim. Ikimizde atlattik derken ben yine grip oldum ona bulasmasin diye elimden geleni yaptim ama doktor muayenesinde rota asisindan sonra yuzu kipkirmizi leke leke oldu yazmistim burayada. Sonra yuzu kupkuru oldu egzama gibi oldu. Hemen akabinde de bu hiriltilar basladi. Uykusunda cocuktan hiriltilar gelince bende burnunu cekeyim tikandimi acaba dedim baya bi akinti geldi. Anlayacagin salak annesi yuzunden cocugun bir kere sistemi bozuldu toparlayamiyorum. Cok garip bir hirilti ama burnundan gelmiyor eminim cunku burnunu temizledikten sonrada devam ediyor. Gercekten icim sıkıldi. Bende bir gotureyim doktora. Baska bir doktora goturucem bu sefer. Kendi doktoru burnundan geliyor diye israr ediyor.
Bende yuzukoyun bacagina yatirip sirtina vuruyorum balgam varsa ciksin diye birsey ciktigi yok. Kakadan da gelen bir mukuslu birsey yok. Ihlamur iciricem yarin balgami varsa oda soktururmus. Aklima baska birsey gelmiyor. Gogsune bebek yagi surer gibimi suruyorsun canim?

Bende temizledim 2 gun akinti cikti baya burnundan. Dunden beri azaldi ama hiriltida bir azalma yok. Hafif nezle oldu herhalde dedik. Yarinda biraz bakicam bakalim. Arkadasim cok korkuttu beni ya. O balgam cigerlerine inerse hep astim bronsit olur hemen cocuk gogus hastaliklari doktoruna gotur dedi. Internette birisi yazmis onemsemedim goturmedim sonra kusunca acile gittik zaturee cikti aman ihmal etmeyin diye. Bu internette insanda huzur birakmiyor bazen. Herseyi cokmu arastiriyoruz anlamadim. Ben kucukken zatuure oldum epey bir cektim cigerlerimden annemin icirmedigi sey kalmamisti bana. Herkesin bir zayif noktasi var iste bende simdi kiziminda basina gelmesin diye ust ve alt solunum yollarina cok dikkat etmeye calisiyorum.Allah muhafaza yarabbim evlatlarimiz cok ufak daha yaa...

Canım aynı şekilde nokta nokta kan oluyo bizim de kakada. Kilo almasında bir problem yok çok şükür 5+10 gittiğimizde 9130 gr.dı o beni biraz rahatlatıyor en azından.. Ama belirtiler aynı belli ki alerji var, sen süte alerjisi olduğunu nasıl anladın diyet yaparak mı?

Hunnap eczanelerde var bende onu kullanıyorum arada hipp alıyorum iki üç günde bir veriyorum oğlum seviyor

Aynen hunnap teşekkürler canım

İnternete o tarz şeyler için bakmıyorum artık canım çünkü çoğu zaman pireyi deve yapıyorlar. Burnunu iyice temizledigim halde hâlâ hırıltı oluyor arada. Bizim dr da üç dört gün önce gittiğimizde burundandır ciğer temiz dedi. Sen yine de git bi Dr a için rahat etsin. Hem kendini suçlama bütün anneler çocuğu için en iyisini ister hiç yanlış yapmamak ister çocuğu hep gülsün hiç ağlamasın hep sağlıklı olsun ister. Sen sadece bütün annelerin istediğini istiyorsun bunun için uğraşıyorsun ama bazen ne yaparsak yapalım olacağı varsa oluyor işte. Allah dermansız dert vermesin.

Yedi beni bu diş ler nasıl zormus ya sabaha kadar uyku yok tam gözünü kapatıyorum uyanıyor uyudu diyorum tam yatayim hop gene aynı ni yere sariyoruz sizi bilmem ama ben bi deri bi kemik kaldım abu oğlanın yüzünden goren diyor ne kadar zayıflamış sin sen hamile kalmadan önce halimden bile daha zayıflamış m

Geçmiş olsun cnm
Senin oğlan seni emip bitiriyor. Maşallah kendi de pek güzel kilo alıyor

Darısı başımıza zayıflamanın,10 kilo fazlam var..

Aynen:/ kilo konusunda degil ama
Gece nn yaridan fazlası meme de. Yatarak emzireyim dedim ter içinde kalmış. Uykusuzum bende. Ama onlara daha yazık :/ çok sıkıntı veriyor demekki

Aryazin sima canım bende çok merak ettim. Benim evde var hunnap hamileligimde annem almıştı.
Tüm belirtiler alerji yi gösteriyordu ancak ben yine ikna olamamistim. Bir gün kızdım diyet yapmaktan hep hasta oluyordum çünkü. Diyet imi sadece 2 tatlı kaşığı yoğurt yiyerek açtım. Yarintasi bebeğim çok kötü oldu. Ishali aşırı artti. Günde 9 u buldu neredeyse. Ve tabiki nokta kanama oldu. Çok çok zor toparladık. Yaklaşık 2 haftaya toparlandı. Ve o gün bugündür daha ağzıma en ufak dahi süt ve süt ürünü girmiş değil. Kek börek v.s. Içinde ufacık tereyağı olma riski olan hersey hayatımda n cikmis durumda. Ve bebeğim daha iyi. Yani deneme yanılma yöntemi ile bulduk. Ve bizde solunum da etkiliyor. Ishali mukuslu kaka nin yanında hirlama da oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…