2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yaaa güzel anneler eşimi durduramıyorum :KK43:

Hepsiburda.comdan avent biberon anne çocuk çantası falan almış :)
Benden hevesli adam vallahi :)
Ne güzel işte canım benımkıde cok heveslı zaten ben hıcbır ıs yapmıyorum yaptırmıyoda sofrayı falan hep o kuruyo kaldırıyo damacanadan su bıle doldurtmuyo pompolarken kendımı zorlarmısım:p:21: Rabbım bu sefer heveslerımızı kursagımızda bırakmasın kucagımza almayı nasıp etsın bende kaybettıgım bebegıme almıstm aventın bırberonlarını artık bu yavruma nasıp o kullanıcak inş

Cuma günü pıhtılı kirli kırmızı renginde akıntım benimde vardı telaşla doktora gittik doktorum detay vermedi ama bebek gayet iyi dedi olur arada böyle dedi iğne vuruldum Ogün Acılı bi iğneydi ertesi güne azaldı bugün üçüncü günün hiç kalmadı akıntı doktor miktarı artarsa gel demişti peçeteyi kirletecek kadardı gittiğimde
Benim dünkü kanama tam ultrasonda bakarken oldu bebek gayet iyiydi. Akşam kesildi şimdi tekrar başladı. Belki de çok sıkıntılı bir surum değil ama ben çok stresli bi anneyim dayanamıyorum böyle şeylere

Walla sucugu annemgil yapıyor çığ köfte urfada olunca zaten yapıyorum yiyorum da etsizinden bugün canım nasıl bamya çorbası çekti eksi eksi konya usulü böyle çiçek bamyayla. Bende kalktım o bulantiyla bamya pilav bide cam fıstıklı cevizli irmik helvası yaptım ilk asermem sanırım. Ama yetmedi şimdi de zeytinyağlı sarma istiyorum ya ekşili. Kalktım yaprak islattim şimdide. O halsizlikle aserme nelere kadir:anneadayı: esim noluyo ya ben bilmiyom da akşama misafir mi geliyor bide kek filan yapmisin diyor:confused: daha utu yapilacak off of:KK34: nedir biz kadınların çektikleri....

Rüyalar gerçek olur mu ki. Rüyamda yurt dışındaymışım bir dr a gitmişim senin bebeğinin hiçbir şeyi yok diyor bana, gelişmişte, hemde erkekmiş.. Keşke gerçek olsa..:KK64: Kürtaj için dr umu arayıp gün mü alsam, yoksa bi kere de devlet hastanesine mi gitsem bilemedim. Pekte ilgileniceklerini sanmıyorum devlet hastanesinde. Belirsizlik öyle zor ki

Birde ben hiç alttan muayene olmadım. Dr um hiç bakmadı. Hep karından ultrason ile baktı. Acaba alttan bakılsa herşey daha net mi gözükür? Yani karından yanılma payı olabilir mi ki onu merak ediyorumm:KK43:

Rüyalar gerçek olur mu ki. Rüyamda yurt dışındaymışım bir dr a gitmişim senin bebeğinin hiçbir şeyi yok diyor bana, gelişmişte, hemde erkekmiş.. Keşke gerçek olsa..:KK64: Kürtaj için dr umu arayıp gün mü alsam, yoksa bi kere de devlet hastanesine mi gitsem bilemedim. Pekte ilgileniceklerini sanmıyorum devlet hastanesinde. Belirsizlik öyle zor ki
Bekleme zamanın varsa bekle arkadaşım gebeliğin sonlandırılacaksa zaten olacak ama belki bir mucize olur insallah

Kızlar bugün çok sancım oldu eve yakın bir hastanenin aciline gittim. Kalp atışı normal ama doktorun ölçümüne göre hiç gelişim yok. Ultrasonları çok kötüydü. Moralim çok bozuldu yarın ya da salı gidicem hemen doktora.

Kızlar bugün çok sancım oldu eve yakın bir hastanenin aciline gittim. Kalp atışı normal ama doktorun ölçümüne göre hiç gelişim yok. Ultrasonları çok kötüydü. Moralim çok bozuldu yarın ya da salı gidicem hemen doktora.
Aynı şey benm de başıma gelmişti arkadaşım. Ne sancılar çektim kaç gün. Çok felaketti. Ama dr bazı kadınlarda bu tür sancıların normal olduğunu söylemişti bana. 9. yada 10. haftalarda geçeceğini söylemişti. Bazı hamilelerde oluyormuş bu durum. Kalp atışları normal ise korkma, kötü şeyler düşünme, geç döllenmedir belki..

Ne güzel işte canım benımkıde cok heveslı zaten ben hıcbır ıs yapmıyorum yaptırmıyoda sofrayı falan hep o kuruyo kaldırıyo damacanadan su bıle doldurtmuyo pompolarken kendımı zorlarmısım:p:21: Rabbım bu sefer heveslerımızı kursagımızda bırakmasın kucagımza almayı nasıp etsın bende kaybettıgım bebegıme almıstm aventın bırberonlarını artık bu yavruma nasıp o kullanıcak inş

Allahım inşallah bu bebeğine sağlıklı uzun Ömür verir canım benim :KK200:
Vallahi şimdi yerleri sildim dün Vileda yapmıştım içime sinmedi dize gelip sildim tüm evi yemek yaptım bide spora gittim :) Duramıyorum Allahım En Büyük TÜRKİYE

Birde ben hiç alttan muayene olmadım. Dr um hiç bakmadı. Hep karından ultrason ile baktı. Acaba alttan bakılsa herşey daha net mi gözükür? Yani karından yanılma payı olabilir mi ki onu merak ediyorumm:KK43:
Niye alttan bakmadı baksa anlardı alttan daha çabuk belli oluyo

Hey millet herkese selam iyi pazarlar ben yine kaskatı sırt üstü uzanıyorum heryerim tutulmuş vaziyette ne yemek yapabiliyorum ne kahvaltı hazrlayabiliyorum hersey eşimde birazdanda kızkardeşim gelcek yardıma.. off off ne zormuş hep uzanmak..
Ne kadar sansli sin ki yanına gelebilecek yakınında bir kız kardeşin var. Ve yardım eden bir es

X