2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Cok
Cok gecmis olsun canim. Bebektir nrmal boyle seyller. Bizimkide kulagini cok kasiyor dis degil bu baska seydir drdiler. Ozel doktorumuza degil devlete goturdum pediatrik kbb'ye o gun hastanede grip kapti eve geldik burun akintisi 38.5 ates oksuruk mizmiz 2 gun 2 gece anamı belledi. Simdi hafif hafif gecmek uzere..
Allah butun kuzulara saglik sihhat versin

acelya2687 canim ben buyuk koli almistim ama hala 5 6 paket var sanirim. Cocunlukla yikadim. Evdeyken mendil hic kullanmadim zaten 3 aydan fazla yazliktaydim bez bile kullanmadik sere serpe plajlardaydik. Arada sleepy ve carrefourun oslak mendilinj kullandim mecburi 1 2 paket sorun yasamadim. Sleepy le dewam edebilirim hem foyati uygun hem kokusu huzel hemde kizima dokunmadi. 6.aya da girrdik artik cok incik cincik arastirmiyorum. :)))

Canim ben teee 4 sene önce eşimin kuzenine hediye almistim kanztan peluş mont.baya eldivenli falan güzelbi sey.belkiyine kanz tan bulabilirsin.
Hatta o kadar cokbegenmisimki montbize geridöndü.soyleki annesi kizini o zamanlar hic disari cikartmadi.dolayisiyla hic giymeden kuculdu.etiketi bile uzerindeydi daha.mont 9 aylik.e tam bizim kizin ayina da uygun bana gerigetirdiler. Daha etiketi uzerindeolmasa baskasinavericem ama hic giyilmedi.ben de seve seve aldim.zaten cok begenmistim

Hm de vardı canım peluş tulumlar, annemler alıp geldi banada. İnternet sitesinden bak Bi istersen. Ben foto yüklicektim ama silmişim

Ayy geçmiş olsun. Benim eşim çok korkuyo dediğin gibi hastaneden hastalık kapıcak diye. Beni ikna edebilse aylık kontrole gitmiycez

H&m 'de yok muydu ordan bakcaktim ben de.mangoda var bi de bi şeyler.astronot giyecek kadar soguyana dek polar tulumlardan düşünuyorum.carter's markaya da bakın isterseniz

Cesaretine ve sogukkanligina hayran kaldim canim masallah diyorum

Canim mangoda ve ebebekte var onlardan 90 tl civariydi fiyatlari. Ben de kararsizim nasil bir sey alacagi bilemiyorum. Bugun baktim ama almadim daha.
Bir mont almistik biz dedigin gibi kolunu giydiremedik :)

Bizim de kakayi bayakotu yapti.drverme dedi kestik.diger dr ikidamla da olsa ver.kirmizi et yiyene kadar ihtiyac duyar.sütteki demir yetmez dedi.
Kirmizi eti ne zaman veriyoduk ?
et suyuna corbaylA falan mi basliyoduk?
Ayy unutmusum herseyi dile kolay 8 sene gecmis
Bana kilosuyla uyumlu ver dedi hemsire 5.900 ken bile 5 damla 6 kg olunca 6 damla dedi
Ben de vericem hatta bugun veriyim bi bakalim kaka durumumuz nasil olucak
Zaten ishal yapicam bu gidisle cocugu
Dr meyvelerden azar azar taddir diyince yuz buldum
Bende dayadim cocuga armutu kavunu uzumu hatta incir de veriyim dedim ama sizden bi icazet almadan vermiyim dedim:))

Hm de vardı canım peluş tulumlar, annemler alıp geldi banada. İnternet sitesinden bak Bi istersen. Ben foto yüklicektim ama silmişim
H&m ye uğradım ama kaçırdım demekki . Baya guzel seyler vardı hm de gerci. Eşim yüzünden hızlı bakicamm diye kacirmisim bidahakine yalnız gidicem :)teşekkür ederim canim

Çok şanslisin :)

Kizlar bebeklerinizin kusma durumu nasil hepimiz yaklasik 6 aylik olduk ve ya gectik
Dr bize 6 aylik olunca azalir demisti
Ama bizde hic bir degisme yok gunde en az 10 kere kusuyoruz
Sizin bebekleriniz nasil ?

Benim düşündugum biraz daha ince.göruntu aynen böyle,ruzgardan filan korusun beli acılmasın diye.yarın ben de turlayayım bakalım.hava da bi dengesizki bugun cok sıcaktı,dun kalorifer yakmıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…