2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
selamunaleykum canlarrrr yaklaşık 1 aydır yoktum kimse beni sormamış merak etmemiş nerelerde bu kız dememiş üzüldüm moralim bozuldu :[ alınayım mi simdi bilemedim :'(
aleykumm selammm... hoşgeldin... yaz geldi böyle oldu walla herkes bi yerlerde ...bende köyden bayram öncesi geldim bayramdan sonrada işe başladım düzen oturtmaya çalışıyorum...

Kızlar biz ınstagramdan grup kurduk burdan resim falan gönderilmiyor ondan dolayı. Kullanıcı adınızı söyleyin sizide ekleyelim
canım ekleyin benide hamiv kullanıcı adım...
Eki Görüntüle 1888304 Kızım size merhaba diyo teyzeler
oyyy maşallahh biblo gibi... allah nazarlardan saklasın...

Eki Görüntüle 1888410

Yigit kabak yemege hazir bakisi:))
anammm çapkın bakışlı maşallahh suphanallah çok tatluuuu....

darısı başıma inşallahh.... hafta sonu evdeyim emzirmeyip sağıp biberon vereyyim diyorum uyurken memede uyumayı unutsun çok yoruyor annemi uykusu gelince... yada kızlar başlamış uyku eğitimine 2 gün onu deneyeyim ..kararsız kaldım walla...

Canım bulamadım senide :)) dilara.okan ben ekle canım

Merhaba nisan anneleri ben mayis annesiyim. Özel sektörde calisip rapor parasini alan varmi. Ben ilk kismini aldim fakat ikinci kismi hala yatmadi. Sizlerin ki nasil. Aldiysanizda ne zman yatti acaba bilgi verebilir misiniz

sanşlısın
izmitte yemek yediğimiz bir yer var oraya gittik akşam
yıktı ortalığı
bir bebek vardı o ağlayınca buda ağlıyor
ay bayıldım
eşim yedi bitirdi
aldı çocuğu dışarı çıktı
benimki buz ğibi olmuştu
hızlı hızlı yedim kalktım bende
allahım hiç özel bir anımız kalmadı

Benimde işe başlayınca daha düzenli olduk sanki bebekle. Sadece gece uykumuz biraz kaydı ama ananeyle çok iyi anlaşmışlar. Benleyken gündüz uykusu 40 dk yı geçmezken şimdi gündüz uykusunun Bi tanesi 2 saate yakın oluyo. Hiç korktuğum gibi olmadı çalışmak :)

Selam kızlar ya benim oğlan bir mız mız ki bu aralar sormayın yere koyuyorum sürekli ağlamaklı mız mız eskiden yarım saat kadar oyalanırdı oyuncaklarıyla.. hiçbir iş yapamıyorum çayı ble demleyemyorum kahvaltı yapamıyorum odadan çıktğm an ağlıyo.. gece muhallebi yedip yatrdım tam 5 kez kalktı salak etti bu çocuk beni hasta gibide değl ateş yok iyi duruyo.. delirmeden bana bi akıl verin çok streslyim yaa bu duruma 3-4 gündür böyle doktoramı götüreyim..

benimkide aynı
sabah beşte kalkıyor
hazırlanıp çıkıyorum zaten 8 de
allahım uykum bölük börcük

Biz 1 haftadır bu durumdayız. Doktora götürdüm üst solunum yolu enfeksiyonu başlangıcı varmış

Canım bulamadım senide :)) dilara.okan ben ekle canım
ekledim canım... kabul edersin...
WhatsApp grubu kurduk oraya gelin kızşar kızlar. Grup yöneticimiz Nergis26
..Ona mesaj atarsanız sizi ekler
mesaj attım ben...

canım diş çıkarıyor olabilir sebepsiz huzursuzluk olunca ilk aklıma gelen bu oluyor...

Günaydın kızlar dün 6. Ay aşısını oldu kızım daha doğrusu aşılarını üç tane bacaklardan bir tane ağızdan damla olarak dünden beri huysuz ateş ağla ağla sabah ettik hala da huysuzluk devam neymiş bu aşılar böyle anne kız mahvetti resmen bizi. Birde size şey sorucam bu uyku düzeni ile ilgili bir site var diyordunuz geçmişede baktım bulamadım tekrar söylermisiniz size zahmet çok ihtiyacımız var bizimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…