2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim oglan da kucakta pis pis yaparak uyuyordu. Uc gundur besigine koyuyorum uyusun diye. Geceleri cozduk, gunduz uykusunda hala once biraz bagiriyor. Gunduz uykusuna da oyle alisirsa rahat edecegim insallah.
bende uyku egıtımı vermk ıstyrm ama en ufak ses çıkarsa dayanımıyorum ona sabır lazm :KK70: Bende yok ne olacak bılmıyorum emerek uyuyor gece

Bende bugünlük sporumu tamamladım kızlar :) hemde çok zevkli oldu koydum kızımı ana kucağına aldım karşıma açtım yutube görüntüyü yaptım sporumu canım kızimda kahkaha ata ata beni izledi sonrada dusumu aldım hiç de zor değilmiş keşke daha önce baskasaydim :KK43:
@tlyozgr herkes tamam derse yazalim kilolari da. Ben bugun 60.5 ciktim.

@askbahcem supersinnnnm :))) bence yapabiliriz ya. Gunde 20 dakikamizi ayiracagiz simdilik. Ise yaradikca motive oluruz. Ben de esortman giyeyim de squat yapayim bari :)

Bende bugünlük sporumu tamamladım kızlar :) hemde çok zevkli oldu koydum kızımı ana kucağına aldım karşıma açtım yutube görüntüyü yaptım sporumu canım kızimda kahkaha ata ata beni izledi sonrada dusumu aldım hiç de zor değilmiş keşke daha önce baskasaydim :KK43:

Hic baslamamaktan iyidir :) birakmadan devam edelim. Kendimi de iyi hissediyorum ben spor yapinca

Arkadaslar bebegimin uyku duzeni takla attı resmen.normalde gece 11-12 civari yatar sabah 6.30da uyanırdı(bu bile erken oluyodu).
Şimdi akşam 20:00 dedim mi uyku icin kıyamet koparıyoruz,emziriyorum tamam mest.gece boyu cok sık uyanır oldu ve de sabahın 5inde agular,gülüşler.nasıl böyle oldu bilmiyorum var mı böyle yapan?daha duzene girermi,5aylıgız

Arkadaslar bebegimin uyku duzeni takla attı resmen.normalde gece 11-12 civari yatar sabah 6.30da uyanırdı(bu bile erken oluyodu).
Şimdi akşam 20:00 dedim mi uyku icin kıyamet koparıyoruz,emziriyorum tamam mest.gece boyu cok sık uyanır oldu ve de sabahın 5inde agular,gülüşler.nasıl böyle oldu bilmiyorum var mı böyle yapan?daha duzene girermi,5aylıgız
Girer canım. Bu ara eymende çok sık uyanır oldu geceleri. Ben doymadigini düşünüyorum. Yarın bi doktora gidip danışayım diyorum niye böyle yapıyor

Kizlar bende yarin basliycam insallah.
Sabah tartilip yazarim.
Abimiz okula basliyor bakalim ya sabah hep beraber yapariz ogluslarla yada okuldan sonra yaparim.
Bundan sonra yagiz okula ben dogru yuruyuse gitmek istiyorum.Yigitin beslenme saatlerini ayarlaya bilirsem tabi.
Oglen 1 saat yurusem bana yeter.

Camaron Camaron ben 64 le hamile kaldim 38 beden giyiniyordum sen dogumdan sonra 60 olmussun masallah.Arkadasim hedefin ne 34 olmakmi yaaa..bu arada sanirim aramizda 11 kilo var:KK43:(

Cnm benim 8 de uyuyan cocugun kacta kalknasini bekliyorsun.
Bence kalkis saati gayet normal.
Gece sık uyanmasida 6.ayda fenaymis hatta buradan bolca yazistik arkadas cizelgee paylasmisti.
Biximki 10 da uyuyor 12 1 e kadar duzenli uyaniyor 15 dk.bir sonra uykuya daliyor sanirim 3 30.5.30 7.30. 9 da kalkis.

Ne guzel oda ayirmayi basarmissin. Darisi basima. Ben su an uyku egitimi veriyorum. Onu basarinca oda ayirmaya gecerim herhalde.
Benim oda ayri sayilabilir.besigi bir köşede ben bir köşede uyuyorum.besigin etrafinda da koruyucular var.görmüyor. ama uyku egitimini nasil veriyorsun. Benimki emerken uyuyakaliyor cogu zaman.bazen babasinin omzunda gezerken uyuyor.gecen gun disardaydik.gezdik ettik.arabaya bindik.kizim da kucagimda oturur pozisyondaydi.30 40 saniye sonra ses seda gelmemeye basladi.bir baktim.oyle otururken uyuyakalmis. Uyku egitimini nasil basaracagim bilmiyorum.

Kilo olayi icin yazdiklariniza okadar fransizimki.sanki baska dilden konusuyosunuz:) ne oldugunu anlayabilirsem ben de katilacagim.zira 15 kilo fazlam var.hamile kalmadan once 10 kilo almistim. Hamilelikte 14 kilo aldim.9 u gitti. Eski kiyafetler icin 15 şart

Arkadaslar sanirim benim ek gidaya gecmem lazim yavastan.kizim gece cok sık uyaniyor diye.iki gundur gece uykusuna yatmadan dolaptan sagdigim sutlerden veriyorum.cunku gece uykusuna gecmekte zorlniyor iki gundur.önce emziriyorum uzun bi süre sonra 70 80 cc kadar sagilmislardan iciyor.sonra yine emziriryorum.o sirada uyuyor.ve 15 dakikada kalkan kiz 3 4 saat kesintisiz uyumaya geri döndü. Acaba aç mı uyuyormus diyorum. Ya mama takviyesi yapicam gece.ya da yavastan ek gidaya gecicez.bugun kavun verdim.elimde tutup emmesini sagladim.arada parca da kopartti tabi.kimi dilinin uzerinde kaldi geri aldim.kimini yuttu.zaten cigneyip yutmasini ogrenmedini istedigimden biraz izin verdim.baya istahli yedi.bir ara da su verdim ilk kez.vallabulsa bardaktan icecek.onu da denedim.kaşıkla da iciyor. Yarin bi dokrora danisacagim.eger oturmasinda bir sakinca yoksa blw ile baslayacagim sanirim.5 bucuk aylik olduk.bu arada grubu en kisa zamanda kuracagim.

X