2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Selam kizlar hepinizin gecmis bayrami kutlu olsun:)
Bayram hengamesinden giremedim hic iyisiniz hepiniz umarim. Bn hic iyi degilim oglumun yeni huyu emerken isirmak. Iki gundur isiriyodu bugun kanatti. Sag taraftan emziremiyorum su an bebisi isiran varmi benm gibi napiyosunuz bu durumda

Bayram hengamesinden giremedim hic iyisiniz hepiniz umarim. Bn hic iyi degilim oglumun yeni huyu emerken isirmak. Iki gundur isiriyodu bugun kanatti. Sag taraftan emziremiyorum su an bebisi isiran varmi benm gibi napiyosunuz bu durumda
hiç birşey yapamıyorum
uçlarına azcık emme bittikten sonra sütümü sıkıp sürüyom
ciğerim yanıyo biri yanlışlıklı çarptımı falan
özellikle otobüste
hele birde okullar açıldı sıkış tepiş

image.png
Günaydın kızlar. Mama sandalyesi alıcam burada da konuşulmuştu. Chicco nun şöyle bir modeli var fiyatıda 90 tl ve portatif. Benim için kolay taşınması önemli 2 ev var birde annemler 3 ev. Yorumlar güzel sizlerinde fikrini almak istedim

hiç birşey yapamıyorum
uçlarına azcık emme bittikten sonra sütümü sıkıp sürüyom
ciğerim yanıyo biri yanlışlıklı çarptımı falan
özellikle otobüste
hele birde okullar açıldı sıkış tepiş
Sendemi ayni durumdasin canim?napcaz biz ya emziremiyorum ben kaniyo. Kanama varmi sende bi kremi varmi acaba eczaneye gidip sorucam birazdan

Benim kızda adet olduğum zaman doymuyor sanırım bugün adetimin ilk günü ve kızım sabatan beri uyuyamadi bir türlü şimdi uyuttum öyle aglamasi sizlamasi yok ama sürekli kucakta gezmek istiyor goguslerım dolu dolu değil acaba yetmiyor mu Offf yaaa adet olduğum günlerden nefret ediyorum
Bende hic olmadim olsam diye bekliyorum 7ay oldu
Sendemi ayni durumdasin canim?napcaz biz ya emziremiyorum ben kaniyo. Kanama varmi sende bi kremi varmi acaba eczaneye gidip sorucam birazdan
Isirma huyu bizdede var bizim disler kocaman oldu bide isirip dislerinin arasindayken cekiyo sinirlenince isiriyo yara olmus fecii aciyo

Haftaya carsamba istanbula gidiyoruz protezin ilk adimi icin once lens gibi bisey takiyolarmis 3 yasina kadar goz cevresi buyusun diye buyuyene kadar 3 ayda 4ayda conformer degisecekmis bakalim heycanliyim korkuyorum dua edin kolayca atlatalim

kızlar selammm
bu gün işe başladım.. kuzum biberon la emmiyormuş sütü... annem kaşıkla vermiş...halbuki suyu içiyor... sabah emzirdim çıktım şimdi sağdım 30 ml çıktı.. siz KAÇ SAATTE BİR SAĞIYOR SUNUZ...

Kizlar sabah tartildim 71.400 geldim:KK43:(
Squat+ egzersizde tamamdir.
Insallah sonuc superrrr olur.
Bu hareketleri 4 sene once diyetisyene gitmistim oda onermisti kilo vermeye ve sıkılasmaya cok yardimci demisti ozamanlar yapiyordum videolari acinca tanidim.
Ama yagizla yapmak zorladi beni yaa
Sipa boynuma atliyor sag sol yaparken dibimden ayrilmadi sakatladim cocugu resmen en sonunda yuzune elim geldi kipkirmizi oldu agladi kuzum pes etti uzaklasti benden:))

Kizlar sabah tartildim 71.400 geldim:KK43:(
Squat+ egzersizde tamamdir.
Insallah sonuc superrrr olur.
Bu hareketleri 4 sene once diyetisyene gitmistim oda onermisti kilo vermeye ve sıkılasmaya cok yardimci demisti ozamanlar yapiyordum videolari acinca tanidim.
Ama yagizla yapmak zorladi beni yaa
Sipa boynuma atliyor sag sol yaparken dibimden ayrilmadi sakatladim cocugu resmen en sonunda yuzune elim geldi kipkirmizi oldu agladi kuzum pes etti uzaklasti benden:))
ay kıyamam ben kuzuma ne akıllı onlar varya :) bıde az ben düşsem hiç tık yok 62 ile hamile kaldım 77 ile doğuma girdim şuan hala 75 im 3 kilo çocuk neremden çıktı anlamadım :) bide kızlar ya ben hala adet olmadım ondanda olabilir mi kilo verememe durumum acaba 18 nisan doğumla minik paşam :)

Hep takip ettim ama yazmaya hiç fırsatım olmadı kızlar , hepiniz iyisiniz inşallah. Spor ve squattte bende varım. Gitsin kilolar yağlar
Bizde 18 nisan doğumluyuz ve adet olmadı daha kesinlikle onunda şişliği vardır vücutta bazen kasıklarım falan ağrıyor
Bu arada gece uyanmaları had safhada zaten uykusuz bi bebeki iyice cozuttu bizim oğlan. Saat başı bazen yarım saatte bir uyanıyor
Aylık kontrolüne çarşamba günü gidicez ek gıda için Dr 6 ayı bekleyelim demişti ama ufak ufak taddurmak da istiyorum ki 6. Ayda ne oldum demesin.
Yoğurt ve tahıllı muhallebiler başlangıç için uygun mudur canlar?
Bu arada tüm öğrencilerin ve öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun. Ben bi ay heyet aldım. Alamadığım yerde ücretsiz izin alıcam bu yıl bana tatil inşallah :KK70:
Ay özlemişim sizi ne yazdım ama kusura bakmayın

Benimki de çok sıkıştırıyor, dişi falan yok daha bakalım... hiç tepki verme, unutur bidaha yapmaz diyorlar genelde. Ben bile zorlanıyorum tepki vermemeye, seninki bide kanatmış, nasıl durursun tepkisiz bilmem ama tepki verince oyuna çeviriyormuş...

kızlar selammm
bu gün işe başladım.. kuzum biberon la emmiyormuş sütü... annem kaşıkla vermiş...halbuki suyu içiyor... sabah emzirdim çıktım şimdi sağdım 30 ml çıktı.. siz KAÇ SAATTE BİR SAĞIYOR SUNUZ...
Canım mümkünse 3 saate bir sağmak gerekiyo ama işte güçte mümkün olmuyo benim pek, sızladı mı sağıyorum anca... benim de ilk iş günü sayılır, daha önce daha kısa bırakmıştım ama... kuzulara, annelerimize, bize kolaylıklar dilerim :)

Öyle mi oluyor adet olunca,benim zaten memeler yumuş,benim oglan doyuyosa seninki de doyuyodur:KK66:bu aylarda artık öyle sızlayacak kadar degil,bebegin ihtiyacı kadar şişerlermiş.zaten devam sütüydü,muhallebiydi derken kurtulcaz inş. Doymuyo mu endişesinden
Benimkiler adet olduğumda daha da bir yumusuyor bende normalden daha çok su iciyorum.yarın kontrolumuz var bu ayın 29 unda beş aylik olacağız henüz ek gıdaya başlamadık bakalım yarın dk ne diyecek cok heyecanlıyım ek gıda konusunda :)

ay kıyamam ben kuzuma ne akıllı onlar varya :) bıde az ben düşsem hiç tık yok 62 ile hamile kaldım 77 ile doğuma girdim şuan hala 75 im 3 kilo çocuk neremden çıktı anlamadım :) bide kızlar ya ben hala adet olmadım ondanda olabilir mi kilo verememe durumum acaba 18 nisan doğumla minik paşam :)
bende 19 nisanda dogum yaptım hala tık yok... geçen bir arkadaşım korkuttu beni test al yap diye... korkumdan yapamadım walla... ama hala olmayan olduğunu görünce içim rahatladı....

Canım mümkünse 3 saate bir sağmak gerekiyo ama işte güçte mümkün olmuyo benim pek, sızladı mı sağıyorum anca... benim de ilk iş günü sayılır, daha önce daha kısa bırakmıştım ama... kuzulara, annelerimize, bize kolaylıklar dilerim :)

benim kız işyerine geldi dayanamadı... hiç uyumamış saat 2 ye kadar alıştı tabi memede uyumaya... kardeşim getirdi işyerime emdi pusetınde mışıl mışıl uyuyor.... patronumda getir sefil olmasın cocuk diyor ne yapcam bilmiyorum...

canım işyerim müsait her zaman sağabilirim ama sağma sütüm çok çıkmıyor acaba makinem eski fazla gücümü yok elimle sıkınca gayet güzel fışkırıyor.... öffff offff ne olurdu 2 yıl izinli olaydık

bu arada kilolarrr konuşulmuş hareketlere başlanmış... doğurdum 99,600 düm 94,6 düm 2 hafta öncesine kadar şuan 90,200 e düştüm işe başladım düzenim daha güzel oturur beraber zayıflayalım inşallahhh

X