2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Dönememe olayını doktora sor istersen cunki bizim dr basını kaldırabiliyo mu diye sormustu.ama yan dönme,tembelliginden belki
Emme aralarını kesinlikle uzatamıyorum evdeysem 1.5-2 saat zor duruyo.ama dısarda artık daha cok ilgisini ceken sey var öyle oyalanabiliyor.buara biraz gezdirsen alışır belki.

İki tane miydi vay be bilmiyodum :) bencede olmasn erkenmiş dahaa.. Allah isteyenlere versin inşallah. Hakkında hayrlısı canm

Gecmis bayraminiz mubarek olsun kizlar.
Kuzulari ve sizleri opuyorum.

4 gunluk bayram marotonumuz bitti sukur ama bende bittim
Bugun yine misafir var gerci(
Kayinvalideyle ayni binada olmak bazen zorluyor malesef.Ben yogun olunca dogal olarak cocuklarda etkilendi yorgunluktan sutumde azaldi sanirum dun yigiti hic susturamadik surekli agladi uyumadi kuzum yazik(
Artik sutumunde kalitesi dustu sanirim doymuyor bugun malzemelerimi alip muhallebi yapixam pirinc unundan yerse ne ala yemezse paket muhallebi alip yaparim artik.
Yagizin dr.cok karsiydi hazir muhallebilere verme derdi ama benim sipada yemedi princunundan muhallebiyi.

Kahvalti menusu verilmis iyi olmus bende faydalanirum.Yagiza bulamac verirdim kahvaltida yigite tek tek vermek istiyorum nasil alisirsa oyle gidiyor.

Nergis26 sizede cok gecmia olsun instagramdan yakindan takip ediyorum allah yavrularimiza sifa versin
Ek gida olayina g3lince benim cok zor oluyo ne versek kusuyo zaten cok kusan bi bebekti Atales sizin nasil ek gida baslafinizmi senin kiz da cok kusuyodu ek gidada durum ayni mi

Kızlar bu kahvaltı olayında bende ikilemdeyim tek tek mi yoksa bulamaç mı diye. Evet tek tek yedirince bütün tatları ayrı ayrı bilcek ama yedrmek çok zorlamaz mı..

Maşallah Murathan koca adam olmuş
Tesekkur ederiz 7aylik oldu desteksiz oturuyo artik
Kızlar bu kahvaltı olayında bende ikilemdeyim tek tek mi yoksa bulamaç mı diye. Evet tek tek yedirince bütün tatları ayrı ayrı bilcek ama yedrmek çok zorlamaz mı..
Bu ek gida isi cok zormus ben zannediyodumki 6ay hicbisey vermeyip sonra ne versem agzini acacak zannediyodum onlugu takinca mizirdanmaya basliyo

Bu ek gida isi cok zormus ben zannediyodumki 6ay hicbisey vermeyip sonra ne versem agzini acacak zannediyodum onlugu takinca mizirdanmaya basliyo
Valla bende sebze vermekte çok zorlanıyorum kafayı sallıo kilitliyo ağzını bende çok zorlamıyorum.. şimdi kahvaltıdanda korkuyorum iştetek tek verirsem yemez diye.. off harbiden bi çıkmaz yaa

Ben de oyle hayal ediyorum. Oyle olmuyor mu? Memeyi tutturmaya ugras, ek gida vermeye ugras, dertleri bitmiyor valla.

Hiç zor olmuyor canım. Baslarda peyniri elinle ezip dilinin ortasına koy yumurtayida . Dilinin ucuna değil ortasına. Tükürürmus yoksa. Hem sen yiyosun hem o. Gayet keyifli bi kahvaltı oluyor :)

Canim ekledim ordan okuyabilirsin bulamaç yok. Birde pekmez bize dokundu sende dikkat et verirsen ben sanırım fazla kacirdim verirkenEki Görüntüle 1885548
Ahh bu ek gıdaa işi kafamı çok kurcalıyor pazartesi tam 5 aylık olucaz ve ben sadece iki kaşık karpuz suyu verdim ondada kakasında pempelikler oldu kan gibi ya karpuzun rengi bilmiyorum vee çok korkuyorum kaka bugun yine bozuldu degecek bişey yemediğim halde yoksa bugun şeftali verecektim bi kaç gün sonraya kaldı ben doktorla konusup bu ay sebze ve meyvelerden başlatmayı düşünüyorum inşallah yogurt falan da yer dokunmaz
Maşallah Murathan koca adam olmuş
Bizim kız senin oglana benziyor aynı biraz daha beyazı

Hiç zor olmuyor canım. Baslarda peyniri elinle ezip dilinin ortasına koy yumurtayida . Dilinin ucuna değil ortasına. Tükürürmus yoksa. Hem sen yiyosun hem o. Gayet keyifli bi kahvaltı oluyor :)
Dilinin ortasına ulaşabilirsem koyarım canm :)) keyifli olacağına eminim inşallah sizinki gibi kolay olur sebze gibi olursa yandım..

Valla bende sebze vermekte çok zorlanıyorum kafayı sallıo kilitliyo ağzını bende çok zorlamıyorum.. şimdi kahvaltıdanda korkuyorum iştetek tek verirsem yemez diye.. off harbiden bi çıkmaz yaa
Sebze daha hic denemedim yogurda 1 ayda alisti sadece kemik suyunu kusmadan severek icti

Ben de oyle hayal ediyorum. Oyle olmuyor mu? Memeyi tutturmaya ugras, ek gida vermeye ugras, dertleri bitmiyor valla.
Yookkk canim nerdeeee
Zaten anne sutu alan bebekler ek gidaya zor alisirmis ebe oyle soyledi bide dis donemindeyiz bide hastalandik bi ara meme bile emmek istemiyodu sukur memeye dustu yine

Seninde işin yaş o zaman daha sebzeyi sevdrcen :)) bizimkide hep yoğurt muhallebi yemek istiyo ama artk muhallebi vermiyorum kabızlıktan dolayı.. 6 ay bi dolsun çorbalara gecicez bakalm daha sebze sevmeden çorba kahvaltı falan bide üstüne meme çocuklarda haklı vallahi :)) hangi birini sevsinler yesinler..

:) Bebekler genelde birbirine çok benziyorlar ufakken

Canım pekmezi nasıl ne kadar veriyosun.bi de kaç aylıksınız

S sebneemm neden oyle bisi dedin kuzucum
Meraklandim yahu
Sen benim icin yol gostericilerdensinnn
Ikinci bebisim olmasina ragmen
Mesela senden duydugum bircok sey sayesinde kizimi gonlumce emziriyorum
Ek gida da bana bircok onerinden faydalanirim diye dusunuyorum guzelim...
Dusuncelerini bekleyenlerdenim ; ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…