2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba kizlar doğum kilolariniz hala varmi verdiniz mi yoksa üstüne aldiniz mi ben hala veremedim sizde durumlar nasil ?
Benim moralimi bozuyo bu kilolar ya

Bundan bahsediyorum. Tepsisi de çıkyormuş. Kendi sitesinde var ama ben satış yapan bi yer bulamadım
Can'ım bunun sadece 2. Elini bulabilirsin. Bende çok aradım yok. Başka bir Amerikan markası var, bide bright stars ın hepsi burada da satılan Bi modeli var. Ben ondan aldım...

Son düzenleme:

Britax römer var bizde ufak ufak denemeler olumlu pazartesi gece çıkıyoruz bizde bakalım yaklaşık 9 saat , arabayı seviyor artık uyur uyumaz nasip kısmet ,

Bizde Bi kere çektirdik canım, bir daha bişey söylemedi dr. Hoşgeldin, Allah bağışlasın İncini sana

Kahve demişken kızlar türk kahvesi iciyormusunuz yaa ben normalde çok severim hergün keyif kahvem olurdu ama Hamilelikten bu yana içmedim hic şimdide bebeğe dokunur diye içmeye çekiniyorum
Canım arasıra nefsimi köreltmek için içiyorum. Hamileykende hiç içme demiyorum, bir fincan kahve 2 bardak açık çayı geçme demişti dr.um, emzirirkende aynı ölçü geçerli...

Kahve demişken kızlar türk kahvesi iciyormusunuz yaa ben normalde çok severim hergün keyif kahvem olurdu ama Hamilelikten bu yana içmedim hic şimdide bebeğe dokunur diye içmeye çekiniyorum

Haftada bir falan iciyorum. Canim istedikce de normal filtre kahve iciyorum. Sadece ilk kirk gun hic icmedim.

hoşgeldin canım aramızaa:) biz 2 aylıkken çektirdik ama doktor tekrar çekicez demedi. bi sorun çıkmazsa tekrarlanmıyo sanırım. genede kontrole gittiğinde bi danış istersen. İnci kızın hayırlı bi evlat olur inşallahh Allah bağışlasın

Yeni taşındım sayılır, arçelik aldık, inox aldım temizliği kolay oluyor, cam ocak tavsiye etmedi kimse en iyisinin bile çizilme riski var, cam sille falan silmen gerekiyor vs vs ,
Davlumbazda çekiş gücü önemli, onun dışında bişey yok zaten...
Genel olarak memnunum...

Teşekkür ederim.Annelik ışte acabalar bitmiyo.Doktor her şey gayet iyi tekrara gerek yok dedi.Sizlere de sormak istedim tekrarı yapıldı mi diye.Hepimizin bebekleri hayırlı birer evlat olur inşallah anneye babaya vatana millete.

Doğumdan sonra toplam 12-13 kilo verdim, kaldı geriye 5 kilo ama yine memnun değilim karnımda zaten çatlak Bi dolu, Nasıl sarkık.... Yağ torbası gibi gözüküyor. Kalçalarda da hiç küçülme olmadı sanki, eski pantolonlarımın içine hala giremiyorum, girsemde düğmesi kapanmasa anliycam Napcaz bilemiyorum

Gerçi biliyorum spor yapmak lazım ama nasıl... Doğumdan önce haftada 3 gün gidiyordum salona ama şu an ev-Bebek bile çok yoruyor...

Can'ım bunun sadece 2. Elini bulabilirsin. Bende çok aradım yok. Başka bir Amerikan markası var, bide bright stars ın hepsi burada da satılan Bi modeli var. Ben ondan aldım...
2.el baktım ama tepsisiz buldum canım. Hepsi buradaya bakayım. Nasıl beğendin mi malzemesini falan? Kullanmaya başladınız mı

Kizlar boyum 167 68 ile hamile kaldim 88 ile doguma girdim dogumdan bir ay sonra tartildim 80 olmuştum bugun tekrar tartildim 82 olmusum ne yapsam bilemedim en sinirbozucu şey göbek ve kalca basenler
ahh ahhh nerdeeeeee son kalan 7 kilo yapıştı kaldı üstümeee git diyorum gitmiyooooooo anam napıcaz bu kilolarlaaa

55 kilo ile hamile kaldım.80 ile doğuma girdim normal doğum yaptım.şu an 64 kiloyum.yavaş yavaş gidiyor kilolar.akışına biraktim

Saol canım biraz rahatlattın

2.el baktım ama tepsisiz buldum canım. Hepsi buradaya bakayım. Nasıl beğendin mi malzemesini falan? Kullanmaya başladınız mı
Sahibinden, gittigidiyor, tutumlu anne gibi sitelere düşüyor canım, arada bakmak lazım... Kötü değil malzemesi, kullanışlı. Sandalyeninaltından ve sırt kısmından bağlanabiliyo, gayet sağlam oluyor.bizim kızda oturmaya çok hevesli olduğu için kullanıyoruz arada... Zaten inceleyince görürsün, hepsi buradada uygun fiyatı şu an. 6 aydan sonrası için bakarsan seçenek daha çok ama bizim kız artık yatmıyor kesinlikle, mecburen aldım ben:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…