2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Konu açtım bununla ilgili orda da burda da beyaz cam denmiş. Bi bakayım hemen. Peki fırının nasıl canım memnun musun?
Cam ocak la ilgili ciziliyor catliyor falan yazmışlar bu da pek doğru değil öyleyse.
Benim evdeki tum beyaz esyalar beyaz.bilerek isteyerek bu sekilde aldim.boyle daha begeniyorum.zaten mutfagim da beyaz ve bambu.cok ferah.

Benimki de nor.alde besiginde yatiyor ama aksam yanima aldim.dirsegimle kafasina carptim.ben uyandim da o uyanmadi.zaten anlamadim ben bu kizi.
evde kocaman iki tane besigi var.yatak odasinda cift kisilik kocaman yatagimiz var.babamiz calisma odasinda yatiyor (gerci onun yatagi yine de buyuk) ama biz kizimla salonda koltugu bile acmadan yatiyoruz.oraya niye sıkışıyoruz koca evde anlamiyorum ama kiz boyle guzel uyuyor

Bugun kitapciya gidicem d&r a ve ne kadar cocuk icin bebek icin kitap varsa topliycam.bayiliyor ya kitaba. Zaten oranin magazasina da gidince arabazinda veriyorum eline bir kitap evire cevire bakiyor zilli.

Selam olsun herkeslere
Dun gunduz caya srkadaslar vardi malum hepsi erkek evde oldumu 5 erkek aman allahim kucucuk odada basketbol oynamakmi dersim karetemi dersin.
Anacim bunlar kiz olsaydi aman cay yapalim pastada var tik tik sana geldim huxur valla

Simdi anlamazsiniz kiz anneleri soyle bir gelsinler hele 4 5 yasina siz ozaman kiyasalayin kiz ileerkek cocuklarini.Daha erken anacim kiyaslamak icin.

Bizim sipada costu buara.Gece uyanip emip uyuyan kuzu oglum.
1 haftadir saat basi uyanip 5 dk.emip uyuyor.emzirmiyim diyorum mumkun degil kiyamet kipuyor

Konu açtım bununla ilgili orda da burda da beyaz cam denmiş. Bi bakayım hemen. Peki fırının nasıl canım memnun musun?
Cam ocak la ilgili ciziliyor catliyor falan yazmışlar bu da pek doğru değil öyleyse.

Benimki gri, renginden memnun degilim hic. Bence beyaz al. Markasi vestel, onu tavsiye ederim :)

Aynısı bizde de oldu 3 4 hafta önce. Yere yatak attım yerde yatıyoruz. Çünkü çok hareketli. Beşiğinede 8 ay olunca koyucam hem sık uyanıyor bu ara hemde biraz daha yanımda dursun

Cam ocagı süngerle degil yumuşak bezle temizliyorum cizilmez kolay kolay.ona bakarsan gri ocaklarda paslanma,renk deışimine cok rasladım .cam iyidir pırıl pırıl oh

benimkide düştü canım Allah korusun ne yaşadığını anlıyorum. Melekler koruyo onları inşallah. Ama yine gecenin yorgunluğuyla 5 te emzirirken sızıp kalmışım. Bi uyandım korkuyla, ya ezerim ya döner düşer diye çok korkuyorum ama gücümde yetmiyo işte

Bugun kitapciya gidicem d&r a ve ne kadar cocuk icin bebek icin kitap varsa topliycam.bayiliyor ya kitaba. Zaten oranin magazasina da gidince arabazinda veriyorum eline bir kitap evire cevire bakiyor zilli.
Ayy be güseeell, bizimki daha ziyade yemeye çalışıyo Pearson yayınlarının dokun öğren diye Bi serisi var, dokulu kitaplar, onlardan varsa kesin hoşuna gider. Bebeğin bile enteli oluyo bak, ben o kadar özendim, doğduğundan beri kartlarla çalışıyoruz, yumuşak kitaplardan aldım, renkli renkli kitaplar aldım, bizimkinin işi anca boğaz

Bizimki fit canim biliyorsun formunu koruyor :) oyuncaklarinin da once bir tadina bakiyor begenmediklerini bi daha agzina sokmuyor.zaten parmaklari dururken niye baska sey emsin.parmaklariyla iki yapiyor ve hooop agzina.
Erken egitimkartlarini eline aliyor bi de benim gibi bir sonrakine gecmeye calisiyor sipa.mesela domates resmi falan var.onu almaya calisiyor ordan :)
Genel itibariyle izlemeyi incelemeyi pek seviyor. Oyle bir dikkat kesiliyor ki.bana bile gulmuyor bakmaktan.

Geçmiş olsun canım. Çok dikkat etmemiz gereken bir dönemdeyiz yine de aksilikler oluyor işte. Dönmüyorlar diye rahat davranıyoruz ama bir anda dönmeye başlıyorlar. Benim kızımda 2 gün önce sırtüstü yatarken bi anda döndü. Yanında olmayadabilirdim ve ürktüm gerçekten. Sen uyurken yakalanmışsın şansına

Bambu koltuklardan gördünüz mü hiç hani önü tepsili de oluyor. Baktım baktım bulamadım satan bi yer. Çok kullanışlı görünüyor almak istiyorum.

siyah cam olanların temizliği çok zor canım annem kullanıyodu iz kalıyo sürekli. ben inox kullanıyorum franke çok memnunum

çok geçmiş olsun canım yaa çok korkmuştur kızın
artık sürünmeye başlama zamanları çok dikkatli olmamız lazım

Sen titizsin zaten belli, ocağa düşmeden yakalıyosundur demek kirleri

:) aynen öyle
babanneme demişim ki "babanne yemek yaparken taşma olmasın"
her gelişinde hatırlatır "bana böyle demiştin" diye :)

şaka bi yana titizim. her hafta ocak banyo her yeri cifler temizlerim. tek çizik yok ama hiçbiyerde. ankastre için özel temizlik maddeleri de var. birde cam için olan temizlik bezini kullanınca iz de kalmıyor. siyah bütün beyaz eşyalarım, çamaşır makineme varana kadar ama iz de yok çizik de.
oh misss. dur ben temizlik yapayım :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…