2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Canim adi ne diye geciyor? Nasil araticaz?

Merhaba kizlar doğum kilolariniz hala varmi verdiniz mi yoksa üstüne aldiniz mi ben hala veremedim sizde durumlar nasil ?
Benim moralimi bozuyo bu kilolar ya

60 ile hamiş kaldım 74le doğuma gittim 40ım çıkınca 64tüm. zaten doğum olunca tak tak her gün birer kilo veya yarımşar kilo verdim.

süt olsun diye yedim yedim 68e tekrar çıktım. şimdi tekrar 64e indim :) demek bana 64 yakışıyor daha inemedim :)

4 kg fazlam var ama eski her şeyimi giyiyorum sarkık çatlak yok şükür. her gün yürüyüş yapıyorum bazen 2 günde 1 yapıyorum. hamilelik öncesi zaten spor yapardım her gün. ilk hamileliğimde bebeğimin kalbi durduğu için, bu hamileliğmde, nolur nolmaz diye hamilelikte sporu bıraktım.
ve eeeen önemlisi yardımcı kimsem yok. doğumdan çıktım eve eşimle geldim izin kullandı biraz ve işe başladı. ben heeep tek hep yek, her işimi yapıyorum. bence çok önemli bu zayıflamak için :)

Çatlaklardan bende çok müzdaribim karnım çatlak doldu. Geçmediğini biliyorum ama görünümünü hafifletecek bişeyler bilen var mı? Onları gördükce kendimi çirkin hissediyorum kilo vermiş olmakta mutlu etmiyor

60 ile hamile kaldım doğuma gittiğim sabah 82 kiloydum üstelik 22 gün erken dogüm yaptım şuan tam 70 kiloyum ne alıyorum ne veriyorum nolcak halimiz bilmiyorum veremeyisimin sebebi birazda kızımın uslu olması sanırım çok yormuyor annesini

evet canım varmış bende kahveyi çok severim kendimide hiç çekmedim kahveden doktoruma sormuştum 1 fincanı geçmemk şartıyla sadece türk kahvesi içebilirsin demişti. hamilelikte bile içtim

Canım arasıra nefsimi köreltmek için içiyorum. Hamileykende hiç içme demiyorum, bir fincan kahve 2 bardak açık çayı geçme demişti dr.um, emzirirkende aynı ölçü geçerli...

Haftada bir falan iciyorum. Canim istedikce de normal filtre kahve iciyorum. Sadece ilk kirk gun hic icmedim.

ahhh ahhh bende çok severdım hamıle oldugumu ogrendıgım gunden berı hala agzıma sürmedım

Niye ki? 2 3 güne bir fincan Türk kahvesinin zararı olmaz. Ben hamileykende içiyordum zeka gelişimine faydası oluyormuş türk kahvesi ama

Canım ya gerçekten çok üzüldüm. Sana şiddet göstermesine asla izin verme ! Kendini ne saniyomus beyfendi. Sen yavruna sıkı sıkı sarıl.

Cnm kahve demişken hamilelikte sadece kahve aşerdim millet kebaplar cilekler aşerir ben kahve
alisveris magazalarina giderdik eşmle buram buram kahve kokardı düşük yapma korkusuyla icmemeistim sadece dayanamayip bir tane nescafe içmiştim simdi ise arada canım cekse yapiyorum ama teyzem dogum yaptiginda doktori gunde bir fincan kahve icmesini soylemis teyzm sevmemesine rağmen.
Doktorun neden böyle bisey istedigine de anlam veremedim ama

Hu huuuu rekor bende sanırım 73 le hamile kaldım 102 kiloyla doğuma gittm şuan 84 e çıktım yine aslında 80 e kadar düşmüştüm sağolsun tulumba tatlısı ve sütlaç bende süt yapıyodu tabak tabak yiyince ahada yine 84 oldum artk yememe dikkat etsemde kaldım 84 te boy 1.70 çatlaklarda cabası offf aynalara küsüm ne zaman gtcek bu 14 kilo

Hey maşallah :)))) ne yedin öyle hamileyken

66 ile hamile kaldım 85 doğurdumm şimdi 70 im. Ama istersem 60 a düşeyim vücut deforme oldu. Eski hallere dönmemiz için servis bakımına girmeliyiz :))) Onada ne zaman var ne nakit :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…