2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
düşük riski mi yaparmış kahve? hiç duymamıştım. ben hamileliğim boyunca kahve içtim hemde doktor tavsiyesiyle (riskli bi hamilelikti benimki) bebeklerin bağışıklıklarını düzenler zekasını arttırır demişti bana doktorum. hala da hergün içerim ama nescafe değil sadece türk kahvesi
teyzen sezeryanla mı doğum yaptı? narkozu vücudun kolay atabilmesi için kafein alması gerekir çünkü

Hamur işleri canm ya vazgecemedim tatlı börek çörekten aldı başını gitti kilolar şimdi ağzıma sürmesemde oturdu artık.. ama dediğin gibi eymen 1 yaşına girince spora gidicem ne kadar zayıflasamda vücut bitmiş bikere anca estetik düzeltir beni :)))))

Herkese selamlar zaten gizli takip ediyodum artik murathan sagolsun onu bile yapamaiyorum surekli oyun istiyo ilgi istiyo 2 disimiz var artik bide tatilde hastalandik cok zor 1 hafta gecirdik ama sukur iyiyiz bu surede tatilde aldigim 2 kiloyu verdim ama su an 65 kiloyum 55le hamile kalmistim ama gobegim kuculdu baya ve eski pantalonlarimi giyebiliyorum
Bu arada son goz muaynemizide olduk sol goz mikroftalmi ve kesin gormuyo artik protez tedavisine basliycaz yuz simetrisi bozulmamasi izin protez sartmis bakiyorum netten ama tavsiyeniz varsa alirim cevresinde protez yaptiran ve memnun kalan varmi acaba

bayadır gorunmuyordun çoook geçmıs olsun

çok geçmiş olsun canm

Anestezi den dolayı başı ağrımasın diye söylenmiştir. Bana da söylendi. Ben içmedim ama...

Kilo konuşulmuş. 52 le hamile kalıp 65 le doğuma gittim.40 ında 8 kilo vermiştim. Şimdi de 54 um. Pantolonlara sığıyorum ama tshirtler x-small olunca göguşlerden dar geliyor. Çatlak zaten olmamıştı ama yine de yemek yiyip şişmiş şeklinde bi göbeğim var. Kilo olmasın ya 155 zaten boyum. Emzirmesem diyet yapar 50 ye düşmeye çalışırdım.

gumus19 geçmiş olsun tatlım.

H humayun88 sana da geçmiş olsun canım .

Tostikdana kızına sarıl. Hiç bişeyi kafana takma kızınla mutlu ol. Herşey olacağına varır. Sadece kendini ezdirme. Dik dur.

Son düzenleme:
Evet cnm sezaryen olmuştu

Düşük yapar mi bilmiyom ama daha önce kimyasal gebelik gecirdigim icin her seye dikkat ederdim kahveden dw korkardim açikcasi :)

Canım çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasınprotez nasıl olacak ki Rabbim şifa versin

Eskiden bu saatler de forum dan çıkmazdik. Ne günlerdi ....

Kilo konuşulmus. 62 ile hamile kaldım 83 ile doğuma girdim şu an 62 63 lerde geziniyorum. Kara kara düşünüyordum kilolar nasıl gidecek diye. Hayatım boyunca ( evlilikten once ) 50 yi görmemiş biri olarak. Işın sırrı süt alerjisi ; illet birsey. Hayırlısi ile biran önce bebeğim iyileşir inş. Tatlı , hamur işi, süt ürünleri V.s. Çoğu şey olmadığı için ve resmen aç gezdiğin için o kilolar da birer birer gidiyor hemde istemedigin kadar. Artık rüyada yiyorum tatlılar börekler
Dip Not: alerji den önce kilo almanın yeme ile hiç mi hiç alakası yok diyordum bünye meselesi filan diyordum. Hikayeymis. yemiyince öyle bir gidiyorki kilolar, tarti da rakamlar durduramiyorsun. (Hastalık ve ilaçtan kilo verememe istisna)

Kahve demişken kızlar türk kahvesi iciyormusunuz yaa ben normalde çok severim hergün keyif kahvem olurdu ama Hamilelikten bu yana içmedim hic şimdide bebeğe dokunur diye içmeye çekiniyorum

Valla canimcim hamilwykende dogumdan sonrada her sabah AZ TELVELI SEKERSIZ bir turk kahvesi icerim
Onu icmezsem ben ben olamiyorum da
A.a sabah saatinde ve dedigim gibi az telveli
Yoksa okali severim ama emzirme bitene kadar az telveliye devaamm

Merhaba kizlar doğum kilolariniz hala varmi verdiniz mi yoksa üstüne aldiniz mi ben hala veremedim sizde durumlar nasil ?
Benim moralimi bozuyo bu kilolar ya

Valla benim psikolojimi bozdu bile
Birde 1 dk oturmuyorum
Yayilip yatan biri olsam ne halde olacaktim bilemiyorum ; ((
Dogum sonrasi kilo almadim ama gide gide dogumda 8 kilo gitti
Normalde de cabuk kilo veremem
Yapimda kiloya cok musait
Ama saglik icin zayiflamam sart
Ben bu hamilelikte kilo almadim hatga aldigimin tamamni verdim ama kilolu hamile kalmistim ; (
Yanliz degilsin cnmcimm

Bende yanlizim iki bebe misafir gicik yardim etmeyen bi koca
Bende hic etkisi yok be canim
Yapi meselesi
Benim ettigim hareketi sen etsen 54 e dusersin tahminimce
Uyku duzensizligide kilo vermede sorun yaratabilirmis hatta almaya bile sebepmis kizlarrr

Okudum diğer yorumlarınıda, Allah yardımcın olsun...
Bir umut inşallah düzeem girer,....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…