2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar dr.dan geldik ama kendi dr.umuz izinliymiş bu ay devlet hastanesinde çalışan tanıdık dr.a gittik... Farklı tartı olduğu için çok güvenmesemde 650 gr. Almış tospik bu ay 7.5 kilo olmuş. Göğsünü resmen tırnaklarıyla kaşıyo yavrucak, dr.umuz atopik ciltli olduğu için farklı bir nemlendirici kullandırıyordu sadece. Bide bu ara gece 3-4 kez uyanıyo, emmedende uyuyamıyo zaten onu da söyleyince ciltten alerji testi yaptıralım dedi. Ben sonuç veriyor mu, genelde doğru sonuç vermiyormuş dedim. Ciltte reaksiyon olunca çıkar dedi, zaten sümüklü kakalarda çok ama eşim istemedi yaptırmak. Sebep te biz oradayken köpek girdi içeri, Bi dolaştı, sonra güvenlik çıkardı. Zaten 10 günlükkende gitmiştik o Zaman'da tadilat heryer toz toprak diye memnun olmamıştı, bu kadar hijyensiz hastanemi olurmuş. Sanırım okuduklarıma göre diyet daha iyi Bi çözüm olucak.... Ek gıda da 6. Ayda başlama kararı aldık, halbuki dün bayram alışverişine çıkmışken Bi dünya ek gıda alışverişide yapmıştım :KK48:

boyu kaç cm cimcimenin
benim kızım bana çekecek galiba minyon olacak

Kızlar alakasız olacak ama ankastre set alacagim, kullananlar hangi marka ve renk kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Tavsiye istiyorum. Rengi markası ne olsun cam ocak mı inox mu fırın ve davlumbazda hangi özelliklere dikkat edeyim? Fikir verirseniz sevinirim.

Kızlar oğlum 25 mart dogumlu.iki parmağını emiyor.acıkonca hıc aglamıyor elini emiyor sürekli. Ben emzirmesem hic aglamıyo.çok uzuluyorum
Yanlız değilsin canım benimkide 24 saat aç kalsa gık demez gece açıkir uykusunda kıvranıp kıvranıp tekrar uyur hiç ağlama huyu yok

Ciddi vurdu ilk degil ikinci oldu bu ilkinde tamAm dedim ben sinirlendirdim dedim ama dün iki kere omzuma vurdu kendini tutamasa dövecekti akşam yemekte hiç bişey olmamış gibimi davranıcAn dedim sesini çıkarmadı inan umrumda degil kızım iyi olsun yeter bana o içerde ben mutfaktayım kurabiye yaptım kendime çayla yiycem napalım zaten ben babasız büyüdüm abim falanda yok bir erkegin sevgisi nedir bilmiyorum bununkini gerçek sanmıştım degilmiş tek istediğim kızımın güzel günleri olsun

Hamileliğimi ögrendikten sonra 3 cü gün benle kavga etti annesi için o üzüntüyle leke geldi tamam dedim bebegim gidecek 3 hafta kıpırmadaman yattım progestan içip ilgilenmedi kimseyede demedim hamile oldugumu annem garibim merak içinde kalmıştı ve hamileliğim boyunca ne kavgalar evi terk ettim sinirle arabaya binip gittim demediki hamile bişey olacak ne aglamalar cinsiyeti ögrendim kız dedim kaynanama bana dediği cevap erkek olsa oglum arar söylerdi. Ya ben manyagım herşeyi ters anlıyormuşum gibi davranıyolar hala düşünüyorum da körmüşüm ben

Canim biraz sakin ol bak sana bişey olursa yavrun ne yapar onu düşün bırak eskileri kaynana ne demiş ne dememiş boşver düşünüp kendini yıpratma biraz oluruna bırak bakalım.bi evlilik danismanindan yardım almayı deneseniz esin yanaşır mi böyle bir şeye belki sorunlarınızı başka birinin yardımıyla daha kolay atlatirsiniz

Kızlar alakasız olacak ama ankastre set alacagim, kullananlar hangi marka ve renk kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Tavsiye istiyorum. Rengi markası ne olsun cam ocak mı inox mu fırın ve davlumbazda hangi özelliklere dikkat edeyim? Fikir verirseniz sevinirim.
Benim beyaz canim cam.hic sorun yasamadik.3 senedir.firinin dan da memnunum.arcelik.

Erkek çocuklara has bişey belkide. Kızı olanlar sakinler. Erkek olup sakin olanını görmedim daha etrafımız hep kız sakin olanlarda kız tabi :)
Bu sene kız bereketi var forumda olmasa kıyaslayabileceğim tek bir erkek yok :)

Sakin ve kiz
Reca ederim nerde o bebek
Bende kiz ayi abisinin bebekligi
Oysa cok heveslenmistim
Ilki hareketliyse ikinci yavas olur dediydiler bana
Erkeklere gore kizlar daha sakin olir dediydiler de heveslenmistim
Cok sukur bin sukur saglikli olaunlarda
Benim pil nekadar dayankr onu bilmiyor ben : ))))

Benim beyaz canim cam.hic sorun yasamadik.3 senedir.firinin dan da memnunum.arcelik.
Konu açtım bununla ilgili orda da burda da beyaz cam denmiş. Bi bakayım hemen. Peki fırının nasıl canım memnun musun?
Cam ocak la ilgili ciziliyor catliyor falan yazmışlar bu da pek doğru değil öyleyse.

Konu açtım bununla ilgili orda da burda da beyaz cam denmiş. Bi bakayım hemen. Peki fırının nasıl canım memnun musun?
Cam ocak la ilgili ciziliyor catliyor falan yazmışlar bu da pek doğru değil öyleyse.
Benim ki siyah, çok zor canım temizliği.... Süngerin sert kısmıyla çizdim ben :oops:Çok kötü ocağım. Davlumbazım, fırınım gri-siyah camlı, onlardan memnunum. Gerçi davlumbazıda ciflemi ne silmiş temizliğe gelen abla, o da çizikli :ıslık:

Benimki silverline. Mütahit takmış orta karar bişey. Daha iyileri var o markanın. Lakin ocak siyah cam hiç memnun değilim yarım saat siliyorum duruluyorum davulımbazın ışığını bi acıyorum heryeri silgi izi. Kaldırıp atasım geliyor :)
Muhtemelen 3 5 sene içinde şutlucam o takımı ve inoks set alıcam boschdan. Temizliği kullanımı gayet güzel

davlumbazın emiş gücüne bak
cam ocak ankastre set kullanıyorum
evimdeki tüm beyaz eşyalar siyah :)
vestel kullanıyorum memnunum
inox hakkında yorum yapamam kullanmadım.

Kızlar ya Benim kız benle beraber yatıyor dün akşam ben uyuyakalmışım yanında oda emekle sen git düş yataktan çığlığına uyandım birden çocuk yok yanında yere düşmüş Nasıl ağladı o hali gözümün önünden gitmiyor resmen dünden beri vijdan azabı çekiyorum çok şükür birşey olmadı

X