2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım ne gibi belirtileriniz vardı dış etleri kırmızıya mi dönmüştü nasıldı dış etleri
diş eti 1 ay once kabarmıstı zaten tümsek gıbı ama bı haftadır salyası çok arttı dık tutarken yada kucagımda oturturken elbisesi komple yakadan karnına kadar su oluyrodu o derece arttı tükürügü bide gecelerı uyuyamamak için dırenıyordu uyursada sabaha kadar normalınce 2 kere uyanıyordu bunu 5 6 ya çıkardı bı haftadır başka huzursuzdu iştahı yok eskısı gıbı memeyı sureklı bırakıyor zorla emzırıyordum onun dısında kakası bıraz sulu yapıyordu bu aralar belirtıler bunlardı ama ateş olmadı devamlı bakıyordum halada bakıyor 37.8 lere çıkıyor en çok

Çıldırıcam az kaldı.
Emiyor emiyor kaka yok ama kaka yapamayınca sıkıntıya giriyor. Memeyi hiç çıkarmasam ağzından çıkarmıcak dişini kaşıyor herhalde.
Sallıyorum uyusun diye Yastığa 10 kere koydım 11 kere kendini attı herhalde
Eee eee yapmaktan boğazım şişti komşular gelecek diye korkuyorum. Yarım saat yüksek sesle eee eee yapıyorum
Sabır ver allahım sakinlik ver bu çocuklara derin uykular ver ne sıkıntıları varsa al götür.

Amin

Valla bünyeyle orantılı bişey ben ki kaşar peynirine bayılırdım ama inan evladım için hiççç canım istemiyor Rabbim dayanma gücü veriyor çatlak ıkınmadan kabızlıktan olurmus ben bi ara sadece pirinç zeytin ekmek yedim kanın çatlaktan geldini umuyorum şu an için sadece süt ürünleri yemiyorum yumurta yiyorum çapraz alerjen olayı var bide kuruluk bizdede var doktora sordum bu bi belirtimi diye bazılarında evet dedi ama genelde hassas bebeklerde oluyormus biz çok beyazız kagıt gibi görsen bende çok beyazım bişey olsa hemen kızarrım kızımda bana çekmiş sen eger ki diyet yapacaksan süt ürünlerini çıkar iki hafta sonra bak bazen çoklu gıda olabilir ben diyorum ya pirinç ti ana yemegim yeni yeni açıyorum şimdi ve yine söylüyorum varsa da alerji olsun tek derdimiz Allah beterinden korusun buna şükür öpüyorum canım

Aman allahım sen koru en çok korktuğum şey benim o yüzden henüz başlamadık kullanmaya. Gecmis olsun kuzucuğa çok üzüldüm

Teşekkürler canım Allah hepimizin kuzularina sağlık sıhhat versin.

Canım inşallah bu da eşinin atak dönemidir ve çabuk geçer. Hepimizin evliliğinde zaman zaman böyle sorunlar oluyor. Hamileliğim riskli geçtiği için eşim ilgilendi o dönem ama sonrasında çok sorun yaşadık hala da yaşıyoruz. Hediye konusunda ise hamileyken doğumgünümü umursamadi doğum hediyesi hak getire evlilik yıldönümünde de bi yemeğe çıkardı o kadar. Her sorun bı şekilde hallolur da şiddet kabul edilemez. Şakayla mi vurdu yoksa ciddi ciddi mi? Eğer ciddiyse zaten bundan sonra ağzıyla kuş tutsa umurunda olmasın.

Ciddi vurdu ilk degil ikinci oldu bu ilkinde tamAm dedim ben sinirlendirdim dedim ama dün iki kere omzuma vurdu kendini tutamasa dövecekti akşam yemekte hiç bişey olmamış gibimi davranıcAn dedim sesini çıkarmadı inan umrumda degil kızım iyi olsun yeter bana o içerde ben mutfaktayım kurabiye yaptım kendime çayla yiycem napalım zaten ben babasız büyüdüm abim falanda yok bir erkegin sevgisi nedir bilmiyorum bununkini gerçek sanmıştım degilmiş tek istediğim kızımın güzel günleri olsun

Hamileliğimi ögrendikten sonra 3 cü gün benle kavga etti annesi için o üzüntüyle leke geldi tamam dedim bebegim gidecek 3 hafta kıpırmadaman yattım progestan içip ilgilenmedi kimseyede demedim hamile oldugumu annem garibim merak içinde kalmıştı ve hamileliğim boyunca ne kavgalar evi terk ettim sinirle arabaya binip gittim demediki hamile bişey olacak ne aglamalar cinsiyeti ögrendim kız dedim kaynanama bana dediği cevap erkek olsa oglum arar söylerdi. Ya ben manyagım herşeyi ters anlıyormuşum gibi davranıyolar hala düşünüyorum da körmüşüm ben

Son düzenleme:

Çok sinir oldum şimdi. Nasıl ve ne hakla vurur sana? Çalışıyor musun ayrılsan kendine ve kızına bakabilir misin? Annen destek olur mu?
Hediyeydi falan çok önemli değil de şiddet olmamalıydı. Niye evlendik iyi kötü günümüzde birbirimizin yanında olalım diye. Hamileyken ayrı ilgisizlik çocuğuna karşı ayrı ilgisizlik üstüne bir de şiddet. İnşallah söylediklerimle yanlış bir şey yapmıyorumdur hiçbir yuvanin dağılma sebebi olmak istemem ama durum buysa başka bir şey de diyemiyorum.

Zaten cidden içimden birşey gelmiyor üzülmüyorum bile umrumda degil o zaman da gelecek kendisi isteyecek şimdi ben çıksam ayrılacagım diye zaten bozuk olan psikolojimi dahada bozacaklar beni suçlu gösterek herkese evinin işini yapmıyor yemek yapmıyor diye biraz zaman dün dayanamayıp yazdım annemin haberi olsa parçalar zaten amann napayım benimde evlilik hayatım buymuş hiç üzülmüyorum takmıyorum yoksa olan bana oluyor sagolasın canım

hepsi huy değiştirdi galiba
bizimki gece 2 defa kalkıp karnını doyurup geri uyurdu şimdi gece 5 defa kalkıyor
yatağında kurtlu gibi kımıl kımıl
bu günlerde yüz üstüyken sırt üstüne dönmeye başladı ama tam beceremiyor tüm gece onun çabasını veriyor gündüz yetmiyormuş gibi
sabahları zombi gibiyim resmen

çalışıyor muydun hatırlamıyorum ama sadece sabret kızın biraz ele avuca gelsin
sonra eşin çok arar huzurlu yuvasının huzurunu kaçırdığı için çok pişman olur da iş işten geçmiş olur

Yok canım işi geçen sene bırakmıştım derdi ne bilemiyorum ama içimi paramparça etti artık toplayamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…