2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim
sürekli burnunu ıslak tutmaya bak o zaman cok rahat ediyorlar geçmiş olsun
Havluyu ısıtıp gögsüne koyabilirsin ya da sen banyo yaparken,cocugu da banyoda bulundurabilsen,buhar biraz iyi gelir.doktora götürene kadar tabi bunlar bencebazı seyler ilaçsız gecmiyor biz de hastaydık simdi daha iyiyiz

Bzimkini tarif ettin bırakıpta bi iş yapamıyorum bu sabah dediğin gbi oyun halısına koydum iki dkka hazırlanim dedim oyuncaklarla kavga etti resmen yerinden çıkarmış oyun halısını baştan beri çok hareketli ve agrasif çığlık atıp kızıyo ama büyüdükçe dha bilinçli yapıyolar kucağa alıp gezdirirsen iyi ama durursan oturursan onuda istemiyo en rahat dışardayım valla doktor bile dedi iki dkka dur diye:) siz koş oğlum değil dur oğlum diceksiniz buna dio:) bazı çocuklarda çok uysal bakıyorum hamileyken yememe çok dikkat etmiştim her gün ceviz yedim vitaminlerimi aksatmadım onlarmı yaptı böyle diyorum :) yürüdüğünde napıcaz Allahımmmm

benimkide aynı sanki benim oğlanı anlatmışsın :) bizim abimiz olduğu için şükür o sakinleştiriyor oyulıyorda 2 iş yapıyorum ben 18 nisan doğumlu benimki. bence normal tam tanımaya başladılar bizi kendilerini dönmeler hareketlenmeler başladı yatmak istemiyorlar

Tostikdana kiz bizimkiler ala ala bir hal oldu.Bak daha alma diyorum koyacak yer kalmadi diyorum nafile:))
Ilk dogumda cicekler dogum hediyeleri opucukler havalarda ucusuyordu.
Yigittede agzimla istedim dogum hediyesi aldimi hayir valla 1 ay bekledim kesin alir dedim:))Sordum laf attim hediyem cok guzeldi diye aman ne dese begenirsin eksiginmi var askim almadigim seymi dedi ya(
Buyuk oglanda ne alirsak en iyisini aldik bezin islak mendilin kitafetlerin hemde durumumuz bu kadar iyi degilken.
Yigitte istemiyorum hic birsey gidip kendim aliyorum herseyini bir kez istedim gunluk evde kullandigim islak mendilden almis 2 gunluk bebege:))
Ahhhh ahhhh bir sen degilsin hayatim sakin uzulme.Yanliz degilsinnnnnn(

Erkek çocuklara has bişey belkide. Kızı olanlar sakinler. Erkek olup sakin olanını görmedim daha etrafımız hep kız sakin olanlarda kız tabi :)
Bu sene kız bereketi var forumda olmasa kıyaslayabileceğim tek bir erkek yok :)

Demekki bu erkekler baba olunca ohhh elegimi eledim duvara astım rahatladım diyor hey allahım

:))))bende yuruduklerinde kendimi şöyle avutuyorum en azından bize hareket olup kilo veririz :)))))

Kızlar oğlum 25 mart dogumlu.iki parmağını emiyor.acıkonca hıc aglamıyor elini emiyor sürekli. Ben emzirmesem hic aglamıyo.çok uzuluyorum

Daha gitti dogum yapmadan hediyemi seçtirdi gittik pazarlık yaptık çeyrek altınlı bilezik istemiştim adam 1 haftaya hazır olur dedi kolye sipariş verdi kızımın adına gitti bi maaş fazla aldı bunlar için ama nerde naptın diyorum harcandı diyor sen söyledikce ben almayacagım diyor ya hediyeyi falan geçtim hala o dogumdan önceki doktora tek gidişim aklımda sen hamile karını nasıl taksiye bindirip gitmesine izin veriyosun ben erkek olacam buna izin vermem yokk bizim evliliğimiz bitti o kadar kavgadan sonra diyorum bak sütüm az zaten üzme nolur bi kaç ay sabret haksızda olsam diyorum adam bana vuruyor bitti bu iş gencim güzelim Allah a şükür bi görmüş geçirmişliğimde var ham değilim bana araba alırken ben çalıştıgım parayıda biriktirdim aldık kuzeninin karısı ev hanımı adam dogum hediyesi aldı aynı arabadan aynı yerde aynı maaşa çalışıyorlar benim hiç hiç hiç degerim yok

Demekki bu erkekler baba olunca ohhh elegimi eledim duvara astım rahatladım diyor hey allahım

Evlenmeden önce herşey farklıydı aynı kavgayı ederdik neredeyse aglardı karşımda barışırdık çiçekler hediyeler yemekler mesajlar ooooo evlendikten sonrada devam etti 1 sene ama sonra aile işleri işte

Ayy tabi çok sakin kızlarımız var canım, pudranın dediği gibi dışarı çıksam en rahat yoksa evde sürekli Kucak oynama zıplama istiyo. Valla 12 de kahvaltı edebildim.... oyun halısında, dönencede 1 dakika bile oyalanmıyo artık. Derdi sürekli döniyim sürüniim, yerde döndün tamam, anakucağında da döndün, annecim emerken kucakta nereye dönüyosun çığlık atmak hobisi zaten, resmen sesi kısıldı, Bi ara ağzını açtı açtı ses gelmedi

ztn cocugun oldumu daha kımseyı tanımazlar bndede hep varsa oglu ama ben kenara atıldım artık eskısı gıbı degılız hep kavga ama hepte kendi barışır hic uzulmem takmamda kendı bilir oglum yer benim ıcın varsa yoksa oglum

Kızlar dr.dan geldik ama kendi dr.umuz izinliymiş bu ay devlet hastanesinde çalışan tanıdık dr.a gittik... Farklı tartı olduğu için çok güvenmesemde 650 gr. Almış tospik bu ay 7.5 kilo olmuş. Göğsünü resmen tırnaklarıyla kaşıyo yavrucak, dr.umuz atopik ciltli olduğu için farklı bir nemlendirici kullandırıyordu sadece. Bide bu ara gece 3-4 kez uyanıyo, emmedende uyuyamıyo zaten onu da söyleyince ciltten alerji testi yaptıralım dedi. Ben sonuç veriyor mu, genelde doğru sonuç vermiyormuş dedim. Ciltte reaksiyon olunca çıkar dedi, zaten sümüklü kakalarda çok ama eşim istemedi yaptırmak. Sebep te biz oradayken köpek girdi içeri, Bi dolaştı, sonra güvenlik çıkardı. Zaten 10 günlükkende gitmiştik o Zaman'da tadilat heryer toz toprak diye memnun olmamıştı, bu kadar hijyensiz hastanemi olurmuş. Sanırım okuduklarıma göre diyet daha iyi Bi çözüm olucak.... Ek gıda da 6. Ayda başlama kararı aldık, halbuki dün bayram alışverişine çıkmışken Bi dünya ek gıda alışverişide yapmıştım

Meyve püreleri muhallebi evde mi yapmak lazim cnm

Kızlarımızda var diyorsın :))) Özelde ki doktorunuz kim canım.

çoçuk olduktan sonra degısmeyen erkek yok kafana takma şimdı kızının sana ıhtıyacı var her sese herşeye tıka kulagını eşinede belırlı bı zamana bırak düzelır belkı onunda bılmedıgın problmlerı vardır sakin bı anınızda oturup konusun neden boyle yaptıgını sor ama şimdılık zamana bırak vurması çok yanlıs tabıkı ama her evlılıkte ufak şeyler olmustur tabıkı ona prim verme ama hemen bitti deyıpde kestırıp atma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…