2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlarımızda var diyorsın :))) Özelde ki doktorunuz kim canım.
bizim sıpada aynı dönüp sürünme peşinde süreklı artık memede hiç dıkkatını çekmıyor ben zorlamadıkça aramıyor bıle etrafla ılgınenıyorlar artık bezini degıstırecem ben çevırıyorum o dönüyor oyuna cevırıyor işi

Kızlar oğlum 25 mart dogumlu.iki parmağını emiyor.acıkonca hıc aglamıyor elini emiyor sürekli. Ben emzirmesem hic aglamıyo.çok uzuluyorum
Emin misin acıktıgına?yani 4aydan sonra acıkma süreleri de 4saati bulabiliyomuş.ne guzel ya bizimkini oyalayamazsam 1saat zor duruyor
Parmak emen cocuk zeki olur derler o ma iyi. :]

Ayy bez değiştirme, giyinme zaten ölüm, hele bide kakalıysa o bez

Kızlar oğlum 25 mart dogumlu.iki parmağını emiyor.acıkonca hıc aglamıyor elini emiyor sürekli. Ben emzirmesem hic aglamıyo.çok uzuluyorum
Dert ettiğin şeye bak, acıkmaya kalmadan emziriyosundur sen onu yoksa acıksa ağlamaz mı hiç... Parmağı benim kızda çokemiyodu Bi ara, aman alışmasın limon sürelim edelim dediler, yaptırmadım tabi, sonra kendisi bıraktı. Gerçi şimdi de diş mi gelecekse eller nerdeyse beş parmakla ağızda

Canım bizde kanda baktırdık zaten kan degerlerine bakılacaktı doktor varsa kanda çıkar cilte çıkmaz demişti tahlilden sonra kan olayımız oldugundan pıhtılaşmayada baktı meger çatlak varmış şimdi onu tedavi edicez ben diyete devam

ayyy minicigimde catlak ne geziyormus kiyamam ben ona. ben kakada hic kan gormedim canim ama su cilt kurulugu gecmedi bi turlu... pul pul kuru alanlar var. bide bu ay cok huzursuzluk,uykusuzluk eklendi. sumuklu kakalarimizda var. ayy nasil yapcam diyet yaa, zaten esim diyette ben ne pisircem sen bayadir diyettesin dimi, nasil gidiyo?

bizimde üst katta hipodrom var sankii küçükte yok evlerinde en küçüğü 15 yaşında

Meyve püreleri muhallebi evde mi yapmak lazim cnm
Ben evde yapıyorum canm armut rendelyorum elma üzüm suyu veriyorum.. şeftalı alerji yaptı.. pirinç unundan muhallebi yapıyorum içine bazen gün kurusu koyuyorumbazen elma armut rendelyorum bazen sade yapıyorum zaten fazla yemiyo oğluşum iki üç kaşık ancak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…