2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yanlız o tarçınlı süt yagsız süt olmalı diye biliyorum hem acıktırmaz da şekerinide düzenler

Berdinc
içebilirsen keçi sütü iç inek sütünü önermiyor bizim doktor , keçi sütünün hazır satılanları içemiyorum , 2 güne bir sütçü getiriyor taze süt , kaynatıyorum koyuyorum soğuk içiyorum ,

ya bizim oğlan çok sinirli kızlar. çığlıklar atıyor yattığı yerde 10 dk yatmak istemiyor oyun halısıyla artık ilgilenmiyor hemen sıkılıyor sonrada sinirleniyor oyuncaklara olan gücüyle asılıyor ağzınada sokmak istiyor tabi.
sabah 7.30da evde bi çığlıklar komşular gelecek sus oğlum demekten bi hal oldum :) ağlamaya başlayınca bırak ağlasında yapmıyoruz alıyoruz hemen kucağımıza ama susması 5 dk sürüyor.
neden böyle agresifleşti anlamadım normalmi sizce

Buyume atagidir belki canim. Ya da dis ya da gaz ya da sadece giciklik yapiyordur kim bilir :))

Sizinde dişlerden olabilir ,,,
Bizdede oluyor ARada,

Yok canim bizimki sadece koyu renk olmadi.onun disinda da bi degisiklikler oldu.

Tostikdana
Hepsi aynııı birkaç ay daha sabret , ufaklık biraz anlamaya başlar sakinleşir, bizlerde kendimize bakamaya başlarız, takıp üzme kendini hayatından zevk almaya bebeğini büyültmeye odaklan şu aşamada, ufak ufak düzene giriyoruz , kendini Toparla kontrolü eline al, kendine bakmaya başla , bi allık bi ruj ufak bi tebessüm kendin ve bebeğin için, kendine gelip onu umursamadıpını fark edecektir işte ozaman dank eder kafasına ,,,

Canim
sürekli burnunu ıslak tutmaya bak o zaman cok rahat ediyorlar geçmiş olsun

Kız güldürdün beni :)) bende de var tamam bak düzeltiyorum kendimi bu seferde azıtıyor kendince yaptıklarını yazıyorum gün içinde ev haliyle dagılıyo bizimkinin gündüz uykusu yok denecek kadar anca ben basında beklemeliyim ki uyandımı uyutum hemen hele huysuz kalktıysa zaten Alah yardımcım olsun geliyo dagınıklıgı düzeltiyo yemek yiyoruz telefonu alıyor sürekli iş konuşmalar birde meşhur lavabosu var girdimi 1 saat çıkmıyor kız aglıyor şunu verirmisin dediğimde ee ben yokken nasıl yapıyodun şöyle böyle en çok anasının yaptıgı birde hamileliğim de bana davranışları zoruma gidiyor bir hediyeee bir çiçekte mii alamazdııı ilk yıl çok güzeldi çiçeksiz gelmez di aldıgı bütün çiçekleri kuruttun kaldırdım onun bana verdiği degere bakarmısın etrafımdakiler fır dönüyor bu hastaneye gidicez deyince bende mi geleyim diyor Rabbim kızıma güzel kaderler yazsın cümlesine

bi kere 2 aylıkken benden bebeğime hastalık geçti. dr a götürdük hava verdiler iyileşti. bence dr a götür

Ahh canım ahh bunları anlayacak bi adam degil ben en basında yaptım bana göre degildi göremedim şimdi patlak verdi işte açıkcası benimde içimden gelmiyor ona bişeyler yapmak bana kafayı yemiş gözüyle bakabilrisin ama gidip birini bulsa da bende agzına edip bassam tekmeyi heryerde beni suçlu göstermek gibi bi özelliği var napayım Rabbim kızıma saglık versin benim herşeyim kızım artık onun için herşey

Canm benm oğlumda 2 aylıkken memeyi istemiyordu sadece uyurken emiyordu her yolu denedim olmadı bikaç gün h mama vermedim uyurken emzirdim uyanıkken aç kaldı iki gün sonra emdi biraz vicdanszlık gibi gelebilir ama onun için sonuçta.. sonra 4 aylıkken yine emmedi yine bikaç gün mama vermedim yine emdi.. yani bebekler reddedebilşyolar sen yinede pes eteme ayrıca makina 200cc süt çıkarıyodur bebeğin emse daha çok çıkar.. ek gıda olarakta önce tattırarak başla istersen 3 kuralıyla (ben uygulamadım) istersen yavaştan birer kaşık arttırarak meyve püreleri ve yoğurt, muhallebi verebilirsin.

Ne yazıkki erkekler çocuktan sonra değişiyolar fazla yada az mutlaka bi huyları değişiyo ne diyim Allah yardımcın olsun Rabbim kimsenin evine huzırsuzluk vermesin bizede inşallah..

pisgor ilişki sonrası kan gelmesi bende de oldu hem de her seferinde. Kadın doğuma gitmek istemiyorum onun yerine ilişkiden kaçıyorum. Eğer gidersen sonucu yazarsan sevinirim.
Gidicem ama bayram ertesine yer bulabildim tamam yazarım tabi.o muayeneyi ben de hic sevmiyorum ama eger icerde yara varsa cok önemli.iliskide bulunmamak lazımmış zaten.simdiden randvu al bence hazırda dursun.kurtulamadık şu işlerden

dişi çıkıyor olmasın ya da karnı bi yeri ağrıyordur. yoksa niye bu kadar agresifleşsin ki
evde sıkılmışta olabilir dışarı çıkar temiz hava alsın biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…