2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Alin size bir degisim daha:))
Concondu degilmi?
Masallah kuzucuga,azcik zayiflasin annesi birseycik olmaz zaten gurubumuzun tosuncuklarindanmis kendileri:KK56:

Benim buyuk oglumdada olmustu cbm.
Dr.asi dagilmamis pamuga kolonya dokup ovusturun demisti bilgin olsun.

Uzerinde 4.aydan itibaren yaziyorsa sıkınti olmax ona dikkat etmek lazim.
Bazilari 6.aydan itibaren yaziyor.

Ahanda bizim sipayla ayni dogan bir fistik.
Bizimkide 28 mart.6.800 boyda 64.5

Evet cnm asi olali 1 ay oldu halen kizarik.
Buda asinin tuttuguna isaretmis.
:) Aynen arada değişiklik iyidir

Kızlar sanırım gıda zehirlenmesi gibi bişey oldum. :KK43:

Akşam üstü meşhur bir tavukcuda tavuklu sandviç yemiştim eve gelincede triliçe yedim. güya bugün gece eşim çocuğa bakıcaktı ben uyucaktım. Yattım karnıma kramp girmeye başladı sonra ter boşandım baya. Kalktım önce ufak bir çıkardım dolandım tekrar geldi ve yarım saat boyunca wc de çıkardım. Ayrıca birde ishal oldum. Hayatımda böyle olmamıştım. Boğazım tahriş olmuş şişmiş gibi ağrıyor.

Aman diyim dışarıda tavuk yemeyin 1 senedir yemiyordum hamilelikte tiksinmiştim bugün yedim olana bakın.

Süt sağmıştım çıkarmadan önce verip vermemekte kararsız kaldım verilebilirmiş süte geçmezmiş.

Sünnetimizi olduk şimdilik biraz huysuzluk var. Doktorumuz pansuman yapmamız için krem verdi bide şurup verdi şimdilik onu kullanıyoruz 7 gün sonra banyo yaptır 20.gün kontrole getir dedi. Sanırım acısı var emmeyi reddetti. Şu an annem sallıyor bakalım yatıyor umarım hemen iyileşir yavrum. Onun pipisi kesilirken sanki benden bi parça aldılar :KK43:
Tatlım çok geçmiş olsun.
Acılarından emmek istemiyorlar. Benimki de 4 saat emmedi. Sonra emiyor ama merak etme. Bizim de annene babane seferber olmuştu avutmak için.onun acı çekiyor olması da çok üzücü ama mecbur olacak bi sünnet...

Çabucak geçsin zaman da iyileşin.

Banyoyu 4.gun yapmıştık biz. Hem ödem azaldı. Hem yaralar duzeldi. Küvetinin içine oturdu 10 dk.

Bu arada dikişli mi ? Nasıl oldu?

Akşam üstü meşhur bir tavukcuda tavuklu sandviç yemiştim eve gelincede triliçe yedim. güya bugün gece eşim çocuğa bakıcaktı ben uyucaktım. Yattım karnıma kramp girmeye başladı sonra ter boşandım baya. Kalktım önce ufak bir çıkardım dolandım tekrar geldi ve yarım saat boyunca wc de çıkardım. Ayrıca birde ishal oldum. Hayatımda böyle olmamıştım. Boğazım tahriş olmuş şişmiş gibi ağrıyor.

Aman diyim dışarıda tavuk yemeyin 1 senedir yemiyordum hamilelikte tiksinmiştim bugün yedim olana bakın.

Süt sağmıştım çıkarmadan önce verip vermemekte kararsız kaldım verilebilirmiş süte geçmezmiş.
Çok geçmiş olsun sana da.

Tatlım çok geçmiş olsun.
Acılarından emmek istemiyorlar. Benimki de 4 saat emmedi. Sonra emiyor ama merak etme. Bizim de annene babane seferber olmuştu avutmak için.onun acı çekiyor olması da çok üzücü ama mecbur olacak bi sünnet...

Çabucak geçsin zaman da iyileşin.

Banyoyu 4.gun yapmıştık biz. Hem ödem azaldı. Hem yaralar duzeldi. Küvetinin içine oturdu 10 dk.

Bu arada dikişli mi ? Nasıl oldu?
Canım dikisimiz var. Ama diyorum keşke sünnet olmasaydı ağlamaktan sesi gitti yavrumun şu an çok ağlıyor :KK43:

Gecmis olsun canim.

Tots and more canım sitenin adı, sertifikayla gönderdiler. Senin kuzuya baban bakıyomuş geçen gün okudum. Maşallah ne güzel dede. Benim ki Bi saat bakamaz valla, kıymetini bilsin huysuzluk yapmasın o dedeye yaa kıyamam :) benim kuzu bugün sürekli şikayet mokurdanma halindeydi, kolyeyi takmadan çıkmıştım. Sonra akşam kolyeyi taktıktan sonra bayaa neşelendi, oynamaya başladık ama bilmiyorum, kolyeden böyle bir mucizede beklemiyorum tabi de umuyorumda etkisi vardır...
Dedeyi annesi sanıyor herhalde diye düşünüyorum bazen :) onu görünce attığı kahkahaları kimseye atmıyor kıskanmıyor değilim hani :p
Allah bin kere razı olsun babamdan dar zamanımda yetişti öyle sıkışık bir durumdu ki bırakacak kimse yoktu bakıcıda yoktu çünkü ilçeden ev kiraladık bilmediğimiz yer. Hakkını ödeyemem yani. Her eve lazım dede :)

Sünnetimizi olduk şimdilik biraz huysuzluk var. Doktorumuz pansuman yapmamız için krem verdi bide şurup verdi şimdilik onu kullanıyoruz 7 gün sonra banyo yaptır 20.gün kontrole getir dedi. Sanırım acısı var emmeyi reddetti. Şu an annem sallıyor bakalım yatıyor umarım hemen iyileşir yavrum. Onun pipisi kesilirken sanki benden bi parça aldılar :KK43:

Gecmis olsun
Gozunuz aydin olsun..
Allah sifa versin hemen iyilessin kuzucuk..

Gecmis olsuuunnn

image.png
Kızlar benim için bazen büyük sorun olan "kaç kat giydirsem"sorusuna yanıt buldum :) sizlede paylaşmak istedim

Geçmiş olsun

A after_before cok gecmis olsun.Tavuk zehirlemesi fenadir bilirim malesf:KK43:(
Hele o karina giren kramplar dayanilmaz resmen.Ama sutten gecmez uzulme.Bendr zehirlenmistim ama emzirdim sukur gecmedi:KK43:(

dilaraokan dilaraokan gecmis olsun sizde atlattiniz masallah.Darisi bize olsun.Gerci ben hemen dusunmuyorum 1.5 yasinda olmustu abimiz yigitide oyle istiyorum kismetse.

Eki Görüntüle 1881116 Kızlar benim için bazen büyük sorun olan "kaç kat giydirsem"sorusuna yanıt buldum :) sizlede paylaşmak istedim

Artik havalar serinledi cnm.mevsim olarak ta sıkıntili.Ince giydirsen olmaz kalin giydiraen olmaz.
Ben gunduz evde ustte kisa kol penye altta uzun pijama esofman ayakta mutlaka corap giydiriyorum.
Gecede uzun tulum giydirip penye battaniye ortuyorum.
Disari cikarken uzun pantolon ustte uzun kollu tisort ve yanima mutlaka yelek aliyorum sapkali tabiki.
Aniden ruzgar cikabiliyor.

A after_before cok gecmis olsun.Tavuk zehirlemesi fenadir bilirim malesf:KK43:(
Hele o karina giren kramplar dayanilmaz resmen.Ama sutten gecmez uzulme.Bendr zehirlenmistim ama emzirdim sukur gecmedi:KK43:(

dilaraokan dilaraokan gecmis olsun sizde atlattiniz masallah.Darisi bize olsun.Gerci ben hemen dusunmuyorum 1.5 yasinda olmustu abimiz yigitide oyle istiyorum kismetse.
Çok sağol canım darısı senin minigine olsun inşallah

hayırlı ve geçmiş olsun canım.
sende mi pişman oldun yaptırdığına ozaman bu dönemde yaptırmamak lazım.
Kıyamam kuzuya çarçabuk iyileşir inşallah
Çok pişmanım hemde canım gerçi ben mecbur olduğum için yaptırdım bizim pipi ucumuz dardı doktorumuz bi an önce olmalı dedi. Ama sizin bi mecburi durumunuz yoksa şu an yaptırmayın derim

X