2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bnde aynı durumdayım canım ağda yaptırıyor artk 1 haftada çıkıyo çok canımı sıkıyor bu durumu doğumu düşününce bide
Evet canım ya benım bacaklarımda pek tüy olmaz şimdi cok erken cıkmaya basladı benımde canımı sıkıyo ama onlar iyi olsunda cekcek derdımız bu olsun napalımo_O:KK43:

Benim dün akşam kanamam oldu telaşla doktora gittik bebek iyi dedi Çevresinde değilmiş kanama iğne vuruldum hala acıyor soluma oturamıyorum hep yatacakmışım bol su içeceğim miniği gördük kalbini gördük Pır pır ya :KK200:resmen önce ömrümden ömür gitti o hastane yolu uzadı sonra bebeği görünce okadar duygulandım okadar sevindim ki ordaydı bi sorun yoktu kalp sesi duyulmadı ama gördük randevum salı günü ozamana kadar duyulur dedi doktorum :) bebeğim jöle gibi Şeffaf gibi daha çok minikler ya 0.51 cm başı kalbi belirgin ama ilk defa gördüm salı günü tekrar buluşucaz çok şükür :KK54:

Canım benim 6.haftsnın sonlarına doğru başladı şu an 9.haftadayım ve 15 gündür berbatım inşallah senin bulantısız geçer tatlım
Allah yardımcın olsun tatlım umarım kısa sürede iyi hissedersin kendini. en önemlisi de bebişlerimiz iyi olsun da canım. teşekkür ederim :)

Kızlar lütfen bana yardımcı olun,2 gün önce çok bulantim vardı dun azaldı bugün hic yok göğüslerinde hassaslasma azaldı bebegime bisey mi oldu ki,herhangi kanamam lekelenmem yok ama progestan kullanıyorum.bugün doktorum doluymuş.pazartesi gidecem o zamana kadar lütfen beni rahatlatin ya çok korkuyorum.

Benim de degisiyor belirtilerim gunden gune. Hic kendini stres yapma bosuna :)

Selam kızlar Allah nasipederse bende nisan annesi olcam 8+2 yim bugün dün kasık ve bel ağrısından doktota gittim kese etrafında kanama varmış bide koca bi iğne vurulup progestan ilacı aldım şimdi evde kaskatı uzanıyorum doktor 1 hafta hep yatış verdi kalkmadan.. inşallah bebeğime bişi olmaz dün kalp atışını görünce o kadar rahatladmki.. Allah sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin inşallah..

Benim dün akşam kanamam oldu telaşla doktora gittik bebek iyi dedi Çevresinde değilmiş kanama iğne vuruldum hala acıyor soluma oturamıyorum hep yatacakmışım bol su içeceğim miniği gördük kalbini gördük Pır pır ya :KK200:resmen önce ömrümden ömür gitti o hastane yolu uzadı sonra bebeği görünce okadar duygulandım okadar sevindim ki ordaydı bi sorun yoktu kalp sesi duyulmadı ama gördük randevum salı günü ozamana kadar duyulur dedi doktorum :) bebeğim jöle gibi Şeffaf gibi daha çok minikler ya 0.51 cm başı kalbi belirgin ama ilk defa gördüm salı günü tekrar buluşucaz çok şükür :KK54:
geçmiş olsun canım inş bir daha olmaz

X