2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
oyy güzelim benim yaa çok güzel Bi haber oldu bu gun dün bnde kolay normal doğum hikayelerinde ikiz doğuran birini okumuştum inşallah seninde sağlıklı hamileliğin kolay mı kolay doğum hayırlı evlatların olsun inşallah canım hiç korkma Allah yardım eder elbet bizi bırakmamana da ayrıca sevindim :KK66:
Aaaamiiinn

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.9+1 günlük hamileyim ancak 13 gün oldu raporluyum düşük tehlikem var evde yatıyorum.bebeğim kesenin içinde alt tarafa yerleşmiş doktorum ortalarda olması gerekli dedi Protestan verdi yatman gerek dedi.ilk 10 günde hiçbir değişiklik olmadı 2.ci 10 gün raporumu uzattı aranızda böyle birşey yaşayan varmı yardım rica ediyorum..

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.9+1 günlük hamileyim ancak 13 gün oldu raporluyum düşük tehlikem var evde yatıyorum.bebeğim kesenin içinde alt tarafa yerleşmiş doktorum ortalarda olması gerekli dedi Protestan verdi yatman gerek dedi.ilk 10 günde hiçbir değişiklik olmadı 2.ci 10 gün raporumu uzattı aranızda böyle birşey yaşayan varmı yardım rica ediyorum..
Bende 9+1 im canım hiç böyle bir şey duymadım benim içeride kanama alanı var dedi banada Progesteron verdi yatıyorum zaten bulantıdan hiç kalkmıyorum daha neler duyacaz Allah bebeklerimizi bize bağışlasın bana Dr Um Bebeğin yeriyle ilgili hiç bir şey demedi

Kizlar benim bulantım falan yok ama yemeklerden tiksiniyorum özellikle et yiyemiyorum ancak dışarda olursa falan kendimi meyve yoğurt bide salata ile doyuruyorum çok üzülüyorum ama yinede çok şükür

Günaydın hanımlar bu sabah doktora kontrole gittim de bikaç hafta önce çok kısa kanamam olmuştu ultrasonda bi Açıklık gibi bişey gördük proluton depot adında bi iğne verdi doktor. Aranızda aynı iğneden alan oldu mu
Banada vuruldu cmnm düşük tehlikem vardı benimde 4 gün oldu üstüne oturaamıorum :) ama kanamayı hemen kesio etlkili bi iğne çokgeçmiş olsun

X