2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ne kdr bilimsel biomiyorum ama erkek bebek bekleyen annelerde tuylenmede artis oluyor diye duymustum
Bakalım canım valla bılmıyorum 1 ay sonra ögrenırız ıns kayıbım kızdı ve onda öyle bır durum olmadı gercekten artık cınsıyet degısıklıgınden mı her gebelıgın farklı oldugundan mı bılmıyorum saglıklı olsunda inş cinsiyet önemli degıl

Günaydın hanımlar bu sabah doktora kontrole gittim de bikaç hafta önce çok kısa kanamam olmuştu ultrasonda bi Açıklık gibi bişey gördük proluton depot adında bi iğne verdi doktor. Aranızda aynı iğneden alan oldu mu

Günaydın hanımlar bu sabah doktora kontrole gittim de bikaç hafta önce çok kısa kanamam olmuştu ultrasonda bi Açıklık gibi bişey gördük proluton depot adında bi iğne verdi doktor. Aranızda aynı iğneden alan oldu mu
Daha dün gece vutuldu banada çok yakıyo ya üstüne yatamadım. Bnmde kese etrafında kanama görüldü şimdi yatıyorum sırt üstü

Hmm inşallah bir sorun çıkmaz azıcık korktum sanki. Benim kanamam da yoktu böyle olunca biraz şaşırdım da
Benmde kanamam yok canm sadece kese etrafında görüldü bende en az senin kadar korkuyordum ama hersey Allahtan o dilerse kanama dahi olsa bebeklerimiz gitmez.. sende iğneni vurul yat dinlen hiç yorma kendini bide çok su iç

Günaydın kızlaarr
Bugün öğrendim ki ikizlerim olacakmıııışşşş :nazar::KK49::KK31::KK9:
Aaa super bir haber bu
Benim dün akşam kanamam oldu telaşla doktora gittik bebek iyi dedi Çevresinde değilmiş kanama iğne vuruldum hala acıyor soluma oturamıyorum hep yatacakmışım bol su içeceğim miniği gördük kalbini gördük Pır pır ya :KK200:resmen önce ömrümden ömür gitti o hastane yolu uzadı sonra bebeği görünce okadar duygulandım okadar sevindim ki ordaydı bi sorun yoktu kalp sesi duyulmadı ama gördük randevum salı günü ozamana kadar duyulur dedi doktorum :) bebeğim jöle gibi Şeffaf gibi daha çok minikler ya 0.51 cm başı kalbi belirgin ama ilk defa gördüm salı günü tekrar buluşucaz çok şükür :KK54:
Off herkesde kanama oldu yedigimiz yiceklerdenmi anlamadim gitti dinlen bol bol siki siki tutunur bebis
Selam kızlar Allah nasipederse bende nisan annesi olcam 8+2 yim bugün dün kasık ve bel ağrısından doktota gittim kese etrafında kanama varmış bide koca bi iğne vurulup progestan ilacı aldım şimdi evde kaskatı uzanıyorum doktor 1 hafta hep yatış verdi kalkmadan.. inşallah bebeğime bişi olmaz dün kalp atışını görünce o kadar rahatladmki.. Allah sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin inşallah..
Gecmis olsun su 3 ayi hayirlisi ile atlatsak
Sen yazinca adini hatırladım ignenin ben vuruldum ilk hamileligimdede 3gunde 1 vuruldum bu kanamada tatilde olunca farklı dr.a gittim ne igne ne ilac verdi dusucekse faydasi yok dedi kanamam devam etti surekli olunca igneyi verdi 1 kez vuruldum kanamam bir daha olmadi demekki igne etkiliymis

Hastaneden geldik mercimeğimi gördüm kalbı 180 atıyor :) Boyuda uzamışş 1.7 cm çıktı kuzum :) Normalde 7+4 ama ultrasona göre 8 dedi doktor şimdi ben neyi baz alıp hesaplicam ? Bir daha ki randevum 3 Ekim :KK200: 2 li testi 3 ekimden sonra yapacağız dedi .:anneadayı:

Aaa super bir haber bu

Off herkesde kanama oldu yedigimiz yiceklerdenmi anlamadim gitti dinlen bol bol siki siki tutunur bebis

Gecmis olsun su 3 ayi hayirlisi ile atlatsak

Sen yazinca adini hatırladım ignenin ben vuruldum ilk hamileligimdede 3gunde 1 vuruldum bu kanamada tatilde olunca farklı dr.a gittim ne igne ne ilac verdi dusucekse faydasi yok dedi kanamam devam etti surekli olunca igneyi verdi 1 kez vuruldum kanamam bir daha olmadi demekki igne etkiliymis
Valla bu ikinci kez tehlikeye girdim ilk 4 haftalıkkende yatırdılar tehlike var diye şimdi yine Rabbim yardımcımız olsun şu 3 ay gecene kadar sırtımız hep yerde olmazsa iyi:KK49: minik fasulyeme değer tabikideoda annesine biraz sıkı tutunsun artık:KK68:

hay maşallah canım yaa çok sevindim ilk kez mi gittin doktora acaba yoksa kese için yeni mi gitmiştin :KK74: :KK36:
Yok canım ilk değil. İlk gittiğimde tek keseydi. İkinci gittiğimde 2 kese göründü, ama doktor gelişmeyenilir dediği için kimseye söylemedim. Bugün ikisinin de kalp atışlarını gördük çook şükür. İnşallah hamileliklerimiz güzel geçer.
Bu arada kısmetse mart annesi olacağım gibi ama bu topikte kalmayı düşünüyorum :KK54:

Yok canım ilk değil. İlk gittiğimde tek keseydi. İkinci gittiğimde 2 kese göründü, ama doktor gelişmeyenilir dediği için kimseye söylemedim. Bugün ikisinin de kalp atışlarını gördük çook şükür. İnşallah hamileliklerimiz güzel geçer.
Bu arada kısmetse mart annesi olacağım gibi ama bu topikte kalmayı düşünüyorum :KK54:
oyy güzelim benim yaa çok güzel Bi haber oldu bu gun dün bnde kolay normal doğum hikayelerinde ikiz doğuran birini okumuştum inşallah seninde sağlıklı hamileliğin kolay mı kolay doğum hayırlı evlatların olsun inşallah canım hiç korkma Allah yardım eder elbet bizi bırakmamana da ayrıca sevindim :KK66:

Bişey yoktur canım emın ol artık vucudun yavas yavas gebelıge alısıyor hormonlara alısıyor hergun cok belırtı olucak dıye bısey yokkı kötüyü düşünüp kendını de bebegıde strese sokma canım paZartesi görüp rahatlarsın inş

Saol cnm inş dediğin gibidir,ikinci kızımdan önce bi kurtajim bi dusugum olmuştu o yüzden korkuyorum.

Hastaneden geldik mercimeğimi gördüm kalbı 180 atıyor :) Boyuda uzamışş 1.7 cm çıktı kuzum :) Normalde 7+4 ama ultrasona göre 8 dedi doktor şimdi ben neyi baz alıp hesaplicam ? Bir daha ki randevum 3 Ekim :KK200: 2 li testi 3 ekimden sonra yapacağız dedi .:anneadayı:
Maşallah minige canim sat.i baz aliyorsun benim oglumda hep ondeydi 2 hafta ama 38+1 gunlukken dogum yaptim

Bende buyuk olasilikla martin ortasinda dogum yapicam canim ama son adete gore 1 nisan cikinca bu topige gelmistim :KK54:

X