2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
aynıyız bendeki dertleri saymışsın benimde oğlum var 2010 lu onunda istekleri bitmiyor sadece farkımız görümcem yok veee ben işe başladım

erkek anaları sizlere bizlere iş düşüyor!
bakın hepiniz dert yanıyorsunuz. erkekleri yetiştirmek konusunda umarım bu zamanlarınızı unutmadan detaylı davranırsınız. iş yaptırıp, yardım etmeyi öğretirsiniz. şükür eşim yardım ediyor yoksa terelelliydim, gerçi şuan bile terelelliym. ailelerden hayır yok. yardımcı vb de alamayız tek eşim çalışıyor zaten lüzumsuz maddi yük.

hangi yoğurt makinesini kullanıyorsun canım. memnun musun? bende almayı düşünüyorum

bı ıkı gundur ozellıkle gecelerı uyumamak için dırenıyor bızımkı normalde en çok 2 kere uyanırdı sabaha kadr şimdı uyusada saat bası uyanıyor huysuzluk tavanda artı gun boyu salya tukuruk çok fena arttı o kadarkı dişlerı kasıyacak dıye dudaklarını kanatıyor sanırım diş çıkaracagız anne olmak ne zormussssssssssssssssabaha kadar dansssssssssssss

Aynen degisiklik oldu mu anlıyoruz.atesi takip ediyorum olmadı götureyim ben de.sagolasın

C coznur galiba ben sizin kadar pozitif değilim ama çok takdir ediyorum sizin bu duruşunuzu. Kendimi yetersiz eşimi ilgisiz görüp karamsarlığa kapılıyorum. İnşallah bu geçici bi süreçtir.

Aynen 5 dk biraksam çocuk aglasa ne var kızım ne istiyosun ne ağlıyosun diyo tv nin karşısına koyuyor. Ben de gün içinde tv açmadan meşgul etmeye çalışıyorum en azından işten gelince biraz ilgilensin ben de biraz iş yapayım istiyorum ama nerdeee. ..

aynıyız bendeki dertleri saymışsın benimde oğlum var 2010 lu onunda istekleri bitmiyor sadece farkımız görümcem yok veee ben işe başladım

Allah yardımcın olsun canım iki çocukla hiç düşünemiyorum. Görümcenin olmaması çok iyi ama cidden uzaktan bile sinir bozuyor.

erkeklerın bı çogu oyle takma kafayaa bende verıyorum bızımkıne 5 dk bıle bakmıyor bahane uretıyor hemen bende durmuyor yok çırpınıyor yok senı arıyor fln fılan akşama kadar yoruluyorum deyıp ustune gıdıncede başlıyor ben akşama kadar çalısıyorum benden ne ıstıyorsun elın işinde kosturuyorum akşam rahat vermıyorsun ben sızın içnb çalısıyorum hemen haklı çıkartma çabaları desemkı evde iş yapamıyorum yapma dıyor :))) sadece ogluma bak dıyor ama oylede olmuyor bunalım geçırıyor ınsan eve bakınca bıde bızım ogla maşallahı var 4 ay 8800 çıktı tartıta şimdı nasıldır bılmıyrm akşama kadar kucakta kollarım kopuyor babası gelınce verıp az kaçayım dıyorum ama oda en çok 5dk sonra gerı yıkıyor başıma

4. ay sendromuna hoşgeldin. biz 10 gündür öyleyiz ne zaman düzelecek bilmem şafak karanlık :))

polarisss sana yardım etmeyen kocaya yemek mi yapıyorsun bide?? Ben ne yemeğini yaparım ne çamaşırını yıkarım ne ütüsünü yaparım. ki bunu uygulamışlığım oldu sonra akıl geldi başa. Bilmem kaç liraya yeni aldığı açık renk pantalonunu kotla atıp maviye boyatınca '' ne var ev işinde bende yaparım '' demeyi gördü :))
Hiç acımam ordan burdan yesin kirli kırışık gitsin işe. gaddar olmak lazım. bizde insanız bebeler kolay değil mahvediyorlar bizi üstüne bide hıyarlığın lüzumu yok

ek gıda veriyorsan su ver günde 10-20 cc anca içiyor yalın içmiyor itiyor suyu ama veriyorum az da olsa ek gıda almaya başladığından beri
Yok canım ek gıda almıyor sadece anne sütü ama bilmiyorum süt ürünleri tüketmiyorum ya psikolojik olarakmı yoksa cidden sütüm mü azaldı bilemiyorum

aminnnnnn:)

Sssssssssss leri görünce eski adım geldi aklıma

Dusundugun kadar kolay bukadar pozitif dusunur olmadim kiz bendee
5 senelik evliyim biri 4 yasinda digeri 4.5 aylik iki bebis var rabbime sukurler olsun..
Adam ayni her gun istisnasiz hergun annesine ovgu yagdiriyorum cok iyi yetistirmis diyee
Bende kizmakla uzulmekle bisey elde edilmedigini gordum
5 yilda az biraz yontulabildigi kadar yonttum
Calismalarim hizla devam ediyor pes etmiyceemmm azimle s...an kayayi deler hedef sozum ahahahahahah
Oglumada bulasik ev temizligi toz alma ben utu yaparken oda oyuncak utu ve masasiyla utuyapar evet ogluma utu ve utu masasi oyuncagi aldim
Evet oyuncak vileda seti aldim
Bulasiklari makineye koyar o yamuk koyar yanlis koyar ama ben ona tesekkur ederum arkasindan tekrar yerlestiririm ama o yapar ve yapmasi gerektigini bilir
Masadan tabagini almadan kalkmaz gibibibi
Demem oki sekerim en buyuk sebebim cocuklarim pozitif olamkta
Yoksa koca kisisi isten gelir yemekte ne var
Yer sirada ne var
Cocuk durmazsa tutusturuyorum eline max 10 dk 11. Dk ne hikmetse beni ozluyor cocuk ahahahah
Pozitif olmak sana vebebisine iyi gelicek..

Kizlar erleklerden isteyeceksiniz aman onlar anlasin bilsin derseniz kusura bakmayinda havanizi alirsiniz.
En mulayim en dusunceli erkek olsun istemezsen anlamaz bilmez.
Onlardaki mantik ben calisiyorum eve geldim isim bitti artik dinlenme zamani.
Sakince guzelce buyurmak gerekiyor malesef.
Benim esim saolsun her iste yardimci cocuklara bakar amaaaaa demezsem aslaaa aklina gelmez.
Heleki ben evdeyim nasilsa ben yaparim o dinlensin derseniz daha cooook beklersiniz dusunceli olmalarini:))

Selamünaleyküm hanımlar..Benim minik kızım hastalandı,doktora henüz götürmedik,sizlere sorayım öncelikle..Burun akıntısı-hapşuruk,balgamlı öksürük var,özellikle öksürürken acıyor ki,ağlayıveriyor..11 Nisan doğumlu bu arada..Ne verilir ki şurup olarak,ateş yok şimdilik..

Aynı derdim var ateşi yok,öksürüyor,burnuna deniz suyunu damlatıyorum acılsın diye.bir de calpol yerine parol almıştım onu verdim bugun 4saat arayla.keyfi fena degl simdilik,gecmezse doktora götureyim az daha beklim antibiyotik dayamasınlar diyorum

Ben de henüz hiç şurup vermedim,aynen antibiyotiği direkt verirler diye korkum var,çünkü büyük ihtimalle tahriş oldu boğazı..Bakalım yarın nasipse doktora götürebileceğim..iyileşir mi diye bekledim şimdiye kadar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…