2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizimki cok korkak musluğu açtığımda bile irkiliyor. Arkaya doğru meyil etsin ağlıyor üzülüyorum neden bu kadar korkuyor
Benimki de öyleydi canım hapsirsak aglardi korkudan, ani seslerin hepsine iki kolunu açıp sicrardir (musluk örneğindeki gibi saçma şeylere bile ) şimdi %80i gitti 5 ay dolmak üzere. 3. Ay da doktor a sormuştum bu hersey e sicriyo korkuyo die. Büyüyünce geçer demişti :) geçti hakkaten . Sende merak etme zamanla geçiyor

Inşallah geçer 4 aylik benimki de. Korkunca bir de kafasını yaslayıp bekliyor ki onu telkin edeyim

Sagol canim cumle meleklere rabbim sifa versin
Senn kuzunda iyilessin
Bende dikisli sunnete saskinim valla yazik kuzulara..

Valla dikis yoktu bizde
Bardak falankullanmadik
3. Saat hersey eskisi gibiydi gun degil 3saat sonra hemdee??
Anlamadim bendee
Ee her pipi farklı :))
Pipilerin derdi bitmez :))
Ahh ahh bende hemen yaptıracaktım 40 ı çıkınca şu üfürüm yüzünden kaldı. Napalım sağlık olsun demekki vakti değilmiş fazlada heveslenmemek lazımmış hayat ne getirecek belli değil

Anlattıklarına aynen katılıyorum bizde de vaziyet bu hale geldi. Neden böyle sacma sapan oldu gece uykusu anlamadım gitti
Yalnız olmadığımı görmek bir nebze rahatlattı. Çünkü kafamda kurmaya başladım. En azından olağan bir süreç olduğunu gördüm. Yarın doktorada anlatacam durumu.
1 çay kaşığı calpol verdim gece uykusuna geçmeden önce bakalım rahatlatacak mı

Kızlar bizde doktordan geldik genel muaneydi az kilo almış dedi ben dedim şeftali versem olurmu mevsimiyken az az vereyim mi dedim ver dedi tadımlık isterse yedirirsin yoksa zorlama dedi alerji için test yapılacak kan testi kanı vermişken herşeyine bakılacak demir troid falan filan eger alerji degilse kakadaki kanı mutlaka arastırmalıyız dedi

Kızlar facede alerjiyle yaşam platformu var
Kimisinin kakada mukus kan kimisi ciltte egzama kimisi kilo alamama belirtileri kimisinde hızursuzluk. Geçen biri yazmıştı ilerde tepkiler agırlaşıyormuş malesef ozaman bebegede diyet yaptırmak zorlasıyormus tadını aldıktan sonra şimdiden peşine düşmek en mantıklısı ve bu alerji olayı o kadar arrttı ki nedeni dogal bişey kalmadı artık rabbim dermansız dert vermesin amin

Arkadas bu cocuklarin cani ne isterrrr.
Gecenin 1 i olmus buyuk uyumaz hikaye ister kucuk mizir mizir uyumak istemez(
Gelde esinle bas basa zaman gecir nerdeeee( Kac gecedir soyle bir basbasa kalamadik arkadas sizip kaliyoruz bu sipalarin yaninda(

Hmm bilmiyorum bizim hemşire normal ateş yapması dedi 2ay da yaptı die bünyeden mi bilmiyorum ama düzeldi çıkmadı gece ateşi mışıl mışıl uyudu çok şükür doktora da bi sorayım bklm ne dicek

Biz de iyiyiz her zamanki gibi koşturmacalar devam ediyor :) ya denize gitmek için neler vermezdim iznim bitti ise döndüm 1 aydır. Kızım ben evde yokken huzursuz oluyormuş cok üzülüyorum.

Arkadas bu cocuklarin cani ne isterrrr.
Gecenin 1 i olmus buyuk uyumaz hikaye ister kucuk mizir mizir uyumak istemez(
Gelde esinle bas basa zaman gecir nerdeeee( Kac gecedir soyle bir basbasa kalamadik arkadas sizip kaliyoruz bu sipalarin yaninda(
Valla allah kolaylik versin arkadasim. Bende 1 tane uykusuzluk mahvetti bizi. Bu gece 12 de kalkmis oyun istiyor 2.30 a kadar uyutamadik. Eee sonra 2.30 da uyudu ama sirtini sivazlayarak, elimi cektigim an uyandi 4 te. Ne zormus ya cocuk buyutmek. Annemin kiymetini bir kez daha anladim anne olunca.Esimle kardesiz zaten nerdeyse 1 senedir. Ne zaman basbasa kalsak bizimki hemen mizirdanip uyaniyor. Anliyor mu ne :))

Çok sağol canım, ayak bileğine de takılıyormus ama onun salyaya faydası olur mu bilemiyorum. Ben de bakayim dediğin siteye

C coznur geçmiş olsun burdan yazman çok iyi oldu kızım yok ama olan herkese söyliyim vajinal kontrol de yaptirsinlar. acelya2687 sen de yaşamıştır bebeğinde. Hemen yazın kuzum böyle durumları.
A ARTVINLI9876 biz eşimle başbaşa vakit geçirmeye karar verirsek o gece Yalın 'im uyumuyor :) eşim şöyle bir çözüm buldu. Basbasayken "ay Yalın i simdiden çok özledim, seni de hiç ozlemedim, neeee sarilcakmiyim sana sandın? tabiki de sarilmiycam" gibi laflar ediyor bana ki bebek ozaman uyanmiyormus :) gerçekten de tutuyor :)

Berdinc
Aynen Emeklemeye başlayanlar yaptırmayın sünnet , 4 ay tam kararmış 1 ay sonrası sıkıntı olurmuş, çok hareketliler,
sclkvnc
Bardak çok fena pişik yaptı yanları, bugün son koycam sanırım, yarın banyomuz var...

tabi canm kilosunun çok olması derdinde değilim sağlıklı olsun dediğin gibi. ama aç olduğunu düşünüp üzülüyorum. annelik iştee:) herkesin derdi farklı valla. bazısının sütü olur bebek emmez bazısının bebeği güzel emer ama ağzına süt gelmez

tabi bünyeden de olabilir. 2 ay aşısı bizde ateş yapmadı sadece huysuzluk yaptı. demekki aşıya dayanıklı kızım

Neden fitil veriyorsun
Calpol yeterli olur, 4.ay aşıları biraz sıkıntılı bizde 3 gün Ateş ve huysuzluk yaptı, 4 saatte bir 1 çay kaşığı calpol verdim hergün 2 şer defa yıkadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…