2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

yalın sünnet oldu 3 günde iyileşti. 1 hafta sonra kontrole götürdük bişeyi kalmamıştı. 10 gün krem kullandık. 3 no beze de devam ettik. bardak falan koyuyorlarmış nedenini tam anlamadım biz koymadık. pipisini korumaksa amaç bence çok da korumamalı ki çişle hemen iyileşir dedi dr ve 3 günde iyileşti. dikişlerin tamamını da 1 hafta da attı.

Kizlar dun yazmistim bizim oglan dis mi cikariyor, salyasi var ve huysuz diye. Gece atesi 39lara cikti. Calpol, soguk mendil, kolonya vs. indirdik ama icimiz rahat etmedi acile gittik. Bogazlari sismis. Calpol verin atesi ciktikca baska yapacak bir sey yok dediler. Ates devam ederse kendi doktoruna goturucem.

Ankaradaki anneler icin; once golbasi acile gittik. Bu cok kucuk bakamayiz, cocuk acile goturun dediler. Gazi universitesinin cocuk aciline gittik. Berbat bir yer, tavsiye etmem. Bir daha ihtiyac duymayiz insallah ama olursa Baskent cocuk acili deneyecegim.

imdaaaat diye bağırasım var.
10 gündür uykular saçma sapan oldu. Aşıdan mı oldu 4.ay semptomu mu ne bu yahu?
paramparça uyuyoruz ağlayarak uyanıyoruz.
Düzelen çocuk geri bozuldu uff

salya bizde de çok fena. herşeyi ağzına sokmak istiyor. Alnı değil ama başı sıcak damaklarda bi çıkıntı yok ishal yok ateş yok. Diş mi başka bişey mi ne bu anlamadım gitti

geçmiş olsun canım. antibiyotiksiz atlatır inşallah. hastayken anne sütü ona göre içerik değiştirirmiş böyle kırgınlığı olduğunda ben normalden fazla emziriyorum aklında bulunsun canım

canım ben doğumdan sonra 1 kere bir kupa süt içmiştim kakası acayip mukuslanmıştı. birdaha hiç içmedim düzeldi. ama sabahları bir dilim peynir 2 3 güne bir yoğurt yiyorum. onlarda kaka da bozukluk olmuyor.
sen kes bakalım süt ürünlerini düzelir bence hemen

imdaaaat diye bağırasım var.
10 gündür uykular saçma sapan oldu. Aşıdan mı oldu 4.ay semptomu mu ne bu yahu?
paramparça uyuyoruz ağlayarak uyanıyoruz.
Düzelen çocuk geri bozuldu uff
benimkide öle
gündüz hiç uyumuyor
akşam 9 da yatıyor bende 9,30 da yatıyorum
sabah 4 de kalkıyor
işede başladım çok yoruluyorum
çok hareketli birde hiçmi yorulmuyor
anlamadım gitti

benim sütüm çok çok azaldı kızlar ya
ne yapayımda fazlalaşsın deli olucam
çokta yoruluyorum belki ondandır

benimkide öle
gündüz hiç uyumuyor
akşam 9 da yatıyor bende 9,30 da yatıyorum
sabah 4 de kalkıyor
işede başladım çok yoruluyorum
çok hareketli birde hiçmi yorulmuyor
anlamadım gitti
4 e kadar kesintisiz uyuyorsa çok iyi. 9 da yattı 12 de kalktı 1.5 da uyudu 3 de kalktı 5 gibi kalktı 7 de kalktı. gecede 5 kere kalkıyoruz. gündüz uyumamasını geçtim geceler çok kötü oldu. uyandımı hemen uyuyamıyor dalamıyor uykuya. gaz ilacı aldım tekrar acaba ondan mı diye oda etkilemedi. işe geliyorum sabah ruh gibi

Evet bende öyle yapayım canım. Bi önceki gün hem ayran içmiştim hemde koca bir bardak süt.

damla kullan galactaco onla sütünü arttırdı kızlar. ben birde dereotu kuru incir yiyorum oda süt arttırıyor
tamam canım kilo vermek için zaten bir ay boyunca bir kase yoğurdun içine 7-8 dal dereotu koyup yiyicem inş
bir taşla iki kuş
incirde yiyicem kabızlık var şu aralar yemeği ayak üstü yiyiorum
çalışınca ayak üstü oluyor herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…