2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Cuma oldu, çarşamba yıkayın, çarşambadan sonra her gün yıkayın dedi, çarşambaya kadar ıslak mendil - kaka vs değmesin kesinlikle dedi, fitildenmidir kakasını da normalden fazla yapıyor dünden beri :)
ok. koyarım bende bardağı, 6-7 günde bitiyor o zaman,
Hayırlısı bakalım büyük işmiş ama şükür oldu bitti, bide iyileşirlerse hayırlısıyla geçti gitti ...

Sadece sabahlari az telveli bir turk kahvesi
Baska kahve mahve yok hayatimda
Kakao nescafe bidibidi hicbisi tuketmiyorum canim

sclkvnc
Ben ki :) her sabah saat 10 da türk kahvesi ve gün içinde minimum 2 kupa şekersiz sade nescafe içerdim, gebelik 6.aydan beri 1 yudum kahve içmedim, arada canım istiyor kahve kokluyorum geçiyor :)
Nefis , irade :) sabır...

Sende ölümüne diyete girmişsin :) arada iç canım erken saatte bir fincan Türk kahvesi. Ben çaycıyımdır ama nadiren öğlenleri içerim bir fincan kahve

Bizimki salla beni diyor. Aha şimdi dizimde uyuyor indirince uyanıyor 3 kefe indirdim geri aldım. Gaz sıkıntısı da yok gibi karnı yumuşak anlam veremedim bu hallerine. 4. Ay semptomu oluyormuş hemen geçer inşallah
Benim kız sallanmayı oyun sanıyor uyumuyor :) bi yere gidiyoruz kimse inanmıyor alıyo ben uyuturum diye gülüp duruyo

Uykusuz yorgun :) sen nasılsın
Aynı şekilde uykusuzluk-yorgunluk ve dahi halsizlik mevcut olup buna mukabil saç dökülmesi aşırının da aşırısı durumda...Kızım hala sadece anne sütü alıyor,mama ya da ek gıdaya başlamadık ama arada şeftali falan yalatıyorum,şapır şupur yalıyo,sevdi kerata :)ellerimi sıkı sıkı tutuşu varki,çekme ağzımdan der gibi minnoşum :)

Bizde de elma yalıyor zeytini somuruyor :) . Aynen çekme elini diye yapışıyor elime. Bende de fena saç dökülmesi var heryerde benim saçlarım. Toplamaktan usandım artık. Bide bizimki yapışıyor bazen hepten saç oluyor.

Ayaktan indirmeye gelmiyor bu çocuk. Duşa giremedim yahu. Uyumazsada iyice huysuzlanıyor bugün yatağa yapıştık belli oldu :/ 1 saat sallıyım baride uyusun dinlensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…