2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
4 ay 13 günlükken sünnet yaptırdık. Çok ama çok pişmanım. Oğlan her alt açmadan yıkıyor ortalığı. Huzuru,nesesi kalmadı. Dogdugundan beri hic bu kadar aglamamisti .Bugün 3.gün... tavsiye ederim miyim? Aslaa... büyüsün öyle yaptırın. En azından konuşursunuz.o da konuşur derdini anlatir. Böyle dudak bükük iç çekerek ağlaması insanın yüreğini dağlıyor.
Bişey sorucam dr nuz hiç ağrı kesici şurup falan vermedimi bizim bu gün 6. Gün bugüne kadar şurup kullandık ayrıca 24 saat geçince artık herşey normale dönmüştü şimdi sabah akşam banyomuz var ve duşta duş telefonunu pipi başına 5 dakika yıkıyoruz ona rağmen ağlamıyor bunlar çabuk iyileşmesi için dedi dr . İnşallah senin yavrunda çabuk iyileşir

İyi akşamlar biz hasta olduk galiba sabah akşam yaptığımız banyolarda üşüttük sanırım bebiş kulağını çekip duruyo yarın dr a gitcez bakalım...ama bebiş çok mutlu gülüyo neşeli bilemedim şimdi emiyorda

Canım internetten alıp, bekleme imkanın var mı? Ben kahramanlardunyasi diye Bi siteden aldım,3 günde gelmişti. Deniz'de kullanmadık ama şişme havuz ve küvette takıyoruz boynuna ama çok uzun süre durmak istemiyo onda sıkılıyo, sizde zaten güneşte çok tutmazsınız, işinize yarar diye düşünüyorum... Olmadı tatile giderken Eskişehir de Bi mola verirsiniz artık :KK66:
Cuma gece ALLAH nasip ederse yolcuyuz ALLAH razi olsun valla isterim eskişehire gelmek ama hangi saatte nerde olacağız bilmiyorum :/ çok sağ ol :*

Bilmiyorum canımcım valla danışmak lazım. Ben perine masajını becerememiştim ya perine masajını da yapaydım dikişim de olmazdı belki de :)
Valla ben yapmaya çalıştım biraz biraz 7 tane dikiş vardı :/ zeytinyağı ve perine masajı bence yumuşatıyor gibi ondan öneriliyor zannımca

Rumuzu sadece sssss'lerden oluşan bir arkadaş vardı, rumuzu mu değişti bulamadım? Uzun süre giremedim o yüzden tek tek rumuzlardan bulup kim en son ne yazmış kontrol ettim, az Bi psikopatlık var herhalde bende, peşinizdeyim, gruptan ayrılmaya falan kalkmayın takip eder bulurum nerde olursanız. Hatta bazılarını burada paylaştıkları kapı süslerinden falan instagram da buldum ama rahatsız etmemek için eklemedim :) her an her yerde karşınıza çıkabilirim :KK70:
Eklesebiliriz instagramda bence bi sakıncası yok kızlar ne dersiniz ???

Kizlarr rota asisinin 2. Dozunu vurdurdunyz mu? Ya da ne zaman vurduracaksiniz? Zamani geldi sanki ben haziranin son haftasi yaptirmistim bebisime.
Dün yaptırdım 5. Ay kontrolünde, ilki 3 teydi, yavrum aşıyı bile öyle içli emdi ki biz ek gıdaya başladık buarada.mama kesinlikle emmiyor, e anne sütü de artık ya azaldı ya çok sulu, 350 gr almış o da zorla. Pirinçli unlu muhallebiyi meyve püreleriyle karıştırıp veriyorum, bi de patates kabak pirince başlıycam inşallah alışır

Al
Yaaa kızlar benim sıpacım bugün kolu yana doğru uzanmışken dönmeye kalkıştı, dönemeyince geri dönüyo diye bende hemen gitmedim yanına açıkçası ama piskopat annenin piskopat bebesi kendini atıverdi; aklım canım gitti, ruhum bedenimden çıktı onu geri döndüresiye. O benim korkmama daha çok korktu sanırım, çok ağlamadı ama ben hala tedirginim. Gece beşiktede dönüyo, Allah korusun bişey olmaz inşallah
ALLAH ALLAH ya bugün herkesin mi yavrusu döndü ya hayret benimki de 7 8 kez döndü valla ben düz çevirdim o döndü bide komik kolu çıkmıyor totoyu kaldırıp çıkarmaya çalışıyor cimcime sipos :anne:

Kızlar bişey danışmak istiyorum. Artık kuzularımızın yerlerde sürünüp emeklemeleri yakındır ki ben yere koymaya başladım bile. E artık hergün evi süpürmek lazım diye düşünüyorum. Benim elektrikli süpürgem sulu olanlardan çok iyi çekiyor memnunum ama temizliği zor. Suyu boşalt haznesini yıka vs.derken zaman alıyor. Sulu olmayan ama çok iyi çeken bir süpürge almam şart oldu. Tavsiyelerinizi rica edicim :)
Philips marathon çok memnunum

Valla ben yapmaya çalıştım biraz biraz 7 tane dikiş vardı :/ zeytinyağı ve perine masajı bence yumuşatıyor gibi ondan öneriliyor zannımca
Hadi ya benim 3 dikişim vardı. Şaşırdım çünkü bizim gebe okulunda perine masajını düzenli yapam bir arkadaş vardı ve hiç dikişi yok. Kesiye gerek olmamış ama hergün düzenli yapıyordu. Hatta kursa eşlik eden bir doktor vardı. O da yapıyordu, onun da kesisi olmamış.

Aci 2.ve 3.gun daha belirgin oldu bizde...Bez degince icini çekiyor. Krem sanirim yakmaya basladi.

Valla ben de kiyamiyorum ama yaptirdik :KK43:

Valla herkes oyle diyordu ama ben hic sünnet görmeyince bu bana agir geldi.insallah iyileşir.

Insallah canim. Cok sağol
Canım 1 boy büyük bez kullan ve köpük bardağın alt kısmını kes pipinin üstüne koy koruyucu olarak.Kremden yanmiyordur muhtemelen fucidin vermiştir. Bez degdikce aciyor olabilir, hatta ucu kuruyup beze yapisiyodur belki,sen acarken altını ondan canı yanıyor olabilir

4 ay 13 günlükken sünnet yaptırdık. Çok ama çok pişmanım. Oğlan her alt açmadan yıkıyor ortalığı. Huzuru,nesesi kalmadı. Dogdugundan beri hic bu kadar aglamamisti .Bugün 3.gün... tavsiye ederim miyim? Aslaa... büyüsün öyle yaptırın. En azından konuşursunuz.o da konuşur derdini anlatir. Böyle dudak bükük iç çekerek ağlaması insanın yüreğini dağlıyor.

oyyyy kıyamam şimdi içim burkuldu
geç mi kaldınız acaba
artık büyüdüler 4. ay aşısında herşeyin farkındaydı

inşallah çabuk iyileşir

Hadi ya benim 3 dikişim vardı. Şaşırdım çünkü bizim gebe okulunda perine masajını düzenli yapam bir arkadaş vardı ve hiç dikişi yok. Kesiye gerek olmamış ama hergün düzenli yapıyordu. Hatta kursa eşlik eden bir doktor vardı. O da yapıyordu, onun da kesisi olmamış.
O zaman ben pek becerememişim öyle görünüyor :)

Kızlar mrb, oğlum 5 aylık oldu şükür. 2 gündür gece uyurken içini çeke çeke uyuyor ve bianda nasıl içli içli ağlamaya başlıo anlatamam. Ama uyuyor ağlarken bile. İçim parçalanıo valla. Böyle bişi yaşayan varmı? Neden acaba??
23mart doğumlu benim kızım aynı durum ben de de var doktorumuz dişlerden dolayı olduğunu söyledi

Dün yaptırdım 5. Ay kontrolünde, ilki 3 teydi, yavrum aşıyı bile öyle içli emdi ki biz ek gıdaya başladık buarada.mama kesinlikle emmiyor, e anne sütü de artık ya azaldı ya çok sulu, 350 gr almış o da zorla. Pirinçli unlu muhallebiyi meyve püreleriyle karıştırıp veriyorum, bi de patates kabak pirince başlıycam inşallah alışır
Kızım 23 mart doğumlu 3560 gram 51 cm doğdu 18 agustostaki kontrolümüzde 6600 dü ondan önceki kontrol 25 temmuz du 6300 dü doktor temmuzda da ısrarla mama ver dedi ancak ne biberon alıyor ne de kasıkla mamayı kabul ediyor 3. Aydan beri meme reddi yasıyoruz ayakta gezerek ninni söyleyerek yatar pozisyonda kafasını okşayarak emziriyrum cogu Zaman red den dolayı mı bilmiyorum kg alışı az bu ay mutlaka mama ver 15 gün sonra beni ara dedi ama kızım mama almıyor ben de ek gıda vermeye başladım pek yemiyor ama henüz yutma refleksi olmadığı için sizce zayıf mı ne yapacağımı şaşırdım boyu da 68 cm

X