2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sclkvnc geçmiş olsun canım. Aslında çabuk iyileşiyor demişlerdi ama sizin deriniz mi hassas acaba. Seninde dikiş yerinde sıkıntı varya hani. En kısa zamanda iyileşir inşallah kıyamam ona

bu tavsiyeye benimde ihtiyacım var eşim süpürgenin haşatını çıkarttı yenisi şart oldu

Kizlarr rota asisinin 2. Dozunu vurdurdunyz mu? Ya da ne zaman vurduracaksiniz? Zamani geldi sanki ben haziranin son haftasi yaptirmistim bebisime.

Geçmiş olsun canım. Genelde herkes memnundu okuduğum kadarıyla ama her bebek her bünye bir olmuyor demek ki. İyileşir hemen de keyfi yerine gelir inş kuzucuğunum

Philips kesinlikle.torbasız benimki,cok memnunum.arada filtresini(sünger) yıkıyosun tamam okadar

Evet arkadaslar yeni bir geceyle basbasayiz.düngece saat 21.00 de uyuyup gece 03.00 te uykusunu almis olarak kalkan ve beni gündüz 10 a kadar uyutmayan bir Elifçik vardi :) o uyuyunca ben de yatarim sandim ama nafile.hooop gelen giden oldu ani baskınla :)
Insallah bu gece sabaha kadar uyur. Dun gece kendime kizdim. ben bu cocuk her sabah 06.30 da uyaniyor diye isyan ediyordum.meger ne iyi yapiyormus

Aci 2.ve 3.gun daha belirgin oldu bizde...Bez degince icini çekiyor. Krem sanirim yakmaya basladi.

Kuzum ya herkes pek Bi memnundu, siz niye böyle oldunuz kıyamam oğluşa...
Valla ben de kiyamiyorum ama yaptirdik
sclkvnc geçmiş olsun canım. Aslında çabuk iyileşiyor demişlerdi ama sizin deriniz mi hassas acaba. Seninde dikiş yerinde sıkıntı varya hani. En kısa zamanda iyileşir inşallah kıyamam ona
Valla herkes oyle diyordu ama ben hic sünnet görmeyince bu bana agir geldi.insallah iyileşir.
sclkvnc canim cok gecmis olsun. Uzuldum oglusuna insallah cabuk gecer.

Insallah canim. Cok sağol

Geçmiş olsun canım. Genelde herkes memnundu okuduğum kadarıyla ama her bebek her bünye bir olmuyor demek ki. İyileşir hemen de keyfi yerine gelir inş kuzucuğunum
Demek ki...ya da ben hic sünnetli cocuk görmediğimden bana agir geldi. Bir de benim bebegim cok sessiz,uysal,aglamayan,cok neseli bir bebekti.onu boyle aglarken görmek, caninin yandigini bilmek beni cok üzdü. Moralim cok bozuldu. Insallah geçecek l.

Kızlar mrb, oğlum 5 aylık oldu şükür. 2 gündür gece uyurken içini çeke çeke uyuyor ve bianda nasıl içli içli ağlamaya başlıo anlatamam. Ama uyuyor ağlarken bile. İçim parçalanıo valla. Böyle bişi yaşayan varmı? Neden acaba??

Canim 5. Ay da rüya görmeye basliyorlarmis. Aniden çığlık cigliga bile uyanabilirlermis gündüz uykularindan bile. Rüya goruyo muhtemelen senin sipa. Birisi onun memesini alıyor heralde rüyada :))

Biz 20 günlükken yaptrdık bir tek baticon sıkınca soğuk die ağlamştı. Hiç hissetmedi sünneti ve çabucak iyileşti. Büyüdükçe dha zor oluyo, şuan düşünemiorm. Hiç durmuo çnkü

canim ayni sorun bizdede var dudagini buze buze icini ceke ceke agliyor korkuturlarmis annen oldu baban oodu diye cok uzulmustum duyuncaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…