2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben de cok kararsızım zaten kaka duzenimiz anca kendind geldi.ek gıda da veremiyoruz kabız olursa uzülürüm kendim cektim ufacık bebege anlatamazsın da.dogumevinde bi bölüm buldum 'saglam cocuk poliklnigi'.komik geldi birazyarın gidicem sorularım birikti

Bravo size gelinler.kv ile aram iyi olsa ben de isteqdim,yüz vermiyorum :)ama yine verir menemenlik kavanoz.

Çok geç miş olsun. Allah hepimizi vicdanlı, bilgili, emeğini esirgemeyen dr.larla karşılaştırsın....

Kayısı, armut, şeftali püre yapıp koydum kavanozlara, konserve olarak yaptım. Yine kayısı şeftali, armut, siyah erik çekirdeklerini çıkarıp buzluğa kaldırdım. Bezelye, taze fasulye, enginar ı 2-3 dk kaynatıp, buzlu suya aldım, onlarıda buzluğa kaldırdım. Mevsim meyvesi sebzesi yedirin diyorlar, özellikle blw bayağı katı bu yönden ama dr.umuza sordum, kalan vitamin yeter ona, temiz yap Bi sıkıntı olmaz demişti. Şimdi dr. Değiştirdik, ona sormadım bakalım, olmadı kendimiz yeriz zararı olmaz dedim yaptım :)

Vealeykumselam :)

bızımkı 4.5 ay oldu uyurken acıkınca donuyor uyanıkken donmuyor yan donuyor yuz ustu yatmayı sevmıyor belkıde ondan donmuyor uyanıkken yuz ustu bıraz tembel oglum :)) ama elınden tutunca kafayı ve belını kaldırıp oturur pozısyona kadar cekıp kaldırıyor kendını her bebegın gelısımı farklı oluyor kız çoçuklarına gore erkek bebekler tembel oluyor

Denize girdi mi bebiş güneş kremi ne kullandın hangi saatlerde denize girdi sorum çok :)

Biz de bayramdan sonra tatile gideceğiz bakalım neler bekliyor bizi. Ozellikle yanına almayı düşündüğün birşey var mi
Ateş ölçer, boyun simidi al ben bulamadım nasıl denize sokacağım valla bilmiyorum, calpol al damlalarını al kan ilacı d vitamini damlası falan aklıma gelenler bunlar uzun kollu bi şeyler alırım belki üşür akşamları diye tecrübeli olanlardan bilgi alsak daha iyi olur bence

Denize girdi mi bebiş güneş kremi ne kullandın hangi saatlerde denize girdi sorum çok :)

Canim uc aylik tatilinde hoslanmadi denizden. Su anki tatilde bayiliyor :) alistira alistira soktuk. Israr etmedik. Sabah denedik su soguk geldi. O yuzden ogleden sonra 4-5 gibi cikariyoruz uykusuna gore. Gunes kremi yAsak dedi doktor altinci aya kadar. Kullanmiyoruz.

Korkumdan bende daha suya sokmadım. Elini yüzünü yıkıyorum, bazen ağladığı oluyor soğuk geliyo herhalde yada banyoda su ilk ayaklarına değdiğinde. Akşam 4 5 gibi sokarım bende. Zaten sadece ayakları sokayım diyorum sizler vücüdunun ne kadarını suya sokuyorsunuz

Canım aslında biliyordum ama çok ihmal ettim. Bu ara yapmaya çalışıyorum. Teşekkürler.
Şebnemmn sen de normal doğum yapmıştın. Bahsettiğim sorunları hiç yaşamadin mi? Doktorum yanlış dikiş mi attı diye düşünmeye başladım.

Boyun simidi dikimevindeki cadde üstündeki dükkânlarda yok mu. Ben güneşlik li havuzlar var ya onlardan almayı düşünüyorum. Içine su koyup kenarda tutarım diye duusndum

Hanımlar merhaba cok giremiyorum gec kaldim uzun yazacagim biraz; ) dun 4. Ay asilarimizi ve rotayi olduk. Kilo 6900 boy 64 cm.500 gram almisiz bu ay.
Yalniz oglum cok huysuz ozellikle bgun cişinde turunculuk vardi.takipteyim devam ederse doktora gidecegim.bu arada oglumun pipisinin derisi geri gitmiyor.bazen geri masaj gibi yapin deniyor oglu olanlar ne yapiyorlar?bilgisi olan yaza bilir mi? Darlik olabklir mi acaba?
Bu arada prima kaciriyor demistim canbebe denedim 3 no kacirdi huggies 4 no kacirmadi :) denemelere devam.
Bu da benim oglumm

Eklentiler

• 20160821_181107.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 109
Benim oğlum idrar yolu enf.gecirdi çocuk nefroloji konusunda ankarada uzman bir prof.a götürdük. Pipisinin ucuna haftada bjr kere masaj yapma mi söyledi. Söylediğin gibi geriye doğru masaj. Bizimkinin de ucu biraz dar orda pislik birikirse enfeksiyona neden olur dedi. Sünnet ettirebilirsiniz acele degil ama iyi olur dedi. Bir de her doktora götürdüğümde idrar veriyoruz tedbiren

Ben de sadece ayaklarını sokarım diyorum bir yandan da minik havuz alip içine su koyarım içinde otursun diyorum kararsız kaldım yahu hastalık olmasin

Evet canım ben de normal doğum yaptım çok şükür. Vajinada hava olayını bende farketmiştim kendimde ama geçti baya oldu geçeli. Kurulukta oldu ama ben tedarikliydim açıkcası. Kursta anlatmışlardı alışverişe çıkınca bir kayganlaştırıcı edinmiştim bundan dolayı ilişkide sıkıntı yaşamadım hala da jel olmadan ilişkiye başlamıyoruz. Kan gelmesi konusunda kuruluktan zedelenme olmuş olabilir ama normal bir durum değil polariscim, Jel kullan bakalım yine geçmezse doktora görün bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…