2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Uf agır olmuş son sözún deme öyle ya hatasını anlar umarım.cidden kac aydır gece gündüz biz bakıyoruz,tabiki fikir vermeliler de hakaret olmaz
Benimki de tam tersi,eline olsa cıplak gezdirecek,gece pencere acık uyuyoruz bi gram esmiyo,uzerini örtmeyelimmiş daha neler dedim

günaydın arkadaşlar.bugün 138 günlük olduk.yavaş yavaş ek gıdaya başladık günlük bi yemek kaşığı yoğurt veriyorum siz neler veriyosunuz

vallahi cnm benımkı gıttı bızımkı dısarda oldu cocugum temiz hava aldı acık havada cok iyi geldı Allahin ıznıyle bırseyı yok

benımkıde aynıydı televizyonun sesını acardım dunyayı yıkardı ağlamakla kac kere yaptim agladı simdi duruyor bebekken alıstırırsan sana bagli olur cnm bn bebekken alıstırmıstım dunya kopsa uyanmıyor

Aynı şeyleri düşünüyoruz ben de ilk dönem çalışmayacağım. Dün baya blw yi araştırdım facebook taki gruba üye oldum. Kitabı varmış bir de adı "O Tabak Bitecek! Mi?" diye onu da alıp okumayı düşünüyorum. İnşallah uygulayabilirim. Olmazsa klasik yöntem devam ederim artık

canım benim hadi hayırlısı bende başlamayı düşünüyorm hatta sağlık ocağındaki ebemiz başlayabilirsin dedi yawaş yawaş şeftali elma armut muz... hepsinden 1 tatlı kaşığı ile başlayacaksın ve 3.gün diğer meyveye gececeksin dedi
biz 18 nisan doğumluyuz sizin doğum tarihiniz kaçı

Bizim ebe sebzeyle basla dedi
Meyve ile baslabdiginda sebzeler pek cazip gelmez dedi
Ee ben recep ruzgardada sebze ile baslamistim
Blw uygulayamayacagim bir yontem ise baslayacagim marta kadar anane babanne bakacak oznur simaya
Sabredebilwceklerini sanmiyorum
Sansimi zzorlamak istemem hazir bakicekler

bende uygulamayı çok isterdim BLW yi ama işe başladım bile annemle zor anneanne klasik yöntemle doyuracak onu hangi sebze ve nasıl pişirerek başlayacaksın canım ve ne zaman 18 nisan doğum bizim

Evet canim.biz zaten kışın hiiiiic disari cikamiyoruz.oyuzden düzen pek şaşmaz da bebisler bu yöntemi sevsin yeter ki.

Hehehe bence de icat cikartma baslarina kaçıp gitmesinler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…