2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar ya benim bazen icime korku giriyor bebegim iyimidir acaba diye Rabbime bin sükür bi sorunum yok ama burdaki kayip yasayan arkadaslardan etkilendim galiba bi korku giriyor bide adam akilli ibadet edemiyorum bgn insallah cuma saatinde baslicam mide bulantilarim cok oluyo sabahtan ozellikle dogru duzgun beslenemiyorum faydali seyleri yiyemiyorum onada uzuluyorum sonra mide bulantim oldugu icin sükrediyorum seviniyorum degisik duygular icindeyim yani Allahim yardimcimiz olsun artik şu mubarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine bebeklerimizi bize bagıslasin. Amin.

Ah evimizde su ultrason cihazindan olsaydi keske sabah aksam bakar dururdum bebegime.. esimede korkularimi solemeyemiyorum kizar cunku Allahim insallah sag saglim bebeklerimiz kucaklarimiza aliriz insallah.

BERBAT DURUMDAYIM. DÜN ÖĞLEN İŞTE YEDİKLERİMİ. AKŞAM OTOBÜSE BİNDİM 20 DAKKALIK YOLDA 2 OTOBÜS DEĞİŞTİREREK EVE VARDIM.OTOBÜSTEN İNER İNMEZ ÇIKARTIM. EVE GİTTİM SABAHA KADAR ÖLÜ GİBİ YATTIM. SABAH KALKTIK TEKRAR ÇIKARTIM. MİDEMDE BİŞİ YOK ÇIKARTTIM.
PATATES KAYNATIP YEDİM. OY HERŞEY KOKUYO
.
al benden de o kadar. gün sayıyorum bu dönem ne zaman bitcek diye allah dayanma gücü versin hepimize. ben de perişanım. bulantılar, halsizlikler, herşey üst üste. bir de kızım var hiç ilgilenemiyorum, işe de gidemiyorum ama pzt başlamak zorundayım :mad::mad:

Günaydın :KK73:
Güne ishal ve gaz sancısıyla uyandım. Çekerim hiç problem değil ama bebeğe bişey oldu sandım. gaz olduğunu ayırd edemedim korktum.

Canım akşam hafif şeyler ye, bende bir hafta çektim akşamları ölçülü gidince yemek konusunda düzeldi, yoksa çok kötü sıkıştırıyor,sancı yapıyor..

Kızlar selam

Bende arada sırada fırsat buldukça gelip yazabiliyorum , benimde 10 güne kadar miğde bulanntılarım cok fenaydı meğerse sebebi hamileliğin yanında ayrıca kullandıgım folic asitmiş , folic asitte baan dokunmuş miğdeme ve maf oluyordum
Şimdi doktor değiştirdi ilacı inanın o gün bugündür kusmuyorum
Kusacak gibi oluyorum ama daha hiç kusmadım o ilacı kullanırken cok fenaydım :KK61:

Kizlar ya benim bazen icime korku giriyor bebegim iyimidir acaba diye Rabbime bin sükür bi sorunum yok ama burdaki kayip yasayan arkadaslardan etkilendim galiba bi korku giriyor bide adam akilli ibadet edemiyorum bgn insallah cuma saatinde baslicam mide bulantilarim cok oluyo sabahtan ozellikle dogru duzgun beslenemiyorum faydali seyleri yiyemiyorum onada uzuluyorum sonra mide bulantim oldugu icin sükrediyorum seviniyorum degisik duygular icindeyim yani Allahim yardimcimiz olsun artik şu mubarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine bebeklerimizi bize bagıslasin. Amin.

Ah evimizde su ultrason cihazindan olsaydi keske sabah aksam bakar dururdum bebegime.. esimede korkularimi solemeyemiyorum kizar cunku Allahim insallah sag saglim bebeklerimiz kucaklarimiza aliriz insallah.
Bende dun etkilendim iki uzucu olayi okuyunca allahin izniyle sag salim aliriz bebeklerimizi kucagimiza inşallah

Kızlar selam

Bende arada sırada fırsat buldukça gelip yazabiliyorum , benimde 10 güne kadar miğde bulanntılarım cok fenaydı meğerse sebebi hamileliğin yanında ayrıca kullandıgım folic asitmiş , folic asitte baan dokunmuş miğdeme ve maf oluyordum
Şimdi doktor değiştirdi ilacı inanın o gün bugündür kusmuyorum
Kusacak gibi oluyorum ama daha hiç kusmadım o ilacı kullanırken cok fenaydım :KK61:
Folik asitin ismi neydi?

Kızlar bebeğim artık benimle değil eve geldik dinleniyorum. Hiç birşey için üzülmeyin ben 3 haftadır yatiyorum ilaç ilaç kaç farklı Dr. Gittim beslenmeme okadar dikkat ettim yattım Dinlendim ama meleğim tutunamadı :KK43: herşeyin hayırlısı tabiki. Ama şunu anladimki Rabbim ne isterse o telaş etmeyin.. Mide bulantiniza şükredin mesela minik bir kalp sizi heyecanlandirip midenizi bulandiriyor. Daha güzeli varmı. Kullandığınız ilaçlara şükredin mesela içinizdeki meleğin enerjiye ihtiyacı var ve ilaç kullanıyorsunuz. Herşey kısmet ne yaparsak yapalim Rabbim isterse oluyor. Sanırım forma girmem artık şimdi hepinize sağlıkla sihhatle tadını çıkararak endiseniz olmadan güzel bir Nisan 2016 diliyorum. Bu yıl bebeklerinizle sizin yılının olsun inşallah kendinize iyi bakın kizlar. Vakit varken tadını çıkarın mutlu olun

cnm bnm inşallah haziran temmuz ağustos 2016 annesi oluırsun
olursan da bizede yaz inşallah

merhaba arkadaslar Allah nasip ederse bende nisan annesi olacağım 2 bebegim olacak inşallah 4 yaşında kızım var Benide listeye eklerseniz sevinirim sat 25 temmuz suan 5+5 haftalık rabbim hepimize kolaylıklar versin insallah
hayırlı olsun
yaş boy kilo şehir ve birdde beklenen doğumtarihini de yazarsan eklkeyim cnm listeye
Günaydın :KK73:
Güne ishal ve gaz sancısıyla uyandım. Çekerim hiç problem değil ama bebeğe bişey oldu sandım. gaz olduğunu ayırd edemedim korktum.

geçmiş olsun bnmde bağırsaklarım çok hareketli özellikle akşamları şişkinlik çekiyorum

Herkeze günaydın arkadaşlar kanamam kesildi ve iki gündür kahverengi lekeye dönüştü yanlızadet olcam gibi sancım var biraz ya bunlar normalmi inanın çok korkuorum artık

cnm hepimizde gaz sancisi ya da kasiklarimizda hafif sancilar oluyor seninkide normaldir bence ama sen yinede dr unla irtibat halinde ol ara anlat durumunu insallah onlarda gecer hayirlisiyla kafana takma

Ben de aynen böyleyim. Erken sızıyorum ama gece bi uyanıyorum ateş basmasıyla camı açıyorum cebelleşiğ duruyorum uyumak için. Ama normalmiş bunlar merak etme. Uykusuz gecelere alıştırıyorlar bizi heralde :)

Kızlar aynı bende sizin gibiyim bu gece kalktım camı açtım serinlemek için ama sonra bi uyuyamadım yatağın içinde dön dön bi hal oldum :KK43:

BEN KUSTUKTAN SONRA
BİDE AĞLIYOM.
EŞİM BEBEĞEMİ BİŞİ OLDU DİYİP FIRLIYO YERİNDEN.
NE KOMİK RUH HALİM VAR.

buarada kizlar size özel bi soru sorcam sabah sabah:KK53:
cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz ve kocalarinizin bu olaya yaklasimlari nasil:oops::oops:
BİZE YASKALAMIŞTI KALP ATIŞINI DUYANA KADAR DEDİ.
PAZARTESİ DUYDUK. EVE GELDİK HEMEN YAPTIK.
AMA 3 GÜNDÜR MİDEM KÖTÜ
HAFTA SONU YAPARIZ SANIRIM.
HEM KENDİMDE MUTLU OLUYOM.

Kızlar bende de idrar yolu enf var 5 haftalıktan monurol vermişti ama şimdi zinnad diye antibiyotik verdi sabah akşam içiyorum siz düşüğe falan sebep olur diyince korktum Salı günü kontrolüm var sorayım kir de Dr bugüne kadar hiç bana kalp atım hızı ile ilgili bir şey söylemedi ultrasondan da anlamadım ekte yükledim son ultrasonu anlayan var mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar bende de idrar yolu enf var 5 haftalıktan monurol vermişti ama şimdi zinnad diye antibiyotik verdi sabah akşam içiyorum siz düşüğe falan sebep olur diyince korktum Salı günü kontrolüm var sorayım kir de Dr bugüne kadar hiç bana kalp atım hızı ile ilgili bir şey söylemedi ultrasondan da anlamadım ekte yükledim son ultrasonu anlayan var mı
TATLIM BENDEDE ÇOK OLUYO MANTAR ENFEKSİYON. ÇİŞİMİ YAPARKEN YANMA.
AMA Bİ YERDE OKUMUŞTUM.
PEÇETEYE SİRKE DÖKÜP ONLA SİLİYOM. OY YAKIYO AMA. AĞRIN ACIN KALMIYO.
2-3 GÜN DENE.
HAPTAN DAHA İYİ GELİCEK

buarada kizlar size özel bi soru sorcam sabah sabah:KK53:
cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz ve kocalarinizin bu olaya yaklasimlari nasil:oops::oops:
Kanama olunca iliski yasak kanamayi tetikledigi icin dr serbest demedigi surece
Bende ictim antibiyotik pelincim sabah ogle aksam hatta bebek gayet iyiydi banada soylemedi hizini hic sormakta aklima gelmedi atiyor kalpleri sıkıntı olsa kesin soylerdi dr.un

cnm hepimizde gaz sancisi ya da kasiklarimizda hafif sancilar oluyor seninkide normaldir bence ama sen yinede dr unla irtibat halinde ol ara anlat durumunu insallah onlarda gecer hayirlisiyla kafana takma
Canım beniki gün önceşiddetli kanamayla düşük tehlikesi yaşadım dr yatış verdi ttuvaletiçin sadece kalkabiliorum işte o kanamada kahverengi lekeye dönüştü birazda adet ağrım var onun için korkuorum

BİZE YASKALAMIŞTI KALP ATIŞINI DUYANA KADAR DEDİ.
PAZARTESİ DUYDUK. EVE GELDİK HEMEN YAPTIK.
AMA 3 GÜNDÜR MİDEM KÖTÜ
HAFTA SONU YAPARIZ SANIRIM.
HEM KENDİMDE MUTLU OLUYOM.

bize dr bisey demedi 1 kere yaptik ama ikimizde korka korka ole komik bisey oldu simdi gene korkuyorum acikcasi esimde oyle ikimizde bu konu hakkinda konusmuyoruz ama ole birbirimizede cok sirnasmiyoruz :KK48:

buarada bende ayniyim midem kotu oluyo ögürüyorum surekli ama sabahlari nos oldugundan bisey cikmiyo safra cikiyo bi sonrada istemsiz agliyorum :KK51:

X