2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizi anlatmışsın canım. Hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz işte. Ama şu 10 dk da bir ağlamalar çok sıkıntı

Merhaba anneler
Geçen yıl ben de bu topicteydimm fakat aranızdan ayrılmak zorunda kalmıştım , bebeğimin kalbi durmuştu. Şimdi yeniden hamileyim ve nisan annesi adayıyım..
Şimdi sizlere birkaç sorum olacak izin verirseniz. Benim hamileliğim biraz zorlu geçiyor. Arada kanamalarım oluyor az miktarda. Bebeğimin kalp atışlarını duyduk geçenlerde. Herşey yolunda diyor Dr um. Ama beni kanamalar korkutuyor haliyle. Clexane kan sulandırıcı iğne kullanıyorum iki düşük yaşadığım için , Dr um onu bıraktıracaktı ben bırakmak istemedim devam edelim dedim , şimdilik devam ediyoruz. Acaba aranızda kanama yaşayıp , mutlu sona ulaşanlar oldu mu Bunu merak ediyorum , hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz çünkü
Bir de ben bulantılarımdan dolayı folik asit içemiyorum , hamileliğinde folik asit içmeyenler oldu mu ? İçim hiç rahat değil çünkü

Canim bende hic kanama olmadi ama kardeşimin eşinde çok oldu ilk aylar hergün ağlıyordu wc den çıkınca ama çok şükür hamileliği devam ediyor şimdi 6 aylık doğuma gün sayıyor. İnşallah sende mutlu sona ulaşırsın allah yardımcın olsun tatlim

Evet sut sagma isi mantikli
Ama benim vaktim olmuyor hic
Baygin uykuya gecis yapiyorum
Keske olsa sutte bu aralar azaliyor gibi
Acliktan mi uyaniyor onuda anlamis degilim

Aynen aynen babasinin kokusunu aliyor resmen
Gulucukler opucukler agucuklar..
Ben babaci olsun istiyorum cunkuuuu oglan cok anneci: )))

cnm benim oncelikle uzuldum allah bunu sana ins nasip eder saglikli bende 2 dusuk yaptim claxane igne kullandım cok sukur ıgnenın sayesınde 5 aylık oglum var allah olmaya nlara nasip etsin ıns

benımk
Yok canim ya
Her cocuk kendine has
Kilosu boyu gayet iyi
Kimisi minyon olur
benımkı baba hastası babasi alinca kucagına susuyor ben alinca aglıor ama hep bana bakıyor babasının kucagında; )
Aynen aynen babasinin kokusunu aliyor resmen
Gulucukler opucukler agucuklar..
Ben babaci olsun istiyorum cunkuuuu oglan cok anneci: )))

Muhtemelen Mart annesi olacaksın :) Arkadaşımın ablasının tüm hamileliği kanamalı geçmiş dogurmus.
Sağlıkla kucağına al ins. Buarada benim de ilk bebegimin 3 aylıkken kalbi durdu. Oluyor böyle şeyler. Hele ki günümüzde daha da çok oluyor malesef

Tatlim gozun aydin olsun saglicakla hayirlica al yavrunu kucagina InsaAllah
Rabbim tamamina erdirsin
Darisi tum isteyen arkadaslarima olsun InsaAllah optm kendine iyi bak canim
Allah razi olsun canommm çoook şükür. . Amin rabbim herkese nasip etsin inşallah. Kesesi de görsegörsek rahatlıkla bakalım. Ben de öpüyorum canm. Allah a emanet olun :*)

Yok canim ben de degistirmiyorum zaten.sadece aksam uyanmasi fazla olunca rahatsiz mi oldu dedim.

deli_mavi_59 hayirli olsun öncelikle.dediklerinin hepsini yasayip saglikla doguranlar var merak etme.benim ilkinde kese olusmadi.raporlar vede yatmalar ilaclar.ama düştü.ikincisinde hamileleigimin basinda merdivenlerden düştüm.ama cok şükür şimdi karşimda bana gülümsüyor. Bu arada tekirdag li misin.

Kakasının sıvılığından ya da miktarından da olabilir belki canım. Bi ara bizde dediğin gibi her gün yıkıyoduk, 3 ten 4 e geçtim küçük mü geliyo diye, yine aynı. Bi kaç gün içinde kendiliğinden geçti o durum. Hep prima premium care kullanıyorum...

Bizde aynı, gece olucak uyku saati gelicek diye korkuyorum resmen. Gecelerim kilit vaziyette, en iyi ihtimalle 1 saat sonunda uyutup çıkabiliyorum yanından. Sonra babası gidip beşiğini sallıyor uyanırsa... Düğün dernek misafir gezme hepsi zehir oluyor. Bu gidişle evden çıkmicam herhalde. Ahh canım keşke çaresini biliyorum diye yazabilseydim ama sadece YALNIZ DEĞİLSİN diyebiliyorum

Aynen canm Tekirdağlıyım , nickim bu diildi cnn59 du önceden
Seni çok iyi hayırlıyorum topicte , konuşuyorduk , ginesis e Ümit Bey e gidiyordun sanırımm
2016 nasip olmadı bana düştü bebeğim , inşallah 2017 nisan ayı nasip olur hayırlısıyla
Abdurrahman Dağcı şimdiki Dr um , çok rahatlatıyor konuşmalarıyla beni , çok memnunum.
Bulantılardan folik asit içemiyorum , çok korkuyorum bebeğime bir zararı olacak diye.
Kanamadan çok bu üzüyor beni napsam bilemiyorumm

Bende uyuttum simdi mutfagi toplamak icin gittim hemen uyandi salladim yine uyandi uzandim yanina bekliyorum 30.dk.uyuyor,simdide ben inat ettim toplamiycam mutfaği yaticam hicbir is yapmadan inat degilmi(

Hasta olduk kizlar dr.goturduk oglen(
Kongest verdi. usutmus burun akiyor bogaz kizarik dun gece cok agladi burnu tikandi uyuyamadi.Aldim salona sallanan besigimizide ayarladim sabaha kadar sallandi uyudu durunca tekrar miz miz(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…