2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizimki de bu aralar ayni anlattigin gibi. 15 20 dk da bir mizliyor.memeye aliyorum.iki cekiyor.uykuya daliyor.yerine birakiyorum.hooop 15 dakika sonra yine ayni.bu gece 4 gibi bezini degistireyim bakayim belki rahatsiz oluyordur dedim.degistirirken gozler acildi iyice uyandi.1 saat oyun oynadik mecbur.yetmedi.bir saat de babasi balkon ve oda gezmesi yaptirdi.balkondan bakmayi pek seviyor.tum gun orda tut gık demez.neyse yorulmus herhalde 6 bucuk gibi emdi uyudu tekrar.okul varken boyle yaparsa ne yapacagiz.cok zor.acaba sütü sagip biberonla mi versem diyorum.o zaman tam doyar da belki uyanmaz bu kadar sık.
canim gece bezini deismesen daha iyi deil mi uykusu bolunuyor ben aksam yatarken bezliyorum saba 9 gibi uyaniyor o zaman emziriken kaka yapii ondan sonra guzelce yikayip bezliyirum deisirsen alisir hep onu ister uyku duzeni bozulur

Hanimlar ben her gün carsaf citcitli badi uikamaktan biktim prima premium kullaniyorum hep kakasi geciyor ya sirta yada bazen yandan sıkıda bagliyorum.yok!! 2 tane 86lik bez var daha elimde.canbebe dokusunu pek sevmedim huggies de oyle en iyisi bu diye aliyorum.yine de tavsiyelerinize acigim hic olmadi gecelik bi kucuk paket alayim :kızgın::kızgın:

prima kullanıyorum hiç geçmedi. küçük no kullanıyorsan geçebilir?

aldığım her şeyi kullandım. lüzumsuz gördüğüm şeyleri almamıştım zaten

dönence ve oyun halısı - fisher price

elektrikli sallanan beşik

ahşap beşiği

travel sistem hafif araba ve anakucağı da çok işime yaradı 60 günlük olduktan sonra her gün arabamızdaki anakucağında gezmelerdeyiz. evde de anakucağında yatırıyordum şimdi artık sıkılıyor adam emekliyor zaten.

portbebe ilk 2 ay hep onda yattı odada odaya onda taşıdım

sling markete yürüyüşe bağladım çocuğumu kendime anne karnındaki gibi yapıştırdım gezdim.

avent elektrikli sağma makinesi

küçük termos - dışarda mama hazırlarken lazım oluyor hamileyken bu düşünceyle almıştım.

kısaca boşa yatan keşke almasaydım dediğim bişey olmadı.

kendime emzirme yastığı işte ne biliyim sütyeni bilmem ne zaten hiç almamıştım.

Nerden nerelere geldik hamd olsun bu günlerimize yaa çok büyük Bi mutluluk Allah isteyen herkse yaşatsın inşallah

Aynen cle cle benim de aklımda hala gelmek istemeyen bebişlerimiz arasındaydı minik yakışıklı çok şükür ki bu günlere geldik hepimiz :KK36:

aminn hep saglikli olsunlar allah bize acilarini gostermesin. Bir de en kidemli doguramayan bendim sahiden :KK70: 10 aylik dogdu sipa ya 43 haftalik dogdu

Bir bilsen annen seniniçin ne sıkıntılar çekti güzel bebek. (Hala aklıma geliyor yazdıkların, doğum hikayen. ...) maşallah ikinizede

canim benim ya cok tesekkur ederim. insallah hep mutlu olalim hepimiz birlikte. sizden az cesaret almadim desteginizi unutamam hepiniz hep moral verdiniz iyiki varsiniz

Canım maşallah kart postal gibi oğluş

Kadere bak ben senden önce doğuruyodum sözde :) 3 gün küçük benim oğlum senin kızdan maşallah cimcimeye :KK66:

Aynen yaa bizimkide diyo hele ağlamaya başlarken annnee diye bağırıyor bayılıyorum annneeeem diyorum bende :)

cok tesekkur ederim kuzum hepimizinki oyle allaha sukur :)

maşallah kuzumaaaa çok tatlıymış

ayy daha dün gibi doğuramadık günümüz geldi konuşmalarımız şimdi minnoşları gördükçe bi değişik oluyor insan

bazen ben severken mirin kirin yapiyor hadi be ordaaan on ay tasidim seni icimde istedigim gibi severim gel buraya!!! diye diye minciriyorum :KK70: yarin obur gun buyuyup de kiz istemeye falan gidince orda bile soylerim herhalde ben bunu 10 ay karnimda tasidim ooonn ayyy beee baskalari 9 ay tasir ben taam 10 ay tasidiimm doguramadim derim artik :KK70: allaha sukur sag salim aldik kucagimiza valla kuzum ya gecmiste kaldi o gunler bile hala inanamiyorum

X