2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Evet ya genelde ilk 3ay tavsiye etmisler.bu dönmeler yakın zamanda düze cıkar sanırımdaha fazla dikkat ediyorum şu ara okadar

İlk dönmeye başladığında gece bikaç kez o şekil de buldum ben. O panikle kaldırdım kafasını yatağa gommustu çünkü. Ama baktım gayet normal keyifli. Nefes alabilir halde yatmış demekki. So ra doktor a sordum gece dönüyor korkuyorum yastık mi koysam yanlarına dönmese dedim. Hİç müdahele etmiyosun dedi . kendini kurtarr mi yani artık dedim tabiki dedi. Bu swkikde ogrendi. Şimdi bazen bi bakiprum yüzüstü donmus kafası yanda uyuyor ama kafasını yan yapmayı beceremezse bi şekilde yorulup ağlıyor müdahele edip ozaman duzeltiyorim.

Canim mesele değiştirip degistirmemen değil. Neden çocuk yatak islatacak kadar terliyor. Bak bn doktor hep diyor ki kendin gibi düşün. SAna sıcak geliyorsa ona da geliyor. Sen o şekilde ıslak yatabilirmisin o kadar sıcakta uyuya bilirmisin. Bi şekilde odasının serin olmasını sağlaman lazım. .forum da birsürü arkadaşın bebeği klimalı oda da yatıyor. Benimki cam ve kapı açık hafif bi esinti oluyor odamizda. Eğer o esinti olmazsa cami açıyorum birde Vantilatör u bebeğe ters çevirip calistiriyorum. Onun odaya verdiği serinin bile yetiyor. Canım bak yazık öyle alıştırma. Çok hasta olur ileride.

Canım camlar full açık sabaha kadar bi çıt çıt badyle duruyor ama terlemesi var hep emerken uyurken denize yakın olduğumuz için nem çok fazla oluyor klimamız da yok doğal olarak serinletmeye çalışıyorum banyo yaptırıyorum ama yinede terliyor soracağım doktora bi problemimi var die

Nemli yerdeyseniz ondan oluyodur canım bi problem olduğunu sanmam. Bebeklerin kafaları çok çabuk terler. Bizim de klima yok ama şu Vantilatör olayını bi dene belki ise yarar. Direk bebeğe gelmeden çok çok hafif esintisi çarpıyor halde tutuyorum 2 gündür çok sıcak çünkü. Eğer onu da yapmasam bizimki her yarım saatte bir kalkar.

Tmm canım deneyeceğim mutlaka sağ olasın ♥

ben eklemeye çalışıyorum ekleyemiyorum..
boyut büyüt diyor

Kızlar konularımız dışında bişey sormak istiyorum herşeyimizi paylaştık görüşlerinize değer veriyorum çnki biz ev almak üzereyiz ha aldık ha alacağız ama aklımızı karıştıran bazı sorular var.
Alacağımız ev site içinde bi giriş katı altında otopark var 0 bina kimse oturmamış yanları dolu insanlar oturuyor ortada kalıyor bizim baktığımız güney cepheye bakıyor bütün camlar aynı cephede yani mutfakta bi balkonu var baya büyük önünde çimenli bahçe var 2+1 115m2 245 bin Tl pazarlıkla 220 ye bırakırım dedi peşin nakit kredisiz merkeze yakın konumda okullar avm heryere yakın ben çok beğendim evi ama giriş katta rutubet olur otoparktan ses gelir soğuk olur hırsız girer diyorlar 3. Kattada var aynı blokta aynı metrekaresi ve kat farkı yüzünden 275 bin dedi indirse indirse 250 ye indirir onuda 115m2 2+1 eve o para çokmu sizce onada pazarlığını konuşmadık tabi sizce ne yapmalıyız biraz kendimizi zorlayıp 3. Kattaki 2+1 mi alalım yoksa giriş katımı yoksa vazgeçip biraz daha mı araştıralım fiyatlar çok uçtu bu ara napsak bilemedim fikirlerinizi almak istedim bnde kışa kadar almak zorundayız şu anki eviniz ısınmıyor kışın çnli

çok para yav
2+1 benim evimde
misafir gelince dışardan çok zor oluyor

Can'ım bizimkide aynı
Soluna dönüyor yeri müsaitse tam dönüyor kalıyor öyle
Yan destek yastığı var ama rahat edemiyor onu koyunca boluna alma sürekli yan yarmıyor çünkü,
Gece yatırırken beşikte sola yakın yatırıyorum sadece yan dönebiliyor tam dönemiyor ozaman,

Merhaba Can'ım
Allah hayırlısını versin öncelikle
Hangi ildesiniz
İleriye dönük prim yapması açısından bence 3.kat mantılı,
Giriş katta ısınma problemi olabilir

Ne kadar sansli oldugunu bi bilsen :) kendi uyuyan cocuk uykusuzluga dayanamayan cocuk ah ahh. Uykusuzluktan olse uyutacam diye gobegim catliyor cogunlukla da aglamaktan yorulup uyuyor
Boyle de uyku duzeni saglayamiyoruzki ama :) sabah 6.30 da uyanma. 9 da 15 dakika uyuma ve 11 de uyuma kesin. 11 deki uykusuna gore de tekrar 3 te veya 4 te uyuyor.sonra yine bu uykusuna bagli olarak 7 8 gibi.bazen şaşirip 10 u da bulabiliyor tabii. Bizimki en fazla 3 saat uyanik kaliyor.

çok para yav
2+1 benim evimde
misafir gelince dışardan çok zor oluyor
Evet gerçekten çok evin içi baya büyük canım ama bilemedim ki napsak

Merhaba Can'ım
Allah hayırlısını versin öncelikle
Hangi ildesiniz
İleriye dönük prim yapması açısından bence 3.kat mantılı,
Giriş katta ısınma problemi olabilir
Silvrideyz canım amin inşallah hayırlısı hangisi ise o olsun 3. Kata 275 bin istedi nakite ne kdar indirir onu konuşacağız belki istediğimiz fiyata verir vermezse de braz daha araştıracağız artk uzun zamandır bakıyoruz ve ısındığım sevdiği tek ev bu oldu rabbim doğrusunu seçmeyi nasip etsin

Aslı fiyatlar hakkında bişey diyemem ama bence zorlayabiliyorsanız 3.katı alın derim. Giriş katta dış kapı sesi asansör sesi olacak. Korkuluklara ihtiyacın olacak hırsız edişesiyle. Altı otopark diyosun ev ısınması zor olacak doğalgaz daha fazla harcıycaksın. Kiraya çıksan hadi neyse ama ev alıyosun kendi evin olacak belki yıllar yıllar oturcaksın. Arakatlar her zaman avantajlı olur. Yani ben kendim alacakmışım gibi düşündüğümde fikirlerim bunlar oldu. Ama maddi kısmını sen daha iyi bilirsin canım.

Evet canım fikirlerinize her zmn değer veriyorum 3. Katı konuşacağız yarın maksimum en düşük fiyatı isteriz olmadı braz kredi çekeriz yok adam inmiyorum fiyatı derse de braz daha aramak zorundayız şimdi bebek te var çok fazla maddi olarak sıkışmak istemeyiz bi tek eşim çalıştığı için asgari ücretle kredi zor biter kp. Olmasa ev almak bile hayal olur du ztn :)

nakit parayla kredisiz alıyoruz diyorsun. e kuzu okadar nakitin olup da giriş katta ev alınmaz yani az da kredi çek üstünü tamamla 2.kat al

Tamam almayacagım tesekkur ederim.emekleyecekler yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…