2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar yigiti 4.ay. Asisi ve kontrolu icin saglik ocagina goturdum ama dr.goturmedim kontrol icin gerek gormedim herşey yolunda gibi:))
Siz goturmeye devam ediyormusunuz?
Buyuk oglumda 1 yasina kadar aylik kontrollere goturuyordum hemde 6 sene obce 150 tl.muayene ucreti odeyerek:))
Ikincide biraz daha rahat takiliyoruz sanirim:))

Tekme yemekten bi hal oldum. Yatağa küt küt indiriyor ayakları, eğerki sırtıma denk gelirse beni tekmeliyOr bi sağa bi sola dönüp duruyor resmen yatakta uyurken savaş halinde. Sizde de varmı ayakları küt küt vurma. Beni dövecek sıpa :)
Gazımızda tam olarak geçmedi daha pıt pıt gitmiyor 4 aya kaldı 1 hafta benimde sınavım osurukmuş ne büyük şeymiş arkadaş.
allah başka dert vermesin buna şükür
Hayal gibiydi 20 30 günlükken 3 ay 4 ay şimdi 1 haftası kaldı zaman geçiyor işte
İşe gidip geliyorum izinleri açtılar ama şimdide ben almıyorum oturttum düzeni :) ekim kasımda anca artık

Ben götürcem ama kalpteki üfürüm sebebiyle . Geçmiş diyene kadar her ay gidicem çünkü en son 3 aylık kontrolünde doktor azalmış sesi demişti. Merak ediyorum çok noldu diye.
O geçerse allahın izniyle her ay gitmem ssğlık ocağıda iş görür gereksiz masraf olur durduk yere

Canım ben de aynı durumdayım. Kızımı su
Tekli aylık kontrole gotururdum. Oğlumu sadece aşoya goturuyorum sağlık ocağına. Zaten biz anne olarak aynı zamanda doktorluk da yapıyoruz. Ters birşeyi ilk biz hissederiz. Kilosu boyu kafa çevresi olçuluyor zaten sağlık ocağında... Çok kurcalamamak lazım

Baya yogun gecio gunlerim yeni gordum msj ini kusura bakma
Klozet kullandm canim korkma bisicik olmaz sonucun noldu merak ediorum

A ARTVINLI9876 maşalah sizinde kilo alımınız iyiymiş evet 3. aydan snra azalması normal ama benimki de birden çok azaldı ya. aksi gibi dündn beri sütümde azaldı. bebek mevlüdüne gittim dün, gúnahıni almak istemem ama nazar mı degirdi arkadas anlamadim. çiş sayımız ve miktarımızda ciddi oranda azaldi. oluyor biseyler ama anlamadım.
miramasal sana çok gecmıs olsun canım sakın üzülme senin ki cok extrem bi durum bebegn saglıklı ya hamdolsun. mama olarak bebelac verdi henüz raporlu mamaya gecmedik. bu mamayıda sevmedi pekmez kattım yine icmedi. simdi seftali suyu katarak 30 ml içirebildim

Bi rahat takilanda biziz sanirim
Bizde oznur simayi saglik ocagina goturduk buay ayrica doktora goturmedik
Zaten rentip kapatildi bu son olaylar nedeniyle doktorlarda dagilmis
Bakalim 5.ayda rotanin 2.dozu var
Yeni hastane ve doktor bulmam lazim
Recep ruzgarin doktoru var ama sadece muaynehanede bakiyor 375 oldu
Iki cocukla bu ucreti ×2 olarak dusunursek durum vahim
Allah muhtac etmesin
Kuzularimiz saglikla buyusunler..

ben götürmeye devam edicem inş

izinler açıldı bende alayımmı almayımmı diye düşünüyorum

Bizim dr 6 aya kadar her ay.sonra 9. 12.18.24.aylarda dedi.bizim alt sinirda oldugu icin belkide

bende goturmedım rotayıda kendınız alıp saglık ocagında vurdurabılırsınız zaten agızdan verılen bır aşı...

Ben özel hastaneye götürmeye devam ediyorum. Ücret 12 tl . Tamam orda da boynkilo baş ölçümü filan yapılıyor. Bi şikayet yoksa Dr gayet güzel deyip yolluyor ama en azından kalbine kulağına ciğerine filan bakıyor diye aylık götürüyorum.
Saglikocaginda ölçüm yapıp yolluyorlar. Bi yorum bi açıklama yok. Tartı bozuk

Bende aylık kontrolüne götürmeye devam edicem evet biraz pahalı ama herseyine bakılıyor doktorumuz ince eleyip sık dokuyan cinsten o yüzden ilgisini çok seviyorum. Ayrıca bizim enfeksiyonumuz var ve her ay idrar alınıp bakılıyor. Bu yüzdende götürüyorum. Bu arada bugün tam 4 aylık olduk teyzeleri :) 7 kilo 63 cm olmuşuz :) maşallahınızı alırız :)ayrıca bu ay sadece 600 gr almış. Doktorumuz daha ek gıdaya karşı. İlk 6 ay anne sütü diyor ama sadece dilini degdir tadını alsın diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…