2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın tatlı nisan anneleri nasılsınız artık bende tanıştım miğde bulantısı ve kusmayla önceden hafif bulantı olurdu şimdi ise yatamadım bile kustum boş midem ztn bebeğime bşy olmaz dimi canlarım yaa korkyrm kendimden çok o küçük mercimeğimi düşünüyorum bide gaz var tabi bebeklerin halini daha iyi anlıyorum gazları olunca ağlayıp uyumuyorlar ya hani :-) Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten zor Bi dönem geçiriyoruz ♥♥

Arkadaşlar günaydın. Kanama sonuçlandı dün akşam düşük yaptım. Hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum :) nasip değilmiş bir daha ki sefere artık

Arkadaşlar günaydın. Kanama sonuçlandı dün akşam düşük yaptım. Hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum :) nasip değilmiş bir daha ki sefere artık
Allah sabır versin canım bir dahakine inşallah daha sağlıklı bir bebeğin olur her şerde bir hayır vardır rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah ♥

Selam canım bende aynı durumdayım tam 24 saat geckmek bilmiyo her gece ağlayarak uyur oldum ,ben Zofer kullandım ama bi işe yaramadı kabıZlık yaptı medpamid diyede bi ilaç var onuda denedim fazla etki etmiyor üstelik yan etkisi cok fazla basa gelen cekilir baska care yok dayanmaya calıs inşallah gecicek en kısa zamanda :KK43:
Canım inan hiç gücüm kalmadı bugün itibariyle 5 kg verdim bana da dramamin diye bir hap verdi hapı içince uyuyorsun ama uyanınca daha fena bulanıyor gündüz ayrı işkence geceler ayrı kabus evden yataktan kendimden Herşeyden tiksiniyrum hamileliği hiç böyle hayal etmemiştim evimizin huzuru kalmadı her sabaha kötü uyanmak ve tüm gün öyle gezmekten bıktım çok yoruldum

Gunaydin arkadaşlar yarin kalp atisini duymamizdan sonraki ilk randevuya gideceğim benim bir hafta bulantim oldu bulantim yok kendimi normal zamanda gibi hissediyorum sadece belim agriyor çok şükür bi şikayetim yok ama endişelenmiyorum ben de bundan bana kalsa ultrasona bagli gezecegim Esim de kiziyor kendini dinleyip durma diye

Kızlar 2'li test randevumu almış bulunmaktayım. 28 Eylül'de 12+6 da yaptıracağım. İnşallah o gün cinsiyeti de öğrenebilirim :-) Ay çok heyecanlı :-)
ne iyi etmişsin inşallah hayırlı sonuçlarla döneriz hepimiz ben 18 eylüle alsam diyorum erken mi oluyor ki bilemedim...

Canim ben bahceci umuta gidiyorum 250 tl muayene ama kntrl suresi 21 gun

Bende kesinlikle dusunmuyorum sekeryuklemeside yaptirmiycam.

ozgesinan ozgesinan , canim galiba liste tamamlandi. Eger arada bos gecen olursa yedek kulubesinde bekliyorum... :)

P pudink cim naber :))) yatip kalkip nar ekşisi icmek istiyorum ekmege salca surup ustune tuz basarak yiyorum. Sen ne alemdesin :)))

canım çok tuzlu yememeye çalış sonra çok çekersin, kuzenimin her yeri şişmişti. parmağıyla bastırıyodu içe çöküyodu resmen ayakları. hamilelikte tuzu baya azaltmak lazımmış.

Allah tez zamanda sağlıklı sıhhatli bir hamilelik nasip etsin tekrar arkadaşım. Sen tevekkül et Allah sana eşine sağlık versin tekrar olur Allah ın izniyle.

Canım benım Allah sabrını versin inş çok gecmıs olsun çok üzüldüm ama ne güzel tevekkülü elden bırakmıyorsun birdahakine güzel yavrun kucagında olsun inş

Kızlar bu arada ishal sorunu yasayan var mı iki gündür istedigim kadar sıvı tüketemiyorum sonuc bugün ishal oldum bugün cok sıvı tüketmem lazım:KK43:

Canım inan hiç gücüm kalmadı bugün itibariyle 5 kg verdim bana da dramamin diye bir hap verdi hapı içince uyuyorsun ama uyanınca daha fena bulanıyor gündüz ayrı işkence geceler ayrı kabus evden yataktan kendimden Herşeyden tiksiniyrum hamileliği hiç böyle hayal etmemiştim evimizin huzuru kalmadı her sabaha kötü uyanmak ve tüm gün öyle gezmekten bıktım çok yoruldum
Nacizane dost tavsiyem ne olur çok kötü olsakta şikayet etmemeye çalışalım. Biliyorum çok zor günlerden geçiyoruz. Insan in tahammül sınırları zorlanıyor. Ama yine de hamd edelim. Bebeklerimiz iyi olsunlar da bunlar olacak diyelim hamilelik kolay bir süreç değil zaten. Başlı başına her ani stres ve zorlu bir maraton. Bunu neden diyorum ilk gebeligimde o kadar ağrım Şancım bulantım vardı ki yatağa mahkum yaşıyordum. Ve hep agliyordum. Artık dayanamıyorum yeter diye. Ve bunu çok ii biliyorum ki dayanamıyorum diye diye Rabbim elimden aldı melegimi. Şimdi de dilime gelir gibi oluyor sonra af diliyorum.tovbe ediyorum. Kimsenin halini bilemem tabi ama içimden geldi yazmak istedim. Biraz daha dayanma gücü kızlar. Benim şu an aklım fikrim bebekte. Eşim de küçük bir kaza geçirdi. O bana bakarken şu an ben ona bakıyorum Herseyi yle ilgileniyorum. Demek dedim ne kadar sukurluk halim varmış. Eşim iz biz bebeğimiz ve sevdiklerimizin canı sağ olsun ins. Bizde bu süreci sağlıkla atlaticaz sadece birazcık sabır ve bol duâ . . .

Nacizane dost tavsiyem ne olur çok kötü olsakta şikayet etmemeye çalışalım. Biliyorum çok zor günlerden geçiyoruz. Insan in tahammül sınırları zorlanıyor. Ama yine de hamd edelim. Bebeklerimiz iyi olsunlar da bunlar olacak diyelim hamilelik kolay bir süreç değil zaten. Başlı başına her ani stres ve zorlu bir maraton. Bunu neden diyorum ilk gebeligimde o kadar ağrım Şancım bulantım vardı ki yatağa mahkum yaşıyordum. Ve hep agliyordum. Artık dayanamıyorum yeter diye. Ve bunu çok ii biliyorum ki dayanamıyorum diye diye Rabbim elimden aldı melegimi. Şimdi de dilime gelir gibi oluyor sonra af diliyorum.tovbe ediyorum. Kimsenin halini bilemem tabi ama içimden geldi yazmak istedim. Biraz daha dayanma gücü kızlar. Benim şu an aklım fikrim bebekte. Eşim de küçük bir kaza geçirdi. O bana bakarken şu an ben ona bakıyorum Herseyi yle ilgileniyorum. Demek dedim ne kadar sukurluk halim varmış. Eşim iz biz bebeğimiz ve sevdiklerimizin canı sağ olsun ins. Bizde bu süreci sağlıkla atlaticaz sadece birazcık sabır ve bol duâ . . .
ne güzel anlatmışsın, ben de aynen bunları yazmak istemiştim tercüman oldun. azcık sabredelim meleklerimizi kucağımıza aldığımızda hepsini unutturacak Allah. eşine de çok geçmiş olsun, tez zamanda iyileşir inş.

@agrasifportakal canim ben yumurtadan tiksindim iki haftadır .. ne ekşi ne tatlı.. Et yada köfte yiyince problem olmuyo ama yemek kokuları yemekler çok zor oluyo bana işkence geliyor. Tatlı canım istiyordu.yedikten sonra pişman oluyorum anlamadım bende

Aynı durumdayız ilaçlar çare olmuyor en iyisi almamak,doktorda yapcak bişe yok dedi bna özellikle geceleri daha yogun oluyor her gece ağlıyorum artık psikolojim bozuldu dua edelimki en kısa zamanda geçsin allah güç versin

X