2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
çalışan hamişler söylermisiniz dışarda yemek yeme konusunu nasıl yapıyorsunuz? ben salata yemiyorum ama her zaman gttiğimiz bi yerden sıcak yemek yemeye çalışıyorum özellikle bakliyat, et, tavuk da yememiz lazım ama tavuk yemeklerine güvenemiyor insan.nasıl yapcaz, nelere dikkat etmeli sizce?

Arkadaşlar günaydın. Kanama sonuçlandı dün akşam düşük yaptım. Hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum :) nasip değilmiş bir daha ki sefere artık

Bebegimin kalbi durmuş bana dua edin kizlar

Canlarım Allah size sabır, sağlık sıhhat versin. İnşallah en kısa zamanda hayırlısını yaşatır Rabbim size.

Allah sabir versin kizlar inşallah en Lisa zamanda tekrar iyi haberler alirsiniz math27 math27 ben gidiyorum denize havuza girmekten daha iyi ama yine de temiz bir deniz olsun yüzmek çok saglikli sadece sicaga dikkat et Sebogelin Sebogelin ben ara ogün için yulafezmesi yoğurt meyve koyup onu yiyorum evim yakin öğlen gidiyorum o yüzden sorun olmuyor ben pek tavuk yemiyorum guvememiyorum cunku

Kızlar hamileyken denize girebilir miyiz? Ona göre tatil ayarlamayı düşünüyorum da:KK43:
Ben giremedim dr sezonu kapa dedi cok temiz olmasi lazim denizin acikcasi temizde gozukse riske girmedim birde basinc olurmus diye birsey duydum ne kdar dogru bilmiyorum sen iyice arastir cunku benim ilk kanamam denize girdim eve geldim bir baktim kan acaba oyuzden mi oldu bilmiyorum dr.una sor mutlaka

çalışan hamişler söylermisiniz dışarda yemek yeme konusunu nasıl yapıyorsunuz? ben salata yemiyorum ama her zaman gttiğimiz bi yerden sıcak yemek yemeye çalışıyorum özellikle bakliyat, et, tavuk da yememiz lazım ama tavuk yemeklerine güvenemiyor insan.nasıl yapcaz, nelere dikkat etmeli sizce?
benim güzel bir imkanım var 4 bayan arkadaşız hepimiz ev yemeği getiriyoruz haftada bir dışarı yapıyoruz

selamlar kizlar,

2 arkadasimiz icinde cok uzuldum Allahim sabir versin Allahim bebeklerimizi korusun cok zor Rabbim tez zamanda hayirlisiyla evlatlar nasip etsin arkadaslara:KK43:

gbakverdi gbakverdi mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kızlar ekledim yalnız kaçıncı çocuklarınız yazmamışsınız

canim saol benim ilk cocugum olcak hayirlisiyla insallah

Ben giremedim dr sezonu kapa dedi cok temiz olmasi lazim denizin acikcasi temizde gozukse riske girmedim birde basinc olurmus diye birsey duydum ne kdar dogru bilmiyorum sen iyice arastir cunku benim ilk kanamam denize girdim eve geldim bir baktim kan acaba oyuzden mi oldu bilmiyorum dr.una sor mutlaka
Doktorada sormadan hareket edemem zaten. Belki yola bile izin vermeyebilir :KK43: haftaya gidecem tekrar sorarım onu da:)

Canım sayımız tamamlandı ama ben 41 kişiyi etiketleseyip söylücem yarına kadar foruma gırmeyende olur o yuzden yarına yetısmez haftaya cumaya bagıslarız önümüzdeki hafta baslıcaz yanı sayı yeni tamamlandı yarına yetistiremeyebilir arkadaşlar bazılarınıan haberı olmaz riske atmayalım haftaya tam 41 kişi okumuş olur herkes görmüş de olur msjı etiketlediğim kişiler haftaya cuma bagıslarız inş
tmam canım bnm takipteyiz çok güzel olacK inşallah hep birlikte Yasin okumak :)

Doktor bana girebilecegimi soyledi ama senin kanaman vardi galiba ozellikle doktora sor canim... Havuza girmek yasak ama.enfeksiyon kapma.ihtimali yüksek olduğu için..
evet geçti şimdi çok şükür. Bi sorayım doktora ona göre ayarlayım. Çünkü 3buçuk saatlik bi yol da var
Allah sabir versin kizlar inşallah en Lisa zamanda tekrar iyi haberler alirsiniz math27 math27 ben gidiyorum denize havuza girmekten daha iyi ama yine de temiz bir deniz olsun yüzmek çok saglikli sadece sicaga dikkat et Sebogelin Sebogelin ben ara ogün için yulafezmesi yoğurt meyve koyup onu yiyorum evim yakin öğlen gidiyorum o yüzden sorun olmuyor ben pek tavuk yemiyorum guvememiyorum cunku
gideceğim yerin denizi temiz zaten. O haftada pek kalabalık olacağını düşünmüyorum

selam kızlar
kaypları olan arkadaşlara Allahtan sabır diliyorum. inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla alırsınız bebelerinizi kucaklarınıza
tatile gidecek arkadaşlar doktor herhangi bişey dedi mi? seneye Allah kısmet eder de bebeklerimiz gelirse tatil işi biraz zor olur.tatil döneminde çok küçük olacaklar çünkü :KK68:

X